ALLHBLes Hotels Baverez SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $197,50 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €76,41 Mn | €73,17 Mn | €71,68 Mn | €64,75 Mn | €55,88 Mn | €52,28 Mn | €53,87 Mn | €55,45 Mn | €52,88 Mn | €50,96 Mn | €53,93 Mn | €56,18 Mn | €53,20 Mn | €50,38 Mn | €47,60 Mn | €47,33 Mn | €51,35 Mn | €48,52 Mn | €45,51 Mn | €37,41 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €28,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €27,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €48,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €18,45 Mn | €15,51 Mn | €15,76 Mn | €19,92 Mn | €21,92 Mn | €19,10 Mn | €8,58 Mn | €9,68 Mn | €10,79 Mn | €10,14 Mn | €12,51 Mn | €12,15 Mn | €6,27 Mn | €5,90 Mn | €4,84 Mn | €6,60 Mn | €8,35 Mn | €6,80 Mn | €4,77 Mn | €16.682 |
| Net Borç† | -€9,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €31,03 Mn | €42,87 Mn | €43,27 Mn | €38,75 Mn | €13,31 Mn | €5,16 Mn | €31,88 Mn | €32,12 Mn | €28,87 Mn | €26,26 Mn | €26,46 Mn | €24,49 Mn | €27,19 Mn | €28,63 Mn | €25,91 Mn | €22,21 Mn | €17,48 Mn | €20,99 Mn | €23,69 Mn | €21,12 Mn |
| Brüt Kâr | €4,26 Mn | €8,91 Mn | €10,95 Mn | €9,74 Mn | -€3,76 Mn | -€9,08 Mn | €2,44 Mn | €3,35 Mn | €2,13 Mn | €633.360 | €254.274 | -€672.489 | €1,35 Mn | €3,78 Mn | €3,12 Mn | €866.692 | €1,06 Mn | €2,83 Mn | €5,21 Mn | €3,68 Mn |
| FAVÖK | €5,54 Mn | €10,23 Mn | €12,95 Mn | €12,04 Mn | -€652.800 | -€6,43 Mn | €4,63 Mn | €5,57 Mn | €4,38 Mn | €3,07 Mn | €2,43 Mn | €687.430 | -€11,04 Mn | -€9,36 Mn | €3,43 Mn | €2,11 Mn | €727.470 | €2,73 Mn | €5,21 Mn | €3,79 Mn |
| Net Kâr | €2,18 Mn | €4,27 Mn | €8,48 Mn | €7,06 Mn | €605.758 | -€9,94 Mn | €795.396 | €3,18 Mn | €1,56 Mn | -€147.136 | -€1,67 Mn | -€1,40 Mn | €813.900 | €1,01 Mn | €1,09 Mn | -€664.099 | €1,11 Mn | €2,03 Mn | €3,05 Mn | €2,42 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,92 | 1,80 | 3,58 | 2,98 | 0,26 | -4,19 | 0,34 | 1,34 | 0,66 | -0,06 | -0,70 | -0,59 | 0,34 | 0,42 | 0,46 | -0,28 | 0,47 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -€12,47 Mn | €1,62 Mn | €11,39 Mn | €12,61 Mn | — | -€10,39 Mn | €2,43 Mn | €1,85 Mn | €2,13 Mn | €1,39 Mn | -€2,61 Mn | -€8,11 Mn | -€5,54 Mn | €2,28 Mn | €3,19 Mn | €2,89 Mn | -€7,54 Mn | -€5,93 Mn | -€2,44 Mn | €3,27 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€14,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 24,1% | 21,2% | 22,0% | 30,8% | 39,2% | 36,5% | 15,9% | 17,5% | 20,4% | 19,9% | 23,2% | 21,6% | 11,8% | 11,7% | 10,2% | 13,9% | 16,3% | 14,0% | 10,5% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,41 | 0,59 | 0,60 | 0,60 | 0,24 | 0,10 | 0,59 | 0,58 | 0,55 | 0,52 | 0,49 | 0,44 | 0,51 | 0,57 | 0,54 | 0,47 | 0,34 | 0,43 | 0,52 | 0,56 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,64 | 0,88 | 0,89 | 0,80 | 0,27 | 0,11 | 0,66 | 0,66 | 0,59 | 0,54 | 0,54 | 0,50 | 0,56 | 0,59 | 0,53 | 0,46 | 0,36 | 0,43 | 0,49 | 0,43 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,7% | 20,8% | 25,3% | 25,1% | -28,2% | -175,8% | 7,7% | 10,4% | 7,4% | 2,4% | 1,0% | -2,7% | 5,0% | 13,2% | 12,0% | 3,9% | 6,0% | 13,5% | 22,0% | 17,4% |
| FAVÖK Marjı | 17,8% | 23,9% | 29,9% | 31,1% | -4,9% | -124,6% | 14,5% | 17,4% | 15,2% | 11,7% | 9,2% | 2,8% | -40,6% | -32,7% | 13,2% | 9,5% | 4,2% | 13,0% | 22,0% | 17,9% |
| Net Kâr Marjı | 7,0% | 10,0% | 19,6% | 18,2% | 4,6% | -192,5% | 2,5% | 9,9% | 5,4% | -0,6% | -6,3% | -5,7% | 3,0% | 3,5% | 4,2% | -3,0% | 6,4% | 9,7% | 12,9% | 11,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -40,2% | 3,8% | 26,3% | 32,5% | — | -201,2% | 7,6% | 5,8% | 7,4% | 5,3% | -9,9% | -33,1% | -20,4% | 7,9% | 12,3% | 13,0% | -43,1% | -28,3% | -10,3% | 15,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.