ALXALUMEXX N.V.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $11,39 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €35,38 Mn | €37,47 Mn | €40,93 Mn | €3,31 Mn | €2,35 Mn | €2,07 Mn | €1,34 Mn | €1,21 Mn | €1,35 Mn | €555.000 | €294.000 | €9,70 Mn | €4,70 Mn | €328.000 | €3,69 Mn | €6,28 Mn | €8,69 Mn | €15,60 Mn | €4,45 Mn | €9,25 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €2,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €30,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €4,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €24,75 Mn | €24,84 Mn | €28,70 Mn | €649.000 | €97.000 | €190.000 | €254.000 | €2.000 | €0,00 | €0,00 | €180.000 | €468.000 | €978.000 | €2,39 Mn | €3,27 Mn | €2,42 Mn | €2,71 Mn | €11,07 Mn | €270.000 | €0,00 |
| Net Borç† | €22,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €40,13 Mn | €39,15 Mn | €34,68 Mn | €8,08 Mn | €6,66 Mn | €4,13 Mn | €2,32 Mn | €1,57 Mn | €4.000 | €0,00 | €168.000 | €14,66 Mn | €14,70 Mn | €0,00 | €1,23 Mn | €1,84 Mn | €3,40 Mn | €4,52 Mn | €432.000 | €1,49 Mn |
| Brüt Kâr | €7,46 Mn | €8,52 Mn | €7,00 Mn | €1,95 Mn | €1,45 Mn | €711.000 | €295.000 | €206.000 | -€15.000 | €0,00 | -€360.000 | €640.000 | €916.000 | -€75.000 | -€11.000 | -€411.000 | -€200.000 | €125.000 | -€948.000 | — |
| FAVÖK | €4,29 Mn | €5,78 Mn | €4,61 Mn | €461.000 | €548.000 | €352.000 | €206.000 | -€2.000 | -€421.000 | -€83.000 | -€1,07 Mn | -€453.000 | €655.000 | -€334.000 | -€725.000 | -€1,99 Mn | -€1,07 Mn | -€393.000 | -€495.000 | €894.000 |
| Net Kâr | -€678.000 | €642.000 | €216.000 | €137.000 | €332.000 | €173.000 | €60.000 | €16.000 | -€436.000 | -€85.000 | -€4,70 Mn | -€343.000 | -€2,90 Mn | -€768.000 | -€3,83 Mn | -€3,77 Mn | -€6,30 Mn | -€1,18 Mn | -€1,67 Mn | €884.000 |
| Hisse Başı Kâr | -0,05 | 0,04 | 0,02 | 0,01 | 0,03 | 0,02 | 0,01 | 0,00 | -0,06 | -0,01 | -4,84 | -0,50 | -7,00 | -5,00 | -32,00 | -75,00 | -373,00 | -200,00 | -500,00 | 500,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €2,75 Mn | €4,47 Mn | €238.000 | €478.000 | -€428.000 | €628.000 | -€79.000 | — | -€295.000 | -€647.000 | -€1,08 Mn | -€513.000 | -€752.000 | -€564.000 | -€947.000 | -€1,30 Mn | -€407.000 | -€80.000 | €11.000 | -€288.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€240.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 70,0% | 66,3% | 70,1% | 19,6% | 4,1% | 9,2% | 19,0% | 0,2% | 0,0% | 0,0% | 61,2% | 4,8% | 20,8% | 729,6% | 88,7% | 38,6% | 31,1% | 71,0% | 6,1% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,13 | 1,04 | 0,85 | 2,44 | 2,83 | 1,99 | 1,73 | 1,29 | 0,00 | 0,00 | 0,57 | 1,51 | 3,13 | 0,00 | 0,33 | 0,29 | 0,39 | 0,29 | 0,10 | 0,16 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 8,09 | 7,89 | 6,99 | 1,63 | 1,34 | 0,83 | 0,47 | 0,32 | 0,00 | 0,00 | 0,03 | 2,95 | 2,96 | 0,00 | 0,25 | 0,37 | 0,68 | 0,91 | 0,09 | 0,30 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 18,6% | 21,8% | 20,2% | 24,2% | 21,8% | 17,2% | 12,7% | 13,1% | -375,0% | — | -214,3% | 4,4% | 6,2% | — | -0,9% | -22,3% | -5,9% | 2,8% | -219,4% | — |
| FAVÖK Marjı | 10,7% | 14,8% | 13,3% | 5,7% | 8,2% | 8,5% | 8,9% | -0,1% | -10.525,0% | — | -636,9% | -3,1% | 4,5% | — | -59,0% | -108,1% | -31,4% | -8,7% | -114,6% | 60,0% |
| Net Kâr Marjı | -1,7% | 1,6% | 0,6% | 1,7% | 5,0% | 4,2% | 2,6% | 1,0% | -10.900,0% | — | -2.795,2% | -2,3% | -19,7% | — | -311,9% | -204,6% | -185,6% | -26,2% | -385,4% | 59,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,9% | 11,4% | 0,7% | 5,9% | -6,4% | 15,2% | -3,4% | — | -7.375,0% | — | -644,0% | -3,5% | -5,1% | — | -77,1% | -70,8% | -12,0% | -1,8% | 2,5% | -19,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.