ALTRITrilogiq SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $21,46 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €42,53 Mn | €41,96 Mn | €41,95 Mn | €39,81 Mn | €41,30 Mn | €40,29 Mn | €40,75 Mn | €47,06 Mn | €51,98 Mn | €60,13 Mn | €63,34 Mn | €67,19 Mn | €62,42 Mn | €62,40 Mn | €56,43 Mn | €48,74 Mn | €41,34 Mn | €36,12 Mn | €31,63 Mn | €24,16 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €3,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €3,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €38,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €0,00 | €18.000 | €21.000 | €0,00 | €38.000 | €394.000 | €1,17 Mn | €2,05 Mn | €3,73 Mn | €1,64 Mn | €2.000 | €9.000 | €23.000 | €4.000 | €62.000 | €585.000 | €17.000 | €713.000 | €386.000 | €905.000 |
| Net Borç† | -€26,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €20,98 Mn | €23,20 Mn | €24,07 Mn | €22,19 Mn | €21,35 Mn | €22,60 Mn | €23,54 Mn | €31,96 Mn | €33,52 Mn | €34,92 Mn | €56,00 Mn | €67,05 Mn | €65,94 Mn | €70,78 Mn | €63,17 Mn | €55,27 Mn | €44,37 Mn | €46,52 Mn | €35,40 Mn | €24,69 Mn |
| Brüt Kâr | -€36.000 | €822.000 | €1,40 Mn | -€87.000 | €14.000 | €620.000 | -€2,80 Mn | -€2,35 Mn | -€5,01 Mn | -€3,85 Mn | €1,80 Mn | €4,90 Mn | €6,57 Mn | €9,69 Mn | €8,58 Mn | €9,50 Mn | €8,85 Mn | €8,05 Mn | €8,42 Mn | €5,67 Mn |
| FAVÖK | €1,45 Mn | €1,22 Mn | €1,80 Mn | €630.000 | €1,42 Mn | €2,07 Mn | -€335.000 | €141.000 | -€2,26 Mn | €850.000 | €3,88 Mn | €7,10 Mn | €7,60 Mn | €11,06 Mn | €9,66 Mn | €10,71 Mn | €9,82 Mn | €9,25 Mn | €8,84 Mn | €5,58 Mn |
| Net Kâr | €739.000 | €1,06 Mn | €1,55 Mn | -€634.000 | €491.000 | -€311.000 | -€2,88 Mn | -€1,79 Mn | -€8,86 Mn | -€3,30 Mn | €1,08 Mn | €3,77 Mn | €3,44 Mn | €6,12 Mn | €5,66 Mn | €6,36 Mn | €6,02 Mn | €5,34 Mn | €5,46 Mn | €3,22 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,20 | 0,28 | 0,41 | -0,17 | 0,13 | -0,08 | -0,77 | -0,48 | -2,37 | -0,88 | 0,29 | 1,01 | 0,92 | 1,71 | 1,56 | 1,75 | 1,64 | 1,45 | 1,46 | 0,87 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €2,10 Mn | €2,24 Mn | €2,34 Mn | €915.000 | -€948.000 | €2,52 Mn | €2,82 Mn | €2,03 Mn | -€2,74 Mn | -€4,43 Mn | -€2,66 Mn | -€114.000 | €3,81 Mn | €6,88 Mn | €1,57 Mn | €663.000 | €6,08 Mn | €2,70 Mn | €2,77 Mn | €906.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€279.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 0,0% | 0,1% | 1,0% | 2,9% | 4,4% | 7,2% | 2,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 1,2% | 0,0% | 2,0% | 1,2% | 3,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,49 | 0,55 | 0,57 | 0,56 | 0,52 | 0,56 | 0,58 | 0,68 | 0,64 | 0,58 | 0,88 | 1,00 | 1,06 | 1,13 | 1,12 | 1,13 | 1,07 | 1,29 | 1,12 | 1,02 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,54 | 0,60 | 0,62 | 0,57 | 0,55 | 0,59 | 0,61 | 0,83 | 0,87 | 0,90 | 1,45 | 1,74 | 1,71 | 1,83 | 1,64 | 1,43 | 1,15 | 1,21 | 0,92 | 0,64 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -0,2% | 3,5% | 5,8% | -0,4% | 0,1% | 2,7% | -11,9% | -7,3% | -15,0% | -11,0% | 3,2% | 7,3% | 10,0% | 13,7% | 13,6% | 17,2% | 20,0% | 17,3% | 23,8% | 23,0% |
| FAVÖK Marjı | 6,9% | 5,3% | 7,5% | 2,8% | 6,7% | 9,1% | -1,4% | 0,4% | -6,8% | 2,4% | 6,9% | 10,6% | 11,5% | 15,6% | 15,3% | 19,4% | 22,1% | 19,9% | 25,0% | 22,6% |
| Net Kâr Marjı | 3,5% | 4,6% | 6,4% | -2,9% | 2,3% | -1,4% | -12,2% | -5,6% | -26,4% | -9,5% | 1,9% | 5,6% | 5,2% | 8,6% | 9,0% | 11,5% | 13,6% | 11,5% | 15,4% | 13,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,0% | 9,6% | 9,7% | 4,1% | -4,4% | 11,2% | 12,0% | 6,4% | -8,2% | -12,7% | -4,8% | -0,2% | 5,8% | 9,7% | 2,5% | 1,2% | 13,7% | 5,8% | 7,8% | 3,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.