ALNSENSE SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $146,57 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €128,13 Mn | €87,63 Mn | €79,41 Mn | €59,16 Mn | €63,49 Mn | €64,96 Mn | €59,22 Mn | €55,47 Mn | €55,64 Mn | €55,29 Mn | €55,96 Mn | €58,48 Mn | €58,33 Mn | €59,31 Mn | €58,87 Mn | €20,92 Mn | €21,50 Mn | €19,95 Mn | €12,39 Mn | €12,65 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €16,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €79,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €49,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €31,52 Mn | €7,31 Mn | €6,76 Mn | €6,27 Mn | €8,43 Mn | €9,77 Mn | €8,92 Mn | €11,81 Mn | €13,25 Mn | €13,80 Mn | €15,37 Mn | €15,87 Mn | €14,89 Mn | €16,02 Mn | €16,79 Mn | €3,23 Mn | €3,59 Mn | €3,29 Mn | €364.699 | €529.970 |
| Net Borç† | €7,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €109,55 Mn | €103,56 Mn | €76,99 Mn | €65,57 Mn | €66,63 Mn | €70,40 Mn | €76,04 Mn | €66,70 Mn | €64,09 Mn | €62,79 Mn | €56,77 Mn | €61,06 Mn | €63,69 Mn | €63,71 Mn | €55,34 Mn | €22,35 Mn | €24,10 Mn | €19,95 Mn | €15,49 Mn | €13,85 Mn |
| Brüt Kâr | €17,82 Mn | €13,34 Mn | €11,65 Mn | €9,39 Mn | €12,19 Mn | €13,65 Mn | €15,06 Mn | €9,53 Mn | €5,94 Mn | €10,14 Mn | €6,74 Mn | €1,40 Mn | €3,88 Mn | €1,93 Mn | €2,58 Mn | €6,28 Mn | €6,36 Mn | €4,27 Mn | €1,41 Mn | €2,06 Mn |
| FAVÖK | €13,15 Mn | €9,66 Mn | €7,12 Mn | €5,10 Mn | €7,66 Mn | €9,08 Mn | €11,03 Mn | €5,24 Mn | €3,66 Mn | €4,60 Mn | €1,85 Mn | €3,78 Mn | €4,49 Mn | €4,12 Mn | €4,08 Mn | €1,27 Mn | €3,40 Mn | €2,04 Mn | €1,66 Mn | €1,60 Mn |
| Net Kâr | €5,33 Mn | €3,63 Mn | €4,13 Mn | €3,06 Mn | €4,08 Mn | €3,95 Mn | €5,86 Mn | €1,09 Mn | €74.000 | €912.000 | -€1,02 Mn | €69.000 | €875.000 | €756.000 | €1,05 Mn | €1,23 Mn | €1,49 Mn | €1,21 Mn | €934.280 | €1,22 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,62 | 1,14 | 1,30 | 0,96 | 1,29 | 1,26 | 1,86 | 0,34 | 0,02 | 0,29 | -0,33 | 0,02 | 0,29 | 0,23 | 0,86 | 1,04 | 1,23 | 1,02 | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €2,84 Mn | €11,10 Mn | €2,04 Mn | -€2,70 Mn | €12,00 Mn | -€591.000 | €7,73 Mn | €731.000 | €777.000 | €42.000 | €1,80 Mn | €911.360 | €1,52 Mn | -€659.490 | -€610.530 | €1,34 Mn | €784.000 | €25.000 | -€1,64 Mn | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€4,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 24,6% | 8,3% | 8,5% | 10,6% | 13,3% | 15,0% | 15,1% | 21,3% | 23,8% | 25,0% | 27,5% | 27,1% | 25,5% | 27,0% | 28,5% | 15,5% | 16,7% | 16,5% | 2,9% | 4,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,86 | 1,18 | 0,97 | 1,11 | 1,05 | 1,08 | 1,28 | 1,20 | 1,15 | 1,14 | 1,01 | 1,04 | 1,09 | 1,07 | 0,94 | 1,07 | 1,12 | 1,00 | 1,25 | 1,09 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,23 | 2,11 | 1,57 | 1,34 | 1,36 | 1,43 | 1,55 | 1,36 | 1,31 | 1,28 | 1,16 | 1,24 | 1,30 | 1,30 | 1,13 | 0,46 | 0,49 | 0,41 | 0,32 | 0,28 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,3% | 12,9% | 15,1% | 14,3% | 18,3% | 19,4% | 19,8% | 14,3% | 9,3% | 16,1% | 11,9% | 2,3% | 6,1% | 3,0% | 4,7% | 28,1% | 26,4% | 21,4% | 9,1% | 14,9% |
| FAVÖK Marjı | 12,0% | 9,3% | 9,2% | 7,8% | 11,5% | 12,9% | 14,5% | 7,9% | 5,7% | 7,3% | 3,3% | 6,2% | 7,0% | 6,5% | 7,4% | 5,7% | 14,1% | 10,2% | 10,7% | 11,6% |
| Net Kâr Marjı | 4,9% | 3,5% | 5,4% | 4,7% | 6,1% | 5,6% | 7,7% | 1,6% | 0,1% | 1,5% | -1,8% | 0,1% | 1,4% | 1,2% | 1,9% | 5,5% | 6,2% | 6,1% | 6,0% | 8,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,6% | 10,7% | 2,6% | -4,1% | 18,0% | -0,8% | 10,2% | 1,1% | 1,2% | 0,1% | 3,2% | 1,5% | 2,4% | -1,0% | -1,1% | 6,0% | 3,3% | 0,1% | -10,6% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.