CORCorticeira Amorim SGPS SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,07 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €1,21 Mr | €1,36 Mr | €1,42 Mr | €1,27 Mr | €1,08 Mr | €1,01 Mr | €994,15 Mn | €966,07 Mn | €869,41 Mn | €726,87 Mn | €667,22 Mn | €617,45 Mn | €627,31 Mn | €643,77 Mn | €605,05 Mn | €561,77 Mn | €524,73 Mn | €574,72 Mn | €596,01 Mn | €561,59 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €65,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €365,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €840,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €140,86 Mn | €272,32 Mn | €314,23 Mn | €213,85 Mn | €157,68 Mn | €180,98 Mn | €183,23 Mn | €160,70 Mn | €109,79 Mn | €87,01 Mn | €91,36 Mn | €93,59 Mn | €112,23 Mn | €160,59 Mn | €139,10 Mn | €135,74 Mn | €146,35 Mn | €227,56 Mn | €238,17 Mn | €234,05 Mn |
| Net Borç† | €75,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €860,97 Mn | €939,06 Mn | €985,47 Mn | €1,02 Mr | €837,82 Mn | €740,11 Mn | €781,06 Mn | €763,12 Mn | €701,61 Mn | €641,41 Mn | €604,80 Mn | €560,34 Mn | €542,50 Mn | €534,24 Mn | €494,84 Mn | €456,79 Mn | €415,21 Mn | €468,29 Mn | €453,77 Mn | €442,55 Mn |
| Brüt Kâr | €167,52 Mn | €192,20 Mn | €206,86 Mn | €226,33 Mn | €171,74 Mn | €147,86 Mn | €161,71 Mn | €169,33 Mn | €117,03 Mn | €104,54 Mn | €91,17 Mn | €73,44 Mn | €71,65 Mn | €73,59 Mn | €64,81 Mn | €57,84 Mn | €27,57 Mn | €39,96 Mn | €34,79 Mn | €30,22 Mn |
| FAVÖK | €136,30 Mn | €149,95 Mn | €164,13 Mn | €152,72 Mn | €125,88 Mn | €109,29 Mn | €118,20 Mn | €126,29 Mn | €132,20 Mn | €116,18 Mn | €95,55 Mn | €80,00 Mn | €74,60 Mn | €77,69 Mn | €68,70 Mn | €63,60 Mn | €37,18 Mn | €45,89 Mn | -€33,88 Mn | -€41,84 Mn |
| Net Kâr | €55,57 Mn | €69,70 Mn | €88,90 Mn | €98,39 Mn | €74,75 Mn | €64,33 Mn | €74,95 Mn | €77,39 Mn | €73,03 Mn | €102,70 Mn | €55,01 Mn | €35,76 Mn | €30,34 Mn | €31,05 Mn | €25,27 Mn | €20,54 Mn | €5,11 Mn | €6,15 Mn | €23,25 Mn | €20,10 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,42 | 0,52 | 0,67 | 0,74 | 0,56 | 0,48 | 0,56 | 0,58 | 0,55 | 0,77 | 0,43 | 0,29 | 0,24 | 0,25 | 0,20 | 0,16 | 0,04 | 0,05 | 0,18 | 0,15 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €176,87 Mn | €70,91 Mn | -€70,88 Mn | -€1,22 Mn | €121,93 Mn | €79,66 Mn | €30,83 Mn | €4,80 Mn | €30,76 Mn | €24,97 Mn | €20,91 Mn | €39,07 Mn | €35,45 Mn | €26,49 Mn | -€4,88 Mn | €39,42 Mn | €90,77 Mn | €21,88 Mn | €5,20 Mn | €4,34 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€41,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,6% | 20,0% | 22,2% | 16,8% | 14,6% | 18,0% | 18,4% | 16,6% | 12,6% | 12,0% | 13,7% | 15,2% | 17,9% | 24,9% | 23,0% | 24,2% | 27,9% | 39,6% | 40,0% | 41,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,71 | 0,69 | 0,70 | 0,80 | 0,77 | 0,74 | 0,79 | 0,79 | 0,81 | 0,88 | 0,91 | 0,91 | 0,86 | 0,83 | 0,82 | 0,81 | 0,79 | 0,81 | 0,76 | 0,79 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,02 | 1,12 | 1,17 | 1,22 | 1,00 | 0,88 | 0,93 | 0,91 | 0,83 | 0,76 | 0,72 | 0,67 | 0,65 | 0,64 | 0,59 | 0,54 | 0,49 | 0,56 | 0,54 | 0,53 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,5% | 20,5% | 21,0% | 22,2% | 20,5% | 20,0% | 20,7% | 22,2% | 16,7% | 16,3% | 15,1% | 13,1% | 13,2% | 13,8% | 13,1% | 12,7% | 6,6% | 8,5% | 7,7% | 6,8% |
| FAVÖK Marjı | 15,8% | 16,0% | 16,7% | 15,0% | 15,0% | 14,8% | 15,1% | 16,5% | 18,8% | 18,1% | 15,8% | 14,3% | 13,8% | 14,5% | 13,9% | 13,9% | 9,0% | 9,8% | -7,5% | -9,5% |
| Net Kâr Marjı | 6,5% | 7,4% | 9,0% | 9,6% | 8,9% | 8,7% | 9,6% | 10,1% | 10,4% | 16,0% | 9,1% | 6,4% | 5,6% | 5,8% | 5,1% | 4,5% | 1,2% | 1,3% | 5,1% | 4,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 20,5% | 7,6% | -7,2% | -0,1% | 14,6% | 10,8% | 3,9% | 0,6% | 4,4% | 3,9% | 3,5% | 7,0% | 6,5% | 5,0% | -1,0% | 8,6% | 21,9% | 4,7% | 1,1% | 1,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.