ALDLTDelta Plus Group SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $242,48 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €556,58 Mn | €549,48 Mn | €520,48 Mn | €538,76 Mn | €445,59 Mn | €372,32 Mn | €308,69 Mn | €287,55 Mn | €230,12 Mn | €196,94 Mn | €186,37 Mn | €163,15 Mn | €152,24 Mn | €146,60 Mn | €151,32 Mn | €140,51 Mn | €122,07 Mn | €155,74 Mn | €152,02 Mn | €115,61 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €37,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €281,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €275,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €207,17 Mn | €196,07 Mn | €196,64 Mn | €237,00 Mn | €175,38 Mn | €154,39 Mn | €109,31 Mn | €107,98 Mn | €72,55 Mn | €53,30 Mn | €64,35 Mn | €50,23 Mn | €57,66 Mn | €55,06 Mn | €68,76 Mn | €61,57 Mn | €52,73 Mn | €76,91 Mn | €66,35 Mn | €61,50 Mn |
| Net Borç† | €170,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €389,65 Mn | €400,08 Mn | €420,56 Mn | €420,21 Mn | €344,21 Mn | €288,71 Mn | €263,30 Mn | €240,46 Mn | €226,64 Mn | €195,00 Mn | €193,00 Mn | €173,02 Mn | €159,57 Mn | €154,49 Mn | €148,90 Mn | €133,88 Mn | €125,15 Mn | €160,01 Mn | €150,90 Mn | €138,32 Mn |
| Brüt Kâr | €76,55 Mn | €95,35 Mn | €100,87 Mn | €96,67 Mn | €85,93 Mn | €73,44 Mn | €66,40 Mn | €58,37 Mn | €28,36 Mn | €55,73 Mn | €20,61 Mn | €18,07 Mn | €14,43 Mn | €12,69 Mn | €11,80 Mn | €9,77 Mn | €7,13 Mn | €15,99 Mn | €15,86 Mn | €13,07 Mn |
| FAVÖK | €59,83 Mn | €64,27 Mn | €71,70 Mn | €66,04 Mn | €58,33 Mn | €53,17 Mn | €45,58 Mn | €41,21 Mn | €30,69 Mn | €26,20 Mn | €22,48 Mn | €19,95 Mn | €16,28 Mn | €14,79 Mn | €13,68 Mn | €11,65 Mn | €9,12 Mn | €17,77 Mn | €17,41 Mn | €14,35 Mn |
| Net Kâr | €27,25 Mn | €31,14 Mn | €37,97 Mn | €33,80 Mn | €32,44 Mn | €29,28 Mn | €26,65 Mn | €20,95 Mn | €18,87 Mn | €16,98 Mn | €12,50 Mn | €10,58 Mn | €7,11 Mn | €6,68 Mn | €6,33 Mn | €4,07 Mn | €1,55 Mn | €7,84 Mn | €7,09 Mn | €6,57 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 3,80 | 4,35 | 5,30 | 4,72 | 4,53 | 4,09 | 3,73 | 2,92 | 2,61 | 2,34 | 1,73 | 1,48 | 1,00 | 0,94 | 0,89 | 0,53 | 0,21 | 1,03 | 0,94 | 0,93 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €33,09 Mn | €23,75 Mn | €60,04 Mn | €9,88 Mn | €25,78 Mn | €45,02 Mn | €17,74 Mn | €11,84 Mn | €10,69 Mn | €18,14 Mn | €7,38 Mn | €5,16 Mn | €8,91 Mn | €19,19 Mn | -€6,37 Mn | -€11,82 Mn | €20,35 Mn | -€6,06 Mn | €1,90 Mn | €3,94 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€15,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 37,2% | 35,7% | 37,8% | 44,0% | 39,4% | 41,5% | 35,4% | 37,6% | 31,5% | 27,1% | 34,5% | 30,8% | 37,9% | 37,6% | 45,4% | 43,8% | 43,2% | 49,4% | 43,6% | 53,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,70 | 0,73 | 0,81 | 0,78 | 0,77 | 0,78 | 0,85 | 0,84 | 0,98 | 0,99 | 1,04 | 1,06 | 1,05 | 1,05 | 0,98 | 0,95 | 1,03 | 1,03 | 0,99 | 1,20 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,42 | 1,45 | 1,53 | 1,53 | 1,25 | 1,05 | 0,96 | 0,87 | 0,82 | 0,71 | 0,70 | 0,63 | 0,58 | 0,56 | 0,54 | 0,49 | 0,45 | 0,58 | 0,55 | 0,50 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,6% | 23,8% | 24,0% | 23,0% | 25,0% | 25,4% | 25,2% | 24,3% | 12,5% | 28,6% | 10,7% | 10,4% | 9,0% | 8,2% | 7,9% | 7,3% | 5,7% | 10,0% | 10,5% | 9,5% |
| FAVÖK Marjı | 15,4% | 16,1% | 17,0% | 15,7% | 16,9% | 18,4% | 17,3% | 17,1% | 13,5% | 13,4% | 11,6% | 11,5% | 10,2% | 9,6% | 9,2% | 8,7% | 7,3% | 11,1% | 11,5% | 10,4% |
| Net Kâr Marjı | 7,0% | 7,8% | 9,0% | 8,0% | 9,4% | 10,1% | 10,1% | 8,7% | 8,3% | 8,7% | 6,5% | 6,1% | 4,5% | 4,3% | 4,3% | 3,0% | 1,2% | 4,9% | 4,7% | 4,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,5% | 5,9% | 14,3% | 2,4% | 7,5% | 15,6% | 6,7% | 4,9% | 4,7% | 9,3% | 3,8% | 3,0% | 5,6% | 12,4% | -4,3% | -8,8% | 16,3% | -3,8% | 1,3% | 2,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.