ALDVAlliance Developpement Capital SIIC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $8,67 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €68,74 Mn | €70,34 Mn | €72,12 Mn | €73,18 Mn | €74,46 Mn | €74,88 Mn | €80,16 Mn | €72,39 Mn | €53,00 Mn | €54,13 Mn | €54,67 Mn | €38,28 Mn | €41,98 Mn | €44,25 Mn | €48,32 Mn | €50,08 Mn | €42,51 Mn | €57,57 Mn | €62,42 Mn | €53,77 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €4,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €16,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €52,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €864.000 | €935.000 | €416.000 | €520.000 | €457.000 | €434.000 | €547.000 | €2.000 | €0,00 | €0,00 | €2,20 Mn | €4,49 Mn | €9,69 Mn | €9,64 Mn | €12,56 Mn | €13,25 Mn | €13,91 Mn | €24,55 Mn | €26,15 Mn | €18,31 Mn |
| Net Borç† | -€5,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €1,06 Mn | €1,12 Mn | €1,13 Mn | €1,24 Mn | €926.000 | €930.000 | €913.000 | €932.000 | €1,88 Mn | €1,38 Mn | €1,49 Mn | €1,34 Mn | €1,23 Mn | €1,23 Mn | €1,65 Mn | €495.000 | €2,12 Mn | €2,48 Mn | €2,87 Mn | €2,44 Mn |
| Brüt Kâr | €681.000 | €762.000 | €754.000 | €892.000 | €506.000 | €473.000 | €431.000 | €551.000 | €880.000 | €347.000 | -€940.000 | €167.000 | €110.000 | €23.000 | €57.000 | -€991.000 | €119.000 | €95.000 | €1,57 Mn | €789.000 |
| FAVÖK | -€24.000 | -€8.000 | -€6.000 | €330.000 | -€114.000 | -€265.000 | -€275.000 | €891.000 | -€641.000 | -€1,76 Mn | €643.000 | -€289.000 | -€770.000 | — | €23.000 | -€1,65 Mn | €489.000 | — | -€2,89 Mn | — |
| Net Kâr | -€1,74 Mn | -€395.000 | -€1,77 Mn | -€955.000 | -€967.000 | -€1,36 Mn | €9,81 Mn | €881.000 | -€66.000 | -€1,87 Mn | €3,44 Mn | €568.000 | -€1,40 Mn | -€2,14 Mn | -€738.000 | -€1,94 Mn | -€74.000 | -€2,86 Mn | -€4,76 Mn | -€110.000 |
| Hisse Başı Kâr | -0,01 | -0,00 | -0,01 | -0,01 | -0,01 | -0,01 | 0,07 | 0,01 | -0,00 | -0,01 | 0,03 | 0,00 | -0,01 | -0,02 | -0,01 | -0,02 | -0,00 | -0,04 | -0,07 | -0,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -€454.000 | -€1,09 Mn | €1,46 Mn | -€1,56 Mn | -€1,56 Mn | -€2,25 Mn | €4,86 Mn | -€3,40 Mn | -€939.000 | €1,32 Mn | -€1,40 Mn | -€2,22 Mn | -€1,48 Mn | -€763.000 | -€2,42 Mn | -€5,33 Mn | -€1,58 Mn | -€5,01 Mn | -€16,21 Mn | -€2,57 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | €0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,3% | 1,3% | 0,6% | 0,7% | 0,6% | 0,6% | 0,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 4,0% | 11,7% | 23,1% | 21,8% | 26,0% | 26,5% | 32,7% | 42,6% | 41,9% | 34,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,01 | 0,05 | 0,04 | 0,05 | 0,05 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,03 | 0,01 | 0,04 | 0,05 | 0,05 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 64,2% | 67,9% | 66,7% | 72,1% | 54,6% | 50,9% | 47,2% | 59,1% | 46,9% | 25,2% | -63,3% | 12,5% | 8,9% | 1,9% | 3,4% | -200,2% | 5,6% | 3,8% | 54,7% | 32,4% |
| FAVÖK Marjı | -2,3% | -0,7% | -0,5% | 26,7% | -12,3% | -28,5% | -30,1% | 95,6% | -34,2% | -128,0% | 43,3% | -21,6% | -62,5% | — | 1,4% | -333,1% | 23,1% | — | -100,5% | — |
| Net Kâr Marjı | -163,8% | -35,2% | -156,8% | -77,2% | -104,4% | -145,8% | 1.074,7% | 94,5% | -3,5% | -135,8% | 231,5% | 42,5% | -113,5% | -174,6% | -44,6% | -391,5% | -3,5% | -115,4% | -165,8% | -4,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -42,8% | -97,0% | 129,3% | -126,3% | -169,0% | -241,6% | 532,4% | -365,0% | -50,1% | 95,6% | -94,3% | -166,2% | -119,7% | -62,2% | -146,2% | -1.077,0% | -74,8% | -202,1% | -564,4% | -105,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.