ARTEArtea SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $33,52 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €293,25 Mn | €393,74 Mn | €416,32 Mn | €434,85 Mn | €365,20 Mn | €366,61 Mn | €305,76 Mn | €255,77 Mn | €240,15 Mn | €190,64 Mn | €190,00 Mn | €179,58 Mn | €38.512 | €131.613 | €322.441 | €125.906 | €54.561 | €900.075 | €2,28 Mn | €5,65 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €4,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €231,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €62,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €128,87 Mn | €131,33 Mn | €208,19 Mn | €196,20 Mn | €166,47 Mn | €125,22 Mn | €153,11 Mn | €123,07 Mn | €136,81 Mn | €103,15 Mn | €93,91 Mn | €103,56 Mn | €32.660 | €0,00 | €1,00 | €1,46 Mn | €1,15 Mn | €1,62 Mn | €52.627 | €874.950 |
| Net Borç† | €124,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €58,19 Mn | €100,01 Mn | €100,83 Mn | €78,33 Mn | €105,69 Mn | €33,55 Mn | €25,36 Mn | €73,06 Mn | €22,90 Mn | €17,66 Mn | €54,02 Mn | €11,38 Mn | €8,17 Mn | €0,00 | €305.676 | €0,00 | €0,00 | €82.583 | €0,00 | €9,71 Mn |
| Brüt Kâr | -€3,09 Mn | €7,01 Mn | €7,34 Mn | €7,53 Mn | €22,05 Mn | €15,49 Mn | €12,63 Mn | €15,65 Mn | €6,45 Mn | €4,50 Mn | €12,54 Mn | €2,35 Mn | €6,20 Mn | -€80.568 | €195.632 | -€191.930 | -€349.142 | -€1,62 Mn | -€3,46 Mn | €1,06 Mn |
| FAVÖK | -€3,94 Mn | €6,87 Mn | €8,99 Mn | €7,42 Mn | €16,62 Mn | €7,43 Mn | €6,88 Mn | €16,36 Mn | €7,30 Mn | €4,83 Mn | €12,15 Mn | €2,24 Mn | €5,36 Mn | -€81.110 | €195.630 | -€191.930 | -€349.140 | -€1,67 Mn | -€3,48 Mn | €1,34 Mn |
| Net Kâr | -€16,70 Mn | -€5,49 Mn | -€27,38 Mn | €7,99 Mn | €13,21 Mn | €10,20 Mn | €10,76 Mn | €10,06 Mn | €4,00 Mn | €3,23 Mn | €5,28 Mn | -€1,31 Mn | €1,92 Mn | -€81.110 | €1,56 Mn | -€210.797 | -€385.040 | -€1,71 Mn | -€2,31 Mn | €717.843 |
| Hisse Başı Kâr | -3,51 | -1,15 | -5,79 | 1,68 | 2,66 | 1,54 | 1,81 | 1,76 | 0,67 | 0,54 | 0,89 | -0,28 | -4,93 | -2,80 | — | -7,20 | -13,03 | -58,00 | -80,00 | 24,40 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -€26,52 Mn | €8,29 Mn | -€941.000 | -€402.000 | €17,85 Mn | €11,25 Mn | -€9,31 Mn | €33,12 Mn | -€24,94 Mn | -€5,77 Mn | €14,07 Mn | -€8,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | -€1,40 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€1,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 43,9% | 33,4% | 50,0% | 45,1% | 45,6% | 34,2% | 50,1% | 48,1% | 57,0% | 54,1% | 49,4% | 57,7% | 84,8% | 0,0% | 0,0% | 1.156,0% | 2.101,6% | 179,8% | 2,3% | 15,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,20 | 0,25 | 0,24 | 0,18 | 0,29 | 0,09 | 0,08 | 0,29 | 0,10 | 0,09 | 0,28 | 0,06 | 212,12 | 0,00 | 0,95 | 0,00 | 0,00 | 0,09 | 0,00 | 1,72 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,94 | 1,61 | 1,62 | 1,26 | 1,70 | 0,54 | 0,41 | 1,18 | 0,37 | 0,28 | 0,87 | 0,18 | 0,13 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,16 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -5,3% | 7,0% | 7,3% | 9,6% | 20,9% | 46,2% | 49,8% | 21,4% | 28,2% | 25,5% | 23,2% | 20,7% | 75,9% | — | 64,0% | — | — | -1.957,1% | — | 10,9% |
| FAVÖK Marjı | -6,8% | 6,9% | 8,9% | 9,5% | 15,7% | 22,1% | 27,1% | 22,4% | 31,9% | 27,3% | 22,5% | 19,7% | 65,6% | — | 64,0% | — | — | -2.016,8% | — | 13,8% |
| Net Kâr Marjı | -28,7% | -5,5% | -27,2% | 10,2% | 12,5% | 30,4% | 42,4% | 13,8% | 17,5% | 18,3% | 9,8% | -11,5% | 23,6% | — | 511,8% | — | — | -2.072,5% | — | 7,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -45,6% | 8,3% | -0,9% | -0,5% | 16,9% | 33,5% | -36,7% | 45,3% | -108,9% | -32,7% | 26,0% | -75,9% | — | — | — | — | — | — | — | -14,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.