BONBonduelle SCA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $296,49 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €1,99 Mr | €1,94 Mr | €1,99 Mr | €2,11 Mr | €2,22 Mr | €2,17 Mr | €2,11 Mr | €2,03 Mr | €2,05 Mr | €1,66 Mr | €1,71 Mr | €1,67 Mr | €1,69 Mr | €1,74 Mr | €1,70 Mr | €1,64 Mr | €1,47 Mr | €1,45 Mr | €1,24 Mr | €1,11 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €10,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €1,38 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €609,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €582,17 Mn | €577,62 Mn | €448,89 Mn | €491,35 Mn | €729,38 Mn | €741,01 Mn | €688,77 Mn | €654,52 Mn | €695,00 Mn | €471,74 Mn | €547,73 Mn | €539,90 Mn | €630,28 Mn | €628,09 Mn | €592,07 Mn | €575,11 Mn | €585,21 Mn | €524,95 Mn | €357,79 Mn | €334,29 Mn |
| Net Borç† | €569,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €2,20 Mr | €2,22 Mr | €2,41 Mr | €2,20 Mr | €2,16 Mr | €2,85 Mr | €2,78 Mr | €2,78 Mr | €2,29 Mr | €1,97 Mr | €1,98 Mr | €1,92 Mr | €1,90 Mr | €1,77 Mr | €1,73 Mr | €1,56 Mr | €1,52 Mr | €1,49 Mr | €1,25 Mr | €1,20 Mr |
| Brüt Kâr | €80,21 Mn | €97,64 Mn | €80,64 Mn | €48,05 Mn | €55,01 Mn | €119,23 Mn | €112,50 Mn | €115,96 Mn | €120,10 Mn | €110,62 Mn | €113,61 Mn | €104,06 Mn | €96,19 Mn | €84,83 Mn | €85,93 Mn | €109,42 Mn | €115,33 Mn | €92,53 Mn | €86,61 Mn | €70,15 Mn |
| FAVÖK | €158,20 Mn | €147,74 Mn | €130,32 Mn | €130,12 Mn | €132,89 Mn | €212,23 Mn | €203,83 Mn | €208,44 Mn | €183,80 Mn | €173,15 Mn | €183,50 Mn | -€191,20 Mn | -€199,01 Mn | -€200,84 Mn | €126,22 Mn | €143,93 Mn | €132,80 Mn | €127,51 Mn | €104,40 Mn | €89,78 Mn |
| Net Kâr | -€11,48 Mn | -€119,74 Mn | €14,50 Mn | €35,42 Mn | €57,15 Mn | €54,62 Mn | €72,62 Mn | €72,44 Mn | €59,87 Mn | €53,67 Mn | €69,23 Mn | €15,22 Mn | €52,09 Mn | €46,70 Mn | €30,44 Mn | €58,34 Mn | €26,55 Mn | €51,16 Mn | €51,80 Mn | €39,23 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,36 | -3,74 | 0,44 | 1,08 | 1,76 | 1,68 | 2,24 | 2,26 | 1,88 | 1,69 | 2,19 | 0,50 | 1,74 | 1,56 | 0,99 | 1,88 | 0,87 | 1,67 | 1,64 | 1,25 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -€14,83 Mn | -€94,00 Mn | -€74,57 Mn | €49,59 Mn | €60,94 Mn | €82,46 Mn | €571.000 | €43,75 Mn | €156,44 Mn | €58,82 Mn | €39,39 Mn | €67,52 Mn | €21,89 Mn | €26,55 Mn | €52,14 Mn | €65,51 Mn | -€10,52 Mn | €34,20 Mn | €15,27 Mn | €23,97 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€82,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 29,2% | 29,8% | 22,5% | 23,3% | 32,9% | 34,1% | 32,6% | 32,3% | 33,8% | 28,5% | 32,0% | 32,4% | 37,3% | 36,1% | 34,9% | 35,2% | 39,7% | 36,3% | 28,8% | 30,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,11 | 1,15 | 1,21 | 1,04 | 0,98 | 1,31 | 1,32 | 1,37 | 1,11 | 1,19 | 1,16 | 1,15 | 1,12 | 1,01 | 1,02 | 0,95 | 1,03 | 1,03 | 1,01 | 1,08 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,62 | 3,65 | 3,95 | 3,62 | 3,55 | 4,69 | 4,56 | 4,56 | 3,76 | 3,23 | 3,25 | 3,15 | 3,11 | 2,90 | 2,83 | 2,56 | 2,50 | 2,45 | 2,06 | 1,96 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 3,6% | 4,4% | 3,4% | 2,2% | 2,5% | 4,2% | 4,1% | 4,2% | 5,2% | 5,6% | 5,7% | 5,4% | 5,1% | 4,8% | 5,0% | 7,0% | 7,6% | 6,2% | 6,9% | 5,9% |
| FAVÖK Marjı | 7,2% | 6,6% | 5,4% | 5,9% | 6,1% | 7,4% | 7,3% | 7,5% | 8,0% | 8,8% | 9,3% | -10,0% | -10,5% | -11,4% | 7,3% | 9,2% | 8,7% | 8,6% | 8,3% | 7,5% |
| Net Kâr Marjı | -0,5% | -5,4% | 0,6% | 1,6% | 2,6% | 1,9% | 2,6% | 2,6% | 2,6% | 2,7% | 3,5% | 0,8% | 2,7% | 2,6% | 1,8% | 3,7% | 1,7% | 3,4% | 4,1% | 3,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,7% | -4,2% | -3,1% | 2,3% | 2,8% | 2,9% | 0,0% | 1,6% | 6,8% | 3,0% | 2,0% | 3,5% | 1,2% | 1,5% | 3,0% | 4,2% | -0,7% | 2,3% | 1,2% | 2,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.