AMUNDAlmunda Professionals N.V.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $26,96 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €40,39 Mn | €37,62 Mn | €39,94 Mn | €37,81 Mn | €11,35 Mn | €12,07 Mn | €7,44 Mn | €9,08 Mn | €15,30 Mn | €16,57 Mn | €13,40 Mn | €11,68 Mn | €25.268 | €386.926 | €34.000 | €49,48 Mn | €7,20 Mn | €9,22 Mn | €36,65 Mn | €38,03 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €5,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €26,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €14,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €15,22 Mn | €13,43 Mn | €14,32 Mn | €14,84 Mn | €407.000 | €590.000 | €538.000 | €767.000 | €767.000 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €52,76 Mn | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €2,16 Mn |
| Net Borç† | €9,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €31,39 Mn | €29,04 Mn | €27,55 Mn | €26,26 Mn | €13,52 Mn | €12,62 Mn | €13,76 Mn | €17,23 Mn | €20,94 Mn | €19,08 Mn | €55,70 Mn | €41,99 Mn | €0,00 | €0,00 | €0,00 | -€1,64 Mn | -€2,19 Mn | €372.000 | €881.000 | €1,10 Mn |
| Brüt Kâr | €3,97 Mn | €5,17 Mn | €5,82 Mn | €6,89 Mn | €3,78 Mn | €2,88 Mn | €2,98 Mn | €3,74 Mn | €5,45 Mn | €4,63 Mn | €5,11 Mn | €4,13 Mn | -€1.200 | -€1.600 | €0,00 | -€1,74 Mn | — | €370.000 | — | — |
| FAVÖK | €4,75 Mn | €4,77 Mn | €5,01 Mn | €6,47 Mn | €1,88 Mn | €1,16 Mn | €1,02 Mn | €448.000 | €1,32 Mn | €636.000 | €520.000 | €524.000 | -€371.160 | -€313.450 | -€22.000 | -€2,29 Mn | -€3,27 Mn | -€2,15 Mn | €119.000 | €124.000 |
| Net Kâr | -€579.000 | -€361.000 | €397.000 | -€99.000 | €1,28 Mn | €600.000 | €31.000 | €376.000 | €832.000 | -€393.000 | €281.000 | -€667.000 | -€458.196 | -€236.377 | -€22.000 | -€13,65 Mn | -€3,01 Mn | €17,42 Mn | €199.000 | -€6,12 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,03 | -0,02 | 0,02 | -0,01 | 0,11 | 0,05 | 0,00 | 0,03 | 0,07 | -0,03 | 0,02 | -0,06 | -0,30 | -0,10 | -0,03 | -24,20 | -5,30 | 30,90 | 0,40 | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €4,09 Mn | €2,25 Mn | €3,64 Mn | €3,35 Mn | €1,10 Mn | €4,90 Mn | €838.000 | -€4,23 Mn | €3,65 Mn | €1,04 Mn | €826.000 | €494.000 | -€420.820 | -€252.150 | -€28.000 | €192.000 | -€183.000 | -€1,88 Mn | -€1,51 Mn | €12,48 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€1,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 37,7% | 35,7% | 35,9% | 39,2% | 3,6% | 4,9% | 7,2% | 8,4% | 5,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 106,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 5,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,78 | 0,77 | 0,69 | 0,69 | 1,19 | 1,05 | 1,85 | 1,90 | 1,37 | 1,15 | 4,16 | 3,60 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | -0,03 | -0,30 | 0,04 | 0,02 | 0,03 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,20 | 2,04 | 1,93 | 1,84 | 0,95 | 0,88 | 0,96 | 1,21 | 1,47 | 1,34 | 3,90 | 2,94 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | -0,11 | -0,15 | 0,03 | 0,06 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,6% | 17,8% | 21,1% | 26,2% | 27,9% | 22,8% | 21,6% | 21,7% | 26,0% | 24,2% | 9,2% | 9,8% | — | — | — | 105,8% | — | 99,5% | — | — |
| FAVÖK Marjı | 15,1% | 16,4% | 18,2% | 24,6% | 13,9% | 9,2% | 7,4% | 2,6% | 6,3% | 3,3% | 0,9% | 1,2% | — | — | — | 139,9% | 149,7% | -579,3% | 13,5% | 11,3% |
| Net Kâr Marjı | -1,8% | -1,2% | 1,4% | -0,4% | 9,4% | 4,8% | 0,2% | 2,2% | 4,0% | -2,1% | 0,5% | -1,6% | — | — | — | 832,3% | 137,9% | 4.682,8% | 22,6% | -557,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 13,0% | 7,8% | 13,2% | 12,7% | 8,2% | 38,9% | 6,1% | -24,6% | 17,5% | 5,4% | 1,5% | 1,2% | — | — | — | -11,7% | 8,4% | -506,5% | -171,9% | 1.135,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.