ALPDXPiscine Desjoyaux SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $118,05 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €174,48 Mn | €174,02 Mn | €184,59 Mn | €177,60 Mn | €160,43 Mn | €121,61 Mn | €103,43 Mn | €97,34 Mn | €99,71 Mn | €100,57 Mn | €102,79 Mn | €104,42 Mn | €105,64 Mn | €111,04 Mn | €116,33 Mn | €111,26 Mn | €108,38 Mn | €108,96 Mn | €103,38 Mn | €84,63 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €54,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €58,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €116,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €40,63 Mn | €35,93 Mn | €43,35 Mn | €40,38 Mn | €27,75 Mn | €16,86 Mn | €13,89 Mn | €16,98 Mn | €17,29 Mn | €20,80 Mn | €26,54 Mn | €26,73 Mn | €28,43 Mn | €30,71 Mn | €33,88 Mn | €26,68 Mn | €29,22 Mn | €23,47 Mn | €12,81 Mn | €5,02 Mn |
| Net Borç† | -€14,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €97,66 Mn | €115,65 Mn | €138,75 Mn | €160,54 Mn | €160,98 Mn | €115,18 Mn | €102,67 Mn | €91,92 Mn | €89,74 Mn | €82,78 Mn | €71,11 Mn | €70,39 Mn | €68,20 Mn | €74,74 Mn | €76,54 Mn | €74,77 Mn | €72,75 Mn | €93,19 Mn | €99,19 Mn | €87,99 Mn |
| Brüt Kâr | €15,17 Mn | €22,98 Mn | €29,58 Mn | €39,59 Mn | €48,00 Mn | €32,68 Mn | €27,06 Mn | €20,59 Mn | €22,09 Mn | €8,81 Mn | €4,59 Mn | €5,17 Mn | €5,99 Mn | €7,31 Mn | €6,50 Mn | €21,06 Mn | €6,86 Mn | €10,98 Mn | €15,78 Mn | €16,58 Mn |
| FAVÖK | €15,55 Mn | €21,71 Mn | €27,61 Mn | €34,02 Mn | €40,92 Mn | €26,11 Mn | €19,56 Mn | €14,15 Mn | €15,43 Mn | €12,89 Mn | €9,53 Mn | €11,00 Mn | -€1,24 Mn | -€8,41 Mn | -€12,15 Mn | €11,40 Mn | -€5,79 Mn | -€7,30 Mn | -€2,75 Mn | €1,04 Mn |
| Net Kâr | €6,00 Mn | €11,01 Mn | €16,16 Mn | €21,27 Mn | €25,52 Mn | €14,01 Mn | €9,78 Mn | €5,00 Mn | €6,24 Mn | €4,81 Mn | €2,65 Mn | €3,49 Mn | €1,96 Mn | €3,04 Mn | €4,63 Mn | €4,30 Mn | €4,05 Mn | €6,25 Mn | €10,96 Mn | €10,46 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,67 | 1,22 | 1,80 | 2,37 | 2,84 | 1,56 | 1,09 | 0,56 | 0,70 | 0,54 | 0,30 | 0,39 | 0,22 | 0,34 | 0,52 | 0,48 | 0,45 | 0,70 | 1,22 | 1,17 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -€3,65 Mn | -€195.000 | €9,35 Mn | €5,50 Mn | €21,95 Mn | €13,42 Mn | €14,53 Mn | €5,09 Mn | €7,71 Mn | €8,73 Mn | €4,71 Mn | €5,35 Mn | €6,03 Mn | €2,10 Mn | €2,95 Mn | €8,15 Mn | €7,27 Mn | -€16,24 Mn | -€3,87 Mn | €2,71 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€14,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,3% | 20,6% | 23,5% | 22,7% | 17,3% | 13,9% | 13,4% | 17,4% | 17,3% | 20,7% | 25,8% | 25,6% | 26,9% | 27,7% | 29,1% | 24,0% | 27,0% | 21,5% | 12,4% | 5,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,56 | 0,66 | 0,75 | 0,90 | 1,00 | 0,95 | 0,99 | 0,94 | 0,90 | 0,82 | 0,69 | 0,67 | 0,65 | 0,67 | 0,66 | 0,67 | 0,67 | 0,86 | 0,96 | 1,04 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,84 | 0,99 | 1,19 | 1,38 | 1,38 | 0,99 | 0,88 | 0,79 | 0,77 | 0,71 | 0,61 | 0,60 | 0,59 | 0,64 | 0,66 | 0,64 | 0,62 | 0,80 | 0,85 | 0,76 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,5% | 19,9% | 21,3% | 24,7% | 29,8% | 28,4% | 26,4% | 22,4% | 24,6% | 10,6% | 6,5% | 7,3% | 8,8% | 9,8% | 8,5% | 28,2% | 9,4% | 11,8% | 15,9% | 18,8% |
| FAVÖK Marjı | 15,9% | 18,8% | 19,9% | 21,2% | 25,4% | 22,7% | 19,0% | 15,4% | 17,2% | 15,6% | 13,4% | 15,6% | -1,8% | -11,3% | -15,9% | 15,2% | -8,0% | -7,8% | -2,8% | 1,2% |
| Net Kâr Marjı | 6,1% | 9,5% | 11,7% | 13,2% | 15,9% | 12,2% | 9,5% | 5,4% | 7,0% | 5,8% | 3,7% | 5,0% | 2,9% | 4,1% | 6,1% | 5,7% | 5,6% | 6,7% | 11,1% | 11,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -3,7% | -0,2% | 6,7% | 3,4% | 13,6% | 11,7% | 14,1% | 5,5% | 8,6% | 10,5% | 6,6% | 7,6% | 8,8% | 2,8% | 3,9% | 10,9% | 10,0% | -17,4% | -3,9% | 3,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.