ALUPGUPERGY SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $8,45 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €29,02 Mn | €31,97 Mn | €32,62 Mn | €30,74 Mn | €29,37 Mn | €28,67 Mn | €29,07 Mn | €25,86 Mn | €23,22 Mn | €25,43 Mn | €25,39 Mn | €26,25 Mn | €32,04 Mn | €30,43 Mn | €31,80 Mn | €32,33 Mn | €30,94 Mn | €34,35 Mn | €31,64 Mn | €29,88 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €2,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €16,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €12,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €6,20 Mn | €7,41 Mn | €7,43 Mn | €8,22 Mn | €8,84 Mn | €10,29 Mn | €10,62 Mn | €6,24 Mn | €3,43 Mn | €4,97 Mn | €2,97 Mn | €3,47 Mn | €7,81 Mn | €5,96 Mn | €6,76 Mn | €7,49 Mn | €5,70 Mn | €10,84 Mn | €9,05 Mn | €13,79 Mn |
| Net Borç† | €4,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €42,63 Mn | €42,90 Mn | €44,54 Mn | €43,91 Mn | €44,45 Mn | €42,08 Mn | €44,24 Mn | €43,02 Mn | €43,98 Mn | €50,48 Mn | €54,13 Mn | €56,01 Mn | €53,04 Mn | €54,88 Mn | €53,41 Mn | €50,29 Mn | €49,17 Mn | €45,68 Mn | €42,72 Mn | €34,43 Mn |
| Brüt Kâr | €726.215 | €888.178 | €1,39 Mn | €1,90 Mn | €3,57 Mn | €894.640 | €958.110 | €499.945 | €591.163 | €2,69 Mn | €13,86 Mn | €15,35 Mn | €13,49 Mn | €13,39 Mn | €12,94 Mn | €10,70 Mn | €11,52 Mn | €10,66 Mn | €11,54 Mn | €8,72 Mn |
| FAVÖK | -€263.270 | €911.850 | €1,78 Mn | €1,65 Mn | €3,58 Mn | €729.090 | €351.090 | -€128.570 | €147.320 | €2,19 Mn | €3,12 Mn | €3,50 Mn | €3,34 Mn | €3,58 Mn | €3,61 Mn | €1,73 Mn | €3,46 Mn | €2,38 Mn | €3,38 Mn | €2,74 Mn |
| Net Kâr | -€1,64 Mn | €89.413 | €597.807 | €1,44 Mn | €2,49 Mn | -€768.105 | -€396.937 | -€599.276 | €4,42 Mn | €962.345 | €1,50 Mn | €383.720 | €1,46 Mn | €1,72 Mn | €1,74 Mn | €394.183 | €1,45 Mn | €466.274 | €1,21 Mn | €1,05 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,37 | 0,02 | 0,13 | 0,31 | 0,54 | -0,16 | -0,09 | -0,13 | 0,91 | 0,20 | 0,31 | 0,08 | 0,30 | — | — | — | — | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | €0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €704.060 | €1.500 | €2,11 Mn | -€1,73 Mn | -€1,44 Mn | €1,33 Mn | -€1,10 Mn | -€204.290 | -€1,72 Mn | €141.820 | €407.510 | €1,47 Mn | €2,05 Mn | €3,49 Mn | €1,27 Mn | -€294.880 | €4,62 Mn | -€706.870 | -€2,34 Mn | €3,07 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€216.160 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 21,4% | 23,2% | 22,8% | 26,8% | 30,1% | 35,9% | 36,5% | 24,1% | 14,8% | 19,6% | 11,7% | 13,2% | 24,4% | 19,6% | 21,3% | 23,2% | 18,4% | 31,5% | 28,6% | 46,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,47 | 1,34 | 1,37 | 1,43 | 1,51 | 1,47 | 1,52 | 1,66 | 1,89 | 1,98 | 2,13 | 2,13 | 1,66 | 1,80 | 1,68 | 1,56 | 1,59 | 1,33 | 1,35 | 1,15 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,41 | 3,43 | 3,57 | 3,52 | 3,56 | 3,37 | 3,54 | 3,44 | 3,52 | 4,04 | 4,33 | 4,48 | 4,25 | 4,39 | 4,28 | 4,03 | 3,94 | 3,66 | 3,42 | 2,76 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 1,7% | 2,1% | 3,1% | 4,3% | 8,0% | 2,1% | 2,2% | 1,2% | 1,3% | 5,3% | 25,6% | 27,4% | 25,4% | 24,4% | 24,2% | 21,3% | 23,4% | 23,3% | 27,0% | 25,3% |
| FAVÖK Marjı | -0,6% | 2,1% | 4,0% | 3,8% | 8,0% | 1,7% | 0,8% | -0,3% | 0,3% | 4,3% | 5,8% | 6,3% | 6,3% | 6,5% | 6,8% | 3,4% | 7,0% | 5,2% | 7,9% | 7,9% |
| Net Kâr Marjı | -3,8% | 0,2% | 1,3% | 3,3% | 5,6% | -1,8% | -0,9% | -1,4% | 10,0% | 1,9% | 2,8% | 0,7% | 2,7% | 3,1% | 3,3% | 0,8% | 2,9% | 1,0% | 2,8% | 3,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,7% | 0,0% | 4,7% | -3,9% | -3,2% | 3,2% | -2,5% | -0,5% | -3,9% | 0,3% | 0,8% | 2,6% | 3,9% | 6,4% | 2,4% | -0,6% | 9,4% | -1,5% | -5,5% | 8,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.