COMBCompagnie du Bois Sauvage SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $554,50 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €779,37 Mn | €726,50 Mn | €794,07 Mn | €920,85 Mn | €867,03 Mn | €816,25 Mn | €740,87 Mn | €603,49 Mn | €635,22 Mn | €558,04 Mn | €504,82 Mn | €438,92 Mn | €487,35 Mn | €490,09 Mn | €551,98 Mn | €764,00 Mn | €795,93 Mn | €811,32 Mn | €1,10 Mr | €879,19 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €73,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €220,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €558,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €142,61 Mn | €115,60 Mn | €98,13 Mn | €188,21 Mn | €214,97 Mn | €236,96 Mn | €163,89 Mn | €80,15 Mn | €83,45 Mn | €80,53 Mn | €63,16 Mn | €62,13 Mn | €105,60 Mn | €80,33 Mn | €115,87 Mn | €274,80 Mn | €313,14 Mn | €356,44 Mn | €338,85 Mn | €265,16 Mn |
| Net Borç† | €69,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €339,90 Mn | €327,92 Mn | €302,49 Mn | €363,83 Mn | €244,94 Mn | €191,96 Mn | €240,02 Mn | €224,33 Mn | €237,42 Mn | €223,17 Mn | €210,81 Mn | €198,00 Mn | €185,33 Mn | €165,48 Mn | €165,22 Mn | €244,91 Mn | €140,39 Mn | €14,60 Mn | €160,45 Mn | €136,48 Mn |
| Brüt Kâr | €152,42 Mn | €151,61 Mn | €142,92 Mn | €207,05 Mn | €105,94 Mn | €69,22 Mn | €101,79 Mn | €97,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK | €130,69 Mn | €13,40 Mn | €38,53 Mn | €156,25 Mn | €100,81 Mn | €27,32 Mn | €87,71 Mn | -€5,12 Mn | €57,75 Mn | €50,92 Mn | €48,55 Mn | €37,20 Mn | €30,75 Mn | €35,87 Mn | €49,42 Mn | €128,37 Mn | €13,49 Mn | -€167,28 Mn | €22,52 Mn | €84,71 Mn |
| Net Kâr | €37,81 Mn | -€69,77 Mn | -€27,84 Mn | €108,08 Mn | €71,26 Mn | €14,35 Mn | €62,73 Mn | -€16,46 Mn | €45,25 Mn | €31,44 Mn | €32,88 Mn | -€1,07 Mn | -€1,40 Mn | €15,75 Mn | €31,09 Mn | €108,59 Mn | €6,06 Mn | -€181,93 Mn | €19,95 Mn | €63,67 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 23,51 | -42,71 | -16,77 | 64,73 | 42,49 | 8,56 | 37,40 | -9,77 | 26,89 | 18,68 | 19,89 | -0,67 | -0,89 | 9,98 | 19,66 | 67,55 | 3,88 | -117,88 | 12,40 | 39,65 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €46,69 Mn | €26,52 Mn | €35,09 Mn | €37,38 Mn | €75,57 Mn | €35,26 Mn | €48,41 Mn | €38,88 Mn | €18,17 Mn | €20,62 Mn | €29,30 Mn | €27,40 Mn | -€9,14 Mn | €12,13 Mn | €9,93 Mn | -€6,47 Mn | — | €62,94 Mn | €28,37 Mn | €22,20 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€14,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 18,3% | 15,9% | 12,4% | 20,4% | 24,8% | 29,0% | 22,1% | 13,3% | 13,1% | 14,4% | 12,5% | 14,2% | 21,7% | 16,4% | 21,0% | 36,0% | 39,3% | 43,9% | 30,9% | 30,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,44 | 0,45 | 0,38 | 0,40 | 0,28 | 0,24 | 0,32 | 0,37 | 0,37 | 0,40 | 0,42 | 0,45 | 0,38 | 0,34 | 0,30 | 0,32 | 0,18 | 0,02 | 0,15 | 0,16 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,61 | 0,59 | 0,54 | 0,65 | 0,44 | 0,34 | 0,43 | 0,40 | 0,43 | 0,40 | 0,38 | 0,35 | 0,33 | 0,30 | 0,30 | 0,44 | 0,25 | 0,03 | 0,29 | 0,24 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 44,8% | 46,2% | 47,2% | 56,9% | 43,3% | 36,1% | 42,4% | 43,4% | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 38,4% | 4,1% | 12,7% | 42,9% | 41,2% | 14,2% | 36,5% | -2,3% | 24,3% | 22,8% | 23,0% | 18,8% | 16,6% | 21,7% | 29,9% | 52,4% | 9,6% | -1.146,2% | 14,0% | 62,1% |
| Net Kâr Marjı | 11,1% | -21,3% | -9,2% | 29,7% | 29,1% | 7,5% | 26,1% | -7,3% | 19,1% | 14,1% | 15,6% | -0,5% | -0,8% | 9,5% | 18,8% | 44,3% | 4,3% | -1.246,5% | 12,4% | 46,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 13,7% | 8,1% | 11,6% | 10,3% | 30,9% | 18,4% | 20,2% | 17,3% | 7,7% | 9,2% | 13,9% | 13,8% | -4,9% | 7,3% | 6,0% | -2,6% | — | 431,3% | 17,7% | 16,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.