BANIBanimmo SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $38,49 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €199,64 Mn | €170,51 Mn | €152,71 Mn | €151,09 Mn | €197,51 Mn | €141,56 Mn | €132,86 Mn | €130,88 Mn | €188,45 Mn | €272,62 Mn | €350,59 Mn | €339,74 Mn | €356,78 Mn | €403,69 Mn | €376,26 Mn | €410,32 Mn | €322,35 Mn | €364,65 Mn | €233,29 Mn | €245,24 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €3,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €129,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €70,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €111,62 Mn | €84,75 Mn | €74,90 Mn | €66,64 Mn | €93,89 Mn | €86,18 Mn | €73,72 Mn | €60,77 Mn | €116,66 Mn | €173,84 Mn | €248,39 Mn | €200,81 Mn | €201,30 Mn | €238,19 Mn | €212,18 Mn | €223,62 Mn | €129,81 Mn | €187,08 Mn | €48,96 Mn | €101,45 Mn |
| Net Borç† | €107,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €7,69 Mn | €7,53 Mn | €6,09 Mn | €4,97 Mn | €81,95 Mn | €3,33 Mn | €4,48 Mn | €54,72 Mn | €66,06 Mn | €146,83 Mn | €55,15 Mn | €19,60 Mn | €18,52 Mn | €15,45 Mn | €19,82 Mn | €18,74 Mn | €22,03 Mn | €22,83 Mn | €17,81 Mn | €21,50 Mn |
| Brüt Kâr | €6,39 Mn | €6,26 Mn | €4,52 Mn | €3,55 Mn | €15,43 Mn | €1,23 Mn | €1,62 Mn | €3,70 Mn | €16,27 Mn | €71,08 Mn | €17,27 Mn | €15,36 Mn | €15,71 Mn | €11,88 Mn | €16,46 Mn | €11,10 Mn | €14,06 Mn | €19,75 Mn | €14,29 Mn | €18,18 Mn |
| FAVÖK | €4,25 Mn | €4,44 Mn | -€1,84 Mn | €46.000 | €21,35 Mn | €2,09 Mn | -€164.000 | -€4,14 Mn | €9,53 Mn | €61,39 Mn | €9,03 Mn | €7,52 Mn | €8,46 Mn | €4,19 Mn | €8,44 Mn | €7,80 Mn | €10,86 Mn | €13,21 Mn | €6,32 Mn | €9,86 Mn |
| Net Kâr | €841.000 | €2,34 Mn | -€6,82 Mn | €3,33 Mn | €25,00 Mn | -€1,64 Mn | -€2,73 Mn | -€5,50 Mn | -€3,91 Mn | -€15,41 Mn | -€33,23 Mn | -€9,32 Mn | -€13,93 Mn | €2,68 Mn | €1,16 Mn | €456.000 | €16,86 Mn | €4,25 Mn | €22,73 Mn | €22,76 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,07 | 0,21 | -0,61 | 0,30 | 2,22 | -0,15 | -0,24 | -0,49 | -0,35 | -1,37 | -2,95 | -0,83 | -1,24 | 0,24 | 0,10 | 0,04 | 1,49 | 0,37 | 2,27 | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -€21,61 Mn | -€10,46 Mn | -€4,18 Mn | -€27,94 Mn | €66,27 Mn | -€8,49 Mn | -€7,24 Mn | €14,28 Mn | €12,09 Mn | €87,20 Mn | -€66,32 Mn | -€6,42 Mn | -€8,39 Mn | -€5,00 Mn | -€2,30 Mn | -€1,32 Mn | -€16,30 Mn | €3,52 Mn | -€30,46 Mn | -€31,24 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€50.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 55,9% | 49,7% | 49,0% | 44,1% | 47,5% | 60,9% | 55,5% | 46,4% | 61,9% | 63,8% | 70,8% | 59,1% | 56,4% | 59,0% | 56,4% | 54,5% | 40,3% | 51,3% | 21,0% | 41,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,03 | 0,41 | 0,02 | 0,03 | 0,42 | 0,35 | 0,54 | 0,16 | 0,06 | 0,05 | 0,04 | 0,05 | 0,05 | 0,07 | 0,06 | 0,08 | 0,09 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,11 | 0,11 | 0,09 | 0,07 | 1,17 | 0,05 | 0,06 | 0,78 | 0,94 | 2,09 | 0,78 | 0,28 | 0,26 | 0,22 | 0,28 | 0,27 | 0,31 | 0,32 | 0,25 | 0,31 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 83,1% | 83,2% | 74,3% | 71,4% | 18,8% | 36,8% | 36,2% | 6,8% | 24,6% | 48,4% | 31,3% | 78,4% | 84,8% | 76,9% | 83,1% | 59,2% | 63,8% | 86,5% | 80,2% | 84,6% |
| FAVÖK Marjı | 55,2% | 59,1% | -30,2% | 0,9% | 26,0% | 62,7% | -3,7% | -7,6% | 14,4% | 41,8% | 16,4% | 38,4% | 45,7% | 27,1% | 42,6% | 41,6% | 49,3% | 57,9% | 35,5% | 45,9% |
| Net Kâr Marjı | 10,9% | 31,1% | -112,0% | 67,1% | 30,5% | -49,3% | -60,9% | -10,0% | -5,9% | -10,5% | -60,2% | -47,6% | -75,2% | 17,3% | 5,9% | 2,4% | 76,5% | 18,6% | 127,6% | 105,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -281,1% | -139,0% | -68,7% | -562,5% | 80,9% | -255,0% | -161,6% | 26,1% | 18,3% | 59,4% | -120,2% | -32,7% | -45,3% | -32,4% | -11,6% | -7,1% | -74,0% | 15,4% | -171,0% | -145,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.