ALNXTNextedia SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $15,32 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €57,13 Mn | €61,20 Mn | €60,65 Mn | €57,72 Mn | €56,92 Mn | €48,31 Mn | €25,65 Mn | €24,96 Mn | €29,03 Mn | €11,41 Mn | €2,77 Mn | €5,49 Mn | €6,60 Mn | €16,62 Mn | €14,58 Mn | €12,84 Mn | €25,73 Mn | €30,41 Mn | €39,51 Mn | €43,44 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €7,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €24,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €32,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €4,69 Mn | €6,67 Mn | €8,56 Mn | €6,54 Mn | €6,91 Mn | €7,01 Mn | €2,12 Mn | €2,34 Mn | €2,39 Mn | €5,60 Mn | €2,00 Mn | €2,44 Mn | €1,66 Mn | €1,42 Mn | €1,39 Mn | €1,42 Mn | €1,60 Mn | €1,68 Mn | €2,28 Mn | €1,73 Mn |
| Net Borç† | -€3,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €60,23 Mn | €64,62 Mn | €60,52 Mn | €53,23 Mn | €50,26 Mn | €26,08 Mn | €24,43 Mn | €22,47 Mn | €16,68 Mn | €8,94 Mn | €4,45 Mn | €6,85 Mn | €9,92 Mn | €10,38 Mn | €11,89 Mn | €11,32 Mn | €15,95 Mn | €27,05 Mn | €25,11 Mn | €11,76 Mn |
| Brüt Kâr | €8,69 Mn | €9,61 Mn | €9,84 Mn | €9,47 Mn | €16,94 Mn | €11,39 Mn | €12,39 Mn | €11,54 Mn | €8,45 Mn | €3,24 Mn | €416.905 | €1,45 Mn | -€1,17 Mn | -€255.874 | €1,40 Mn | -€7,00 Mn | €393.970 | -€3,04 Mn | €3,11 Mn | €2,11 Mn |
| FAVÖK | €2,14 Mn | €2,58 Mn | €2,51 Mn | €2,50 Mn | €2,83 Mn | €1,25 Mn | €1,00 Mn | €1,40 Mn | €1,68 Mn | €1,31 Mn | €134.510 | €892.390 | -€2,04 Mn | -€2,19 Mn | €332.130 | €619.760 | -€270.170 | €2,20 Mn | €2,69 Mn | €1,65 Mn |
| Net Kâr | €989.366 | €1,52 Mn | €482.490 | €2,68 Mn | €1,52 Mn | €2,34 Mn | €656.033 | €1,42 Mn | €910.395 | €490.414 | -€1,69 Mn | -€96.980 | -€7,07 Mn | -€2,79 Mn | €1,17 Mn | -€9,39 Mn | -€3,51 Mn | -€7,80 Mn | -€1,47 Mn | €315.759 |
| Hisse Başı Kâr | 0,03 | 0,04 | 0,01 | 0,07 | 0,04 | 0,07 | 0,03 | 0,07 | 0,05 | 0,04 | -0,26 | -0,02 | -1,67 | -0,65 | 0,27 | -2,22 | -0,85 | — | — | 0,10 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €352.120 | €2,53 Mn | €1,24 Mn | -€1,26 Mn | €3,60 Mn | €2,78 Mn | -€364.130 | €391.680 | €8,93 Mn | -€1,15 Mn | -€1,87 Mn | -€1,58 Mn | -€1,93 Mn | -€12.000 | €1,26 Mn | -€102.780 | €213.420 | €948.600 | €1,13 Mn | €728.070 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€92.894 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,2% | 10,9% | 14,1% | 11,3% | 12,1% | 14,5% | 8,3% | 9,4% | 8,2% | 49,1% | 71,9% | 44,5% | 25,1% | 8,5% | 9,5% | 11,1% | 6,2% | 5,5% | 5,8% | 4,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,05 | 1,06 | 1,00 | 0,92 | 0,88 | 0,54 | 0,95 | 0,90 | 0,57 | 0,78 | 1,60 | 1,25 | 1,50 | 0,62 | 0,82 | 0,88 | 0,62 | 0,89 | 0,64 | 0,27 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,85 | 1,99 | 1,86 | 1,64 | 1,54 | 0,80 | 0,75 | 0,69 | 0,51 | 0,27 | 0,14 | 0,21 | 0,30 | 0,32 | 0,37 | 0,35 | 0,49 | 0,83 | 0,77 | 0,36 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 14,4% | 14,9% | 16,3% | 17,8% | 33,7% | 43,7% | 50,7% | 51,4% | 50,6% | 36,3% | 9,4% | 21,2% | -11,8% | -2,5% | 11,7% | -61,8% | 2,5% | -11,2% | 12,4% | 18,0% |
| FAVÖK Marjı | 3,6% | 4,0% | 4,2% | 4,7% | 5,6% | 4,8% | 4,1% | 6,2% | 10,1% | 14,6% | 3,0% | 13,0% | -20,6% | -21,1% | 2,8% | 5,5% | -1,7% | 8,1% | 10,7% | 14,0% |
| Net Kâr Marjı | 1,6% | 2,4% | 0,8% | 5,0% | 3,0% | 9,0% | 2,7% | 6,3% | 5,5% | 5,5% | -37,9% | -1,4% | -71,3% | -26,9% | 9,8% | -83,0% | -22,0% | -28,9% | -5,8% | 2,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,6% | 3,9% | 2,1% | -2,4% | 7,2% | 10,6% | -1,5% | 1,7% | 53,6% | -12,8% | -42,1% | -23,0% | -19,4% | -0,1% | 10,6% | -0,9% | 1,3% | 3,5% | 4,5% | 6,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.