ALGILGroupe Guillin SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $435,13 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €978,02 Mn | €960,81 Mn | €920,83 Mn | €900,89 Mn | €847,19 Mn | €710,67 Mn | €667,46 Mn | €641,71 Mn | €551,16 Mn | €516,22 Mn | €504,83 Mn | €463,81 Mn | €435,66 Mn | €434,19 Mn | €418,09 Mn | €412,20 Mn | €278,77 Mn | €280,40 Mn | €277,02 Mn | €268,13 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €44,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €318,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €659,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €106,14 Mn | €118,52 Mn | €140,51 Mn | €159,54 Mn | €159,99 Mn | €114,33 Mn | €115,83 Mn | €126,49 Mn | €63,93 Mn | €69,16 Mn | €93,85 Mn | €86,10 Mn | €97,41 Mn | €113,36 Mn | €121,11 Mn | €144,06 Mn | €47,69 Mn | €63,27 Mn | €54,60 Mn | €49,99 Mn |
| Net Borç† | €61,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €884,50 Mn | €869,70 Mn | €884,64 Mn | €897,69 Mn | €740,90 Mn | €618,95 Mn | €657,50 Mn | €612,01 Mn | €599,60 Mn | €568,73 Mn | €516,40 Mn | €497,17 Mn | €472,95 Mn | €468,70 Mn | €457,29 Mn | €403,72 Mn | €308,29 Mn | €313,90 Mn | €306,63 Mn | €275,64 Mn |
| Brüt Kâr | €74,61 Mn | €84,74 Mn | €105,81 Mn | €82,73 Mn | €85,13 Mn | €93,13 Mn | €73,71 Mn | €61,22 Mn | €74,86 Mn | €80,02 Mn | €61,33 Mn | €59,75 Mn | €43,71 Mn | €39,65 Mn | €29,64 Mn | €31,31 Mn | €39,45 Mn | €25,85 Mn | €29,21 Mn | €25,39 Mn |
| FAVÖK | €113,06 Mn | €120,68 Mn | €139,06 Mn | €114,07 Mn | €116,89 Mn | €119,76 Mn | €100,04 Mn | €79,96 Mn | €94,83 Mn | €100,65 Mn | €85,26 Mn | €70,82 Mn | €62,34 Mn | €60,38 Mn | €50,34 Mn | €51,17 Mn | €49,28 Mn | €37,79 Mn | €40,00 Mn | €34,84 Mn |
| Net Kâr | €48,29 Mn | €59,74 Mn | €75,43 Mn | €50,99 Mn | €58,05 Mn | €62,02 Mn | €45,70 Mn | €36,08 Mn | €49,19 Mn | €51,40 Mn | €38,71 Mn | €31,39 Mn | €24,71 Mn | €22,99 Mn | €10,98 Mn | €18,84 Mn | €17,28 Mn | €8,39 Mn | €13,29 Mn | €11,04 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,61 | 3,23 | 4,08 | 2,76 | 3,14 | 3,36 | 2,47 | 1,95 | 2,66 | 2,78 | 2,09 | 1,70 | 1,34 | 1,25 | 0,60 | 1,02 | 0,93 | 0,44 | 0,68 | 0,57 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €22,06 Mn | €13,30 Mn | €105,55 Mn | €44,89 Mn | €34,28 Mn | €64,89 Mn | €54,86 Mn | €17,97 Mn | €24,33 Mn | €38,92 Mn | €25,83 Mn | €15,50 Mn | €22,57 Mn | €9,64 Mn | €25,87 Mn | €6,26 Mn | €30,36 Mn | €1,54 Mn | -€1,76 Mn | €1,41 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€73,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,9% | 12,3% | 15,3% | 17,7% | 18,9% | 16,1% | 17,4% | 19,7% | 11,6% | 13,4% | 18,6% | 18,6% | 22,4% | 26,1% | 29,0% | 34,9% | 17,1% | 22,6% | 19,7% | 18,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,90 | 0,91 | 0,96 | 1,00 | 0,87 | 0,87 | 0,99 | 0,95 | 1,09 | 1,10 | 1,02 | 1,07 | 1,09 | 1,08 | 1,09 | 0,98 | 1,11 | 1,12 | 1,11 | 1,03 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,34 | 1,32 | 1,34 | 1,36 | 1,12 | 0,94 | 1,00 | 0,93 | 0,91 | 0,86 | 0,78 | 0,75 | 0,72 | 0,71 | 0,69 | 0,61 | 0,47 | 0,48 | 0,46 | 0,42 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,4% | 9,7% | 12,0% | 9,2% | 11,5% | 15,0% | 11,2% | 10,0% | 12,5% | 14,1% | 11,9% | 12,0% | 9,2% | 8,5% | 6,5% | 7,8% | 12,8% | 8,2% | 9,5% | 9,2% |
| FAVÖK Marjı | 12,8% | 13,9% | 15,7% | 12,7% | 15,8% | 19,3% | 15,2% | 13,1% | 15,8% | 17,7% | 16,5% | 14,2% | 13,2% | 12,9% | 11,0% | 12,7% | 16,0% | 12,0% | 13,0% | 12,6% |
| Net Kâr Marjı | 5,5% | 6,9% | 8,5% | 5,7% | 7,8% | 10,0% | 7,0% | 5,9% | 8,2% | 9,0% | 7,5% | 6,3% | 5,2% | 4,9% | 2,4% | 4,7% | 5,6% | 2,7% | 4,3% | 4,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,5% | 1,5% | 11,9% | 5,0% | 4,6% | 10,5% | 8,3% | 2,9% | 4,1% | 6,8% | 5,0% | 3,1% | 4,8% | 2,1% | 5,7% | 1,6% | 9,8% | 0,5% | -0,6% | 0,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.