AUGRAugros Cosmetics Packaging SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $7,93 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €8,79 Mn | €11,16 Mn | €14,62 Mn | €13,52 Mn | €10,71 Mn | €13,14 Mn | €9,94 Mn | €8,97 Mn | €8,41 Mn | €7,06 Mn | €7,57 Mn | €7,64 Mn | €8,62 Mn | €6,80 Mn | €7,09 Mn | €8,13 Mn | €8,05 Mn | €11,54 Mn | €16,23 Mn | €22,61 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €313.616 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €12,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -€3,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €3,14 Mn | €3,53 Mn | €3,73 Mn | €3,59 Mn | €4,30 Mn | €5,68 Mn | €2,04 Mn | €2,24 Mn | €2,70 Mn | €2,85 Mn | €3,18 Mn | €2,67 Mn | €4,73 Mn | €5,64 Mn | €7,50 Mn | €8,20 Mn | €10,74 Mn | €11,47 Mn | €9,28 Mn | €11,92 Mn |
| Net Borç† | €2,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €10,69 Mn | €12,36 Mn | €20,83 Mn | €20,46 Mn | €14,94 Mn | €14,35 Mn | €17,26 Mn | €17,62 Mn | €14,62 Mn | €14,85 Mn | €17,51 Mn | €19,28 Mn | €19,82 Mn | €14,78 Mn | €16,80 Mn | €16,78 Mn | €10,35 Mn | €15,81 Mn | €17,38 Mn | €22,39 Mn |
| Brüt Kâr | -€2,27 Mn | -€3,57 Mn | -€1,15 Mn | €719.521 | €236.022 | -€589.367 | €537.809 | €1,79 Mn | €96.725 | -€89.994 | €173.303 | €415.193 | €2,47 Mn | €947.175 | €1,17 Mn | €933.000 | -€2,54 Mn | -€1,34 Mn | -€1,10 Mn | €847.000 |
| FAVÖK | -€1,46 Mn | -€2,46 Mn | €961.380 | €1,18 Mn | €923.390 | €261.790 | €1,20 Mn | €2,19 Mn | €279.920 | €251.220 | €895.860 | €411.330 | €2,11 Mn | €787.990 | €1,21 Mn | €1,82 Mn | -€1,73 Mn | -€1,01 Mn | -€348.000 | €1,95 Mn |
| Net Kâr | -€2,74 Mn | -€3,52 Mn | -€769.717 | €619.907 | €37.315 | -€670.413 | €678.220 | €1,22 Mn | €300.442 | -€227.355 | €158.975 | €1,47 Mn | €704.293 | €686.481 | €380.000 | €2,24 Mn | -€1,81 Mn | -€4,53 Mn | -€1,31 Mn | €6,22 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -1,93 | -2,48 | -0,54 | 0,44 | 0,03 | -0,47 | 0,48 | 0,87 | 0,21 | -0,16 | 0,11 | 1,04 | 0,50 | 0,48 | 0,26 | 1,54 | -1,25 | -3,11 | -0,90 | 4,26 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -€1,34 Mn | -€192.500 | -€1,21 Mn | €1,62 Mn | -€1,35 Mn | -€124.050 | €105.080 | -€4.000 | -€425.120 | — | — | — | — | €139.000 | €1,24 Mn | €477.000 | -€15.000 | €285.000 | -€293.000 | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€3.331 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 35,7% | 31,7% | 25,5% | 26,6% | 40,2% | 43,2% | 20,6% | 25,0% | 32,0% | 40,4% | 42,0% | 34,9% | 54,9% | 82,9% | 105,8% | 100,9% | 133,5% | 99,4% | 57,2% | 52,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,22 | 1,11 | 1,42 | 1,51 | 1,40 | 1,09 | 1,74 | 1,97 | 1,74 | 2,10 | 2,31 | 2,52 | 2,30 | 2,17 | 2,37 | 2,06 | 1,29 | 1,37 | 1,07 | 0,99 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -2,85 | -3,29 | -5,55 | -5,45 | -3,98 | -3,83 | -4,60 | -4,70 | -3,90 | -3,96 | -4,67 | -5,14 | -5,28 | -3,94 | -4,48 | -4,47 | -2,76 | -4,21 | -4,63 | -5,97 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -21,3% | -28,9% | -5,5% | 3,5% | 1,6% | -4,1% | 3,1% | 10,2% | 0,7% | -0,6% | 1,0% | 2,2% | 12,4% | 6,4% | 7,0% | 5,6% | -24,5% | -8,5% | -6,3% | 3,8% |
| FAVÖK Marjı | -13,7% | -19,9% | 4,6% | 5,8% | 6,2% | 1,8% | 7,0% | 12,5% | 1,9% | 1,7% | 5,1% | 2,1% | 10,7% | 5,3% | 7,2% | 10,8% | -16,7% | -6,4% | -2,0% | 8,7% |
| Net Kâr Marjı | -25,6% | -28,5% | -3,7% | 3,0% | 0,2% | -4,7% | 3,9% | 7,0% | 2,1% | -1,5% | 0,9% | 7,6% | 3,6% | 4,6% | 2,3% | 13,3% | -17,5% | -28,7% | -7,6% | 27,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -12,6% | -1,6% | -5,8% | 7,9% | -9,1% | -0,9% | 0,6% | -0,0% | -2,9% | — | — | — | — | 0,9% | 7,4% | 2,8% | -0,1% | 1,8% | -1,7% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.