ALMLBMiliboo SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $13,64 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €17,67 Mn | €15,87 Mn | €18,66 Mn | €18,10 Mn | €23,36 Mn | €24,81 Mn | €12,45 Mn | €12,48 Mn | €9,99 Mn | €10,89 Mn | €12,17 Mn | €8,33 Mn | €7,05 Mn | €5,38 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €1,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €10,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €6,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €3,21 Mn | €2,51 Mn | €4,10 Mn | €5,26 Mn | €10,78 Mn | €11,57 Mn | €6,09 Mn | €3,18 Mn | €3,10 Mn | €849.000 | €1,71 Mn | €1,60 Mn | €1,39 Mn | €390.268 |
| Net Borç† | €1,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||
| Ciro | €44,06 Mn | €38,98 Mn | €43,32 Mn | €42,33 Mn | €39,19 Mn | €40,95 Mn | €29,94 Mn | €22,97 Mn | €18,49 Mn | €17,45 Mn | €15,38 Mn | €14,17 Mn | €10,29 Mn | €7,13 Mn |
| Brüt Kâr | €19,09 Mn | €16,20 Mn | €18,50 Mn | €16,23 Mn | €15,43 Mn | €17,94 Mn | €12,07 Mn | €8,68 Mn | €6,33 Mn | €6,05 Mn | -€2,21 Mn | -€458.839 | €59.627 | -€543.481 |
| FAVÖK | €1,38 Mn | €241.000 | €3,48 Mn | -€979.000 | €1,16 Mn | €3,03 Mn | -€1,26 Mn | -€1,07 Mn | -€1,52 Mn | -€633.000 | -€2,00 Mn | -€493.820 | €275.110 | -€442.790 |
| Net Kâr | €292.000 | -€257.000 | €2,38 Mn | -€1,51 Mn | €31.000 | €1,86 Mn | -€1,78 Mn | -€932.000 | -€2,76 Mn | -€1,33 Mn | -€2,69 Mn | -€870.608 | €43.966 | -€675.768 |
| Hisse Başı Kâr | 0,04 | -0,04 | 0,35 | -0,22 | 0,00 | 0,27 | -0,36 | -0,20 | -0,58 | -0,28 | -0,56 | -0,18 | 0,01 | -0,14 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -€246.000 | -€1,26 Mn | €1,09 Mn | -€1,11 Mn | -€4,06 Mn | €5,17 Mn | -€2,09 Mn | -€537.000 | -€4,50 Mn | -€634.000 | €157.000 | -€2,16 Mn | -€1,39 Mn | -€1,07 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€395.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Borç / Aktif | 18,1% | 15,8% | 22,0% | 29,0% | 46,1% | 46,6% | 48,9% | 25,4% | 31,1% | 7,8% | 14,1% | 19,2% | 19,7% | 7,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 2,49 | 2,46 | 2,32 | 2,34 | 1,68 | 1,65 | 2,40 | 1,84 | 1,85 | 1,60 | 1,26 | 1,70 | 1,46 | 1,33 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 6,49 | 5,75 | 6,39 | 6,24 | 5,78 | 6,04 | 4,41 | 3,39 | 2,72 | 2,57 | 2,27 | 2,09 | 1,52 | 1,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 43,3% | 41,6% | 42,7% | 38,3% | 39,4% | 43,8% | 40,3% | 37,8% | 34,2% | 34,7% | -14,4% | -3,2% | 0,6% | -7,6% |
| FAVÖK Marjı | 3,1% | 0,6% | 8,0% | -2,3% | 3,0% | 7,4% | -4,2% | -4,7% | -8,2% | -3,6% | -13,0% | -3,5% | 2,7% | -6,2% |
| Net Kâr Marjı | 0,7% | -0,7% | 5,5% | -3,6% | 0,1% | 4,5% | -6,0% | -4,1% | -14,9% | -7,7% | -17,5% | -6,1% | 0,4% | -9,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,6% | -3,2% | 2,5% | -2,6% | -10,4% | 12,6% | -7,0% | -2,3% | -24,3% | -3,6% | 1,0% | -15,2% | -13,5% | -15,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.