COHCoheris SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $58,75 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €39,36 Mn | €36,16 Mn | €38,07 Mn | €34,96 Mn | €31,89 Mn | €23,63 Mn | €22,39 Mn | €24,05 Mn | €23,82 Mn | €23,06 Mn | €21,80 Mn | €21,04 Mn | €26,29 Mn | €29,99 Mn | €31,34 Mn | €29,05 Mn | €31,25 Mn | €35,61 Mn | €33,23 Mn | €31,02 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €101.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €16,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €23,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €4,01 Mn | €5,21 Mn | €6,16 Mn | €6,66 Mn | €7,02 Mn | €4,29 Mn | €2,81 Mn | €740.000 | €737.000 | €854.000 | €1,00 Mn | €554.000 | €1,68 Mn | €1,24 Mn | €1,37 Mn | €361.000 | €588.000 | €543.000 | €641.000 | €859.000 |
| Net Borç† | €3,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €16,28 Mn | €14,94 Mn | €14,62 Mn | €13,84 Mn | €12,40 Mn | €11,40 Mn | €12,86 Mn | €13,82 Mn | €13,91 Mn | €14,81 Mn | €13,52 Mn | €14,57 Mn | €15,58 Mn | €17,09 Mn | €20,56 Mn | €21,43 Mn | €21,40 Mn | €32,18 Mn | €32,54 Mn | €32,27 Mn |
| Brüt Kâr | €3,79 Mn | €4,43 Mn | €3,73 Mn | €2,18 Mn | €1,33 Mn | -€1,17 Mn | -€1,54 Mn | €1,33 Mn | €1,85 Mn | €1,56 Mn | €485.000 | €587.000 | -€3,69 Mn | -€3,57 Mn | €273.000 | €1,18 Mn | €316.000 | €306.000 | €3,03 Mn | €2,77 Mn |
| FAVÖK | €4,96 Mn | €5,26 Mn | €4,56 Mn | €4,23 Mn | €3,46 Mn | €1,06 Mn | €2,62 Mn | €2,73 Mn | €2,36 Mn | €3,07 Mn | €1,98 Mn | €2,08 Mn | -€2,45 Mn | -€2,02 Mn | €1,29 Mn | €998.000 | €1,30 Mn | €2,12 Mn | €1,53 Mn | €2,02 Mn |
| Net Kâr | €3,05 Mn | €3,44 Mn | €3,05 Mn | €4,43 Mn | €996.000 | -€2,02 Mn | -€3,79 Mn | €872.000 | €643.000 | €847.000 | -€664.000 | -€759.000 | -€3,89 Mn | -€1,42 Mn | €1,26 Mn | €1,30 Mn | €1,62 Mn | €1,21 Mn | €1,77 Mn | €1,79 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,54 | 0,61 | 0,54 | 0,78 | 0,18 | -0,36 | -0,68 | 0,17 | 0,12 | 0,16 | -0,13 | -0,15 | -0,75 | -0,25 | 0,22 | 0,23 | 0,29 | 0,22 | 0,31 | 0,33 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €4,23 Mn | €3,17 Mn | €2,48 Mn | €4,79 Mn | €4,90 Mn | €970.000 | -€823.000 | -€14.000 | €2,45 Mn | €2,22 Mn | -€593.000 | -€1,11 Mn | -€35.000 | -€1,27 Mn | €1,86 Mn | €1,40 Mn | €4,31 Mn | €167.000 | €4,71 Mn | €3,00 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€1,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,2% | 14,4% | 16,2% | 19,1% | 22,0% | 18,1% | 12,5% | 3,1% | 3,1% | 3,7% | 4,6% | 2,6% | 6,4% | 4,1% | 4,4% | 1,2% | 1,9% | 1,5% | 1,9% | 2,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,41 | 0,41 | 0,38 | 0,40 | 0,39 | 0,48 | 0,57 | 0,57 | 0,58 | 0,64 | 0,62 | 0,69 | 0,59 | 0,57 | 0,66 | 0,74 | 0,68 | 0,90 | 0,98 | 1,04 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,70 | 0,64 | 0,63 | 0,59 | 0,53 | 0,49 | 0,55 | 0,59 | 0,60 | 0,64 | 0,58 | 0,63 | 0,67 | 0,73 | 0,88 | 0,92 | 0,92 | 1,38 | 1,40 | 1,38 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,3% | 29,7% | 25,5% | 15,7% | 10,7% | -10,3% | -12,0% | 9,6% | 13,3% | 10,5% | 3,6% | 4,0% | -23,7% | -20,9% | 1,3% | 5,5% | 1,5% | 1,0% | 9,3% | 8,6% |
| FAVÖK Marjı | 30,5% | 35,2% | 31,2% | 30,6% | 27,9% | 9,3% | 20,3% | 19,8% | 17,0% | 20,7% | 14,6% | 14,3% | -15,7% | -11,8% | 6,3% | 4,7% | 6,1% | 6,6% | 4,7% | 6,2% |
| Net Kâr Marjı | 18,7% | 23,1% | 20,8% | 32,0% | 8,0% | -17,7% | -29,5% | 6,3% | 4,6% | 5,7% | -4,9% | -5,2% | -25,0% | -8,3% | 6,1% | 6,1% | 7,6% | 3,8% | 5,4% | 5,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 26,0% | 21,2% | 17,0% | 34,6% | 39,5% | 8,5% | -6,4% | -0,1% | 17,6% | 15,0% | -4,4% | -7,6% | -0,2% | -7,4% | 9,0% | 6,5% | 20,1% | 0,5% | 14,5% | 9,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.