ALPERGerard Perrier Industrie SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $316,94 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €321,60 Mn | €292,96 Mn | €264,27 Mn | €244,51 Mn | €204,58 Mn | €168,92 Mn | €168,58 Mn | €149,56 Mn | €140,22 Mn | €134,92 Mn | €124,38 Mn | €115,63 Mn | €103,69 Mn | €93,35 Mn | €88,53 Mn | €76,24 Mn | €65,02 Mn | €67,65 Mn | €65,67 Mn | €51,63 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €82,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €184,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €136,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €67,94 Mn | €44,65 Mn | €37,67 Mn | €31,29 Mn | €30,80 Mn | €19,86 Mn | €20,71 Mn | €15,47 Mn | €15,09 Mn | €12,28 Mn | €13,14 Mn | €9,79 Mn | €6,68 Mn | €8,42 Mn | €9,15 Mn | €6,62 Mn | €6,34 Mn | €7,15 Mn | €8,57 Mn | €3,27 Mn |
| Net Borç† | -€21,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €323,67 Mn | €319,46 Mn | €303,58 Mn | €278,97 Mn | €233,47 Mn | €191,28 Mn | €211,38 Mn | €191,23 Mn | €179,42 Mn | €157,11 Mn | €152,00 Mn | €147,45 Mn | €143,06 Mn | €130,04 Mn | €121,67 Mn | €100,32 Mn | €91,18 Mn | €92,41 Mn | €82,01 Mn | €67,67 Mn |
| Brüt Kâr | €20,90 Mn | €24,63 Mn | €24,25 Mn | €23,18 Mn | €19,03 Mn | €17,33 Mn | €22,14 Mn | €21,35 Mn | €20,09 Mn | €18,17 Mn | €16,99 Mn | €16,32 Mn | €16,99 Mn | €15,14 Mn | €12,90 Mn | €10,24 Mn | €8,21 Mn | €9,74 Mn | €8,07 Mn | €5,52 Mn |
| FAVÖK | €28,33 Mn | €30,27 Mn | €28,65 Mn | €26,96 Mn | €22,71 Mn | €18,51 Mn | €23,19 Mn | €20,16 Mn | €18,89 Mn | €17,10 Mn | €16,51 Mn | €15,04 Mn | €15,69 Mn | €13,37 Mn | €11,97 Mn | €9,54 Mn | €8,91 Mn | €8,90 Mn | €7,46 Mn | €5,42 Mn |
| Net Kâr | €17,57 Mn | €19,27 Mn | €19,55 Mn | €16,68 Mn | €15,01 Mn | €11,51 Mn | €13,92 Mn | €13,12 Mn | €12,01 Mn | €10,77 Mn | €10,39 Mn | €9,85 Mn | €9,55 Mn | €7,94 Mn | €7,01 Mn | €6,35 Mn | €4,54 Mn | €4,80 Mn | €4,05 Mn | €2,91 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 4,65 | 5,11 | 5,18 | 4,46 | 4,12 | 3,18 | 3,78 | 3,56 | 3,26 | 2,71 | 2,65 | 2,50 | 2,43 | 2,01 | 1,78 | 1,61 | 1,15 | 1,22 | 1,02 | 0,76 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €19,86 Mn | €21,47 Mn | €10,90 Mn | €5,67 Mn | €10,11 Mn | €9,79 Mn | €14,20 Mn | €10,73 Mn | €10,85 Mn | €7,08 Mn | €9,29 Mn | €2,61 Mn | €7,84 Mn | €6,15 Mn | €8,35 Mn | €3,30 Mn | €6,68 Mn | €4,19 Mn | €1,22 Mn | €883.340 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€7,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 21,1% | 15,2% | 14,3% | 12,8% | 15,1% | 11,8% | 12,3% | 10,3% | 10,8% | 9,1% | 10,6% | 8,5% | 6,4% | 9,0% | 10,3% | 8,7% | 9,7% | 10,6% | 13,1% | 6,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,01 | 1,09 | 1,15 | 1,14 | 1,14 | 1,13 | 1,25 | 1,28 | 1,28 | 1,16 | 1,22 | 1,28 | 1,38 | 1,39 | 1,37 | 1,32 | 1,40 | 1,37 | 1,25 | 1,31 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,37 | 2,34 | 2,22 | 2,04 | 1,71 | 1,40 | 1,55 | 1,40 | 1,31 | 1,15 | 1,11 | 1,08 | 1,05 | 0,95 | 0,89 | 0,73 | 0,67 | 0,68 | 0,60 | 0,50 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 6,5% | 7,7% | 8,0% | 8,3% | 8,2% | 9,1% | 10,5% | 11,2% | 11,2% | 11,6% | 11,2% | 11,1% | 11,9% | 11,6% | 10,6% | 10,2% | 9,0% | 10,5% | 9,8% | 8,2% |
| FAVÖK Marjı | 8,8% | 9,5% | 9,4% | 9,7% | 9,7% | 9,7% | 11,0% | 10,5% | 10,5% | 10,9% | 10,9% | 10,2% | 11,0% | 10,3% | 9,8% | 9,5% | 9,8% | 9,6% | 9,1% | 8,0% |
| Net Kâr Marjı | 5,4% | 6,0% | 6,4% | 6,0% | 6,4% | 6,0% | 6,6% | 6,9% | 6,7% | 6,9% | 6,8% | 6,7% | 6,7% | 6,1% | 5,8% | 6,3% | 5,0% | 5,2% | 4,9% | 4,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,1% | 6,7% | 3,6% | 2,0% | 4,3% | 5,1% | 6,7% | 5,6% | 6,0% | 4,5% | 6,1% | 1,8% | 5,5% | 4,7% | 6,9% | 3,3% | 7,3% | 4,5% | 1,5% | 1,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.