ALI2Si2S SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $12,58 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €18,27 Mn | €19,10 Mn | €20,96 Mn | €20,44 Mn | €17,42 Mn | €14,89 Mn | €12,85 Mn | €11,09 Mn | €10,75 Mn | €9,07 Mn | €10,62 Mn | €10,53 Mn | €10,55 Mn | €11,37 Mn | €13,15 Mn | €11,15 Mn | €10,29 Mn | €10,31 Mn | €10,94 Mn | €5,60 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €5,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €6,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €11,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €1,72 Mn | €3,09 Mn | €4,42 Mn | €3,84 Mn | €5,34 Mn | €5,74 Mn | €2,09 Mn | €1,49 Mn | €1,49 Mn | €474.181 | €1,03 Mn | €1,02 Mn | €1,37 Mn | €1,61 Mn | €2,29 Mn | €1,40 Mn | €1,65 Mn | €1,12 Mn | €788.681 | €572.407 |
| Net Borç† | -€3,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €17,00 Mn | €18,34 Mn | €17,52 Mn | €16,71 Mn | €18,45 Mn | €13,36 Mn | €16,92 Mn | €14,75 Mn | €13,31 Mn | €14,43 Mn | €13,80 Mn | €14,03 Mn | €13,73 Mn | €14,32 Mn | €14,06 Mn | €12,87 Mn | €9,78 Mn | €13,31 Mn | €14,66 Mn | €12,28 Mn |
| Brüt Kâr | €543.300 | €886.711 | €931.700 | €526.215 | €764.683 | €154.260 | -€101.074 | -€707.220 | -€995.767 | €855.983 | €157.514 | -€42.883 | -€341.781 | -€185.739 | €127.837 | €803.949 | €250.944 | €369.424 | €1,69 Mn | €1,62 Mn |
| FAVÖK | €467.520 | €754.840 | €792.360 | €491.990 | €718.140 | €140.260 | -€82.790 | -€487.920 | -€1,02 Mn | €394.990 | €51.690 | €291.480 | -€203.580 | -€242.650 | -€3.680 | €126.120 | -€211.310 | -€639.530 | €775.290 | €972.160 |
| Net Kâr | €615.968 | €114.163 | €886.737 | €4,41 Mn | €730.252 | -€96.183 | €98.180 | €32.652 | -€623.384 | €286.077 | €211.870 | €218.023 | -€688.771 | -€563.346 | €441.758 | €575.346 | -€310.348 | -€438.982 | €603.777 | €686.514 |
| Hisse Başı Kâr | 0,37 | 0,07 | 0,53 | 2,53 | 0,42 | -0,06 | 0,06 | 0,02 | -0,36 | 0,17 | 0,12 | 0,12 | -0,38 | — | — | — | — | — | 0,32 | 0,42 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -€1,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €1,84 Mn | €1,09 Mn | -€83.290 | -€1,55 Mn | €513.630 | €838.380 | -€89.590 | -€355.130 | -€953.390 | €483.870 | -€131.300 | -€498.070 | €91.960 | €689.410 | €644.310 | €151.800 | -€861.730 | -€128.010 | €36.720 | €397.830 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€537.450 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 9,4% | 16,2% | 21,1% | 18,8% | 30,7% | 38,6% | 16,3% | 13,4% | 13,9% | 5,2% | 9,7% | 9,7% | 13,0% | 14,2% | 17,4% | 12,5% | 16,1% | 10,8% | 7,2% | 10,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,93 | 0,96 | 0,84 | 0,82 | 1,06 | 0,90 | 1,32 | 1,33 | 1,24 | 1,59 | 1,30 | 1,33 | 1,30 | 1,26 | 1,07 | 1,15 | 0,95 | 1,29 | 1,34 | 2,20 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,47 | 1,59 | 1,52 | 1,45 | 1,60 | 1,16 | 1,47 | 1,28 | 1,15 | 1,25 | 1,20 | 1,21 | 1,19 | 1,24 | 1,22 | 1,12 | 0,85 | 1,15 | 1,27 | 1,06 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 3,2% | 4,8% | 5,3% | 3,1% | 4,1% | 1,2% | -0,6% | -4,8% | -7,5% | 5,9% | 1,1% | -0,3% | -2,5% | -1,3% | 0,9% | 6,2% | 2,6% | 2,8% | 11,5% | 13,2% |
| FAVÖK Marjı | 2,8% | 4,1% | 4,5% | 2,9% | 3,9% | 1,0% | -0,5% | -3,3% | -7,7% | 2,7% | 0,4% | 2,1% | -1,5% | -1,7% | -0,0% | 1,0% | -2,2% | -4,8% | 5,3% | 7,9% |
| Net Kâr Marjı | 3,6% | 0,6% | 5,1% | 26,4% | 4,0% | -0,7% | 0,6% | 0,2% | -4,7% | 2,0% | 1,5% | 1,6% | -5,0% | -3,9% | 3,1% | 4,5% | -3,2% | -3,3% | 4,1% | 5,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,8% | 6,0% | -0,5% | -9,3% | 2,8% | 6,3% | -0,5% | -2,4% | -7,2% | 3,4% | -1,0% | -3,6% | 0,7% | 4,8% | 4,6% | 1,2% | -8,8% | -1,0% | 0,3% | 3,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.