ALLOGLogic Instrument SA Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $24,10 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €28,11 Mn | €14,98 Mn | €15,76 Mn | €7,46 Mn | €7,61 Mn | €8,60 Mn | €7,43 Mn | €9,38 Mn | €7,79 Mn | €6,90 Mn | €6,86 Mn | €7,66 Mn | €7,23 Mn | €9,23 Mn | €9,45 Mn | €9,76 Mn | €7,43 Mn | €8,04 Mn | €8,42 Mn | €6,54 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €8,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €17,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €10,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €5,17 Mn | €3,80 Mn | €4,98 Mn | €1,17 Mn | €1,45 Mn | €1,58 Mn | €432.028 | €471.043 | €527.301 | €515.690 | €888.411 | €628.156 | €919.832 | €879.804 | €897.021 | €643.484 | €569.723 | €1,30 Mn | €778.230 | €1,31 Mn |
| Net Borç† | -€3,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €38,78 Mn | €27,39 Mn | €16,33 Mn | €9,92 Mn | €7,96 Mn | €8,95 Mn | €12,12 Mn | €11,24 Mn | €11,32 Mn | €10,11 Mn | €8,42 Mn | €7,03 Mn | €8,14 Mn | €13,11 Mn | €12,33 Mn | €16,28 Mn | €17,91 Mn | €10,81 Mn | €15,57 Mn | €13,03 Mn |
| Brüt Kâr | €2,30 Mn | €1,26 Mn | €539.617 | -€173.170 | €2,42 Mn | €211.429 | €148.715 | €405.693 | €396.213 | -€370.244 | -€894.671 | -€2,33 Mn | -€2,75 Mn | -€143.570 | -€1,07 Mn | -€1,52 Mn | -€1,58 Mn | -€1,16 Mn | €309.284 | €537.427 |
| FAVÖK | €1,18 Mn | €1,86 Mn | €1,09 Mn | -€150.950 | — | -€109.200 | €183.020 | €788.620 | €645.000 | €477.110 | -€345.180 | -€1,97 Mn | -€2,13 Mn | -€152.600 | -€1,01 Mn | -€1,49 Mn | -€959.100 | -€1,13 Mn | €564.750 | €717.470 |
| Net Kâr | €1,23 Mn | €1,23 Mn | €631.033 | €23.783 | -€845.000 | -€111.187 | €20.872 | €520.944 | €344.630 | -€104.351 | -€1,04 Mn | -€1,92 Mn | -€2,22 Mn | €158.101 | €852.084 | -€1,19 Mn | -€731.509 | -€864.953 | -€267.979 | €205.636 |
| Hisse Başı Kâr | 0,11 | 0,14 | 0,07 | 0,00 | -0,11 | -0,01 | 0,00 | 0,06 | 0,04 | -0,01 | -0,22 | — | -0,96 | 0,07 | 0,37 | — | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €2,06 Mn | €2,08 Mn | -€568.650 | -€824.670 | — | €1,60 Mn | -€485.220 | €1,20 Mn | -€1,32 Mn | -€506.850 | -€1,65 Mn | -€1,38 Mn | -€262.200 | €248.760 | -€52.950 | -€2,03 Mn | -€507.590 | -€338.130 | €6.710 | -€379.820 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€182.398 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 18,4% | 25,4% | 31,6% | 15,6% | 19,0% | 18,4% | 5,8% | 5,0% | 6,8% | 7,5% | 13,0% | 8,2% | 12,7% | 9,5% | 9,5% | 6,6% | 7,7% | 16,2% | 9,2% | 20,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,38 | 1,83 | 1,04 | 1,33 | 1,05 | 1,04 | 1,63 | 1,20 | 1,45 | 1,47 | 1,23 | 0,92 | 1,13 | 1,42 | 1,30 | 1,67 | 2,41 | 1,34 | 1,85 | 1,99 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,59 | 2,54 | 1,51 | 0,92 | 0,74 | 0,83 | 1,12 | 1,04 | 1,05 | 0,94 | 0,78 | 0,65 | 0,75 | 1,21 | 1,14 | 1,51 | 1,66 | 1,00 | 1,44 | 1,21 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 5,9% | 4,6% | 3,3% | -1,7% | 30,4% | 2,4% | 1,2% | 3,6% | 3,5% | -3,7% | -10,6% | -33,2% | -33,8% | -1,1% | -8,7% | -9,3% | -8,8% | -10,7% | 2,0% | 4,1% |
| FAVÖK Marjı | 3,0% | 6,8% | 6,7% | -1,5% | — | -1,2% | 1,5% | 7,0% | 5,7% | 4,7% | -4,1% | -28,0% | -26,2% | -1,2% | -8,2% | -9,2% | -5,4% | -10,4% | 3,6% | 5,5% |
| Net Kâr Marjı | 3,2% | 4,5% | 3,9% | 0,2% | -10,6% | -1,2% | 0,2% | 4,6% | 3,0% | -1,0% | -12,3% | -27,3% | -27,2% | 1,2% | 6,9% | -7,3% | -4,1% | -8,0% | -1,7% | 1,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,3% | 7,6% | -3,5% | -8,3% | — | 17,9% | -4,0% | 10,7% | -11,7% | -5,0% | -19,6% | -19,6% | -3,2% | 1,9% | -0,4% | -12,5% | -2,8% | -3,1% | 0,0% | -2,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.