COURCourtois SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $8,47 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €27,94 Mn | €25,46 Mn | €25,46 Mn | €24,93 Mn | €29,14 Mn | €32,25 Mn | €33,78 Mn | €0,00 | — | — | €23,40 Mn | €26,28 Mn | €30,36 Mn | €34,53 Mn | €39,11 Mn | €26,63 Mn | €21,31 Mn | €32,08 Mn | €46,91 Mn | €22,04 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €4,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €9,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €18,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €4,64 Mn | €3,73 Mn | €3,85 Mn | €2,10 Mn | €6,14 Mn | €5,13 Mn | €4,99 Mn | €0,00 | €5,29 Mn | €432.000 | €2,35 Mn | €2,69 Mn | €9,55 Mn | €12,65 Mn | €4,62 Mn | €751.000 | €2,80 Mn | €3,97 Mn | €3,99 Mn | €6,53 Mn |
| Net Borç† | €390.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €2,64 Mn | €949.000 | €1,41 Mn | €9,07 Mn | €4,12 Mn | €4,59 Mn | €5,93 Mn | €2,49 Mn | €2,52 Mn | €5,05 Mn | €5,43 Mn | €7,03 Mn | €9,17 Mn | €9,24 Mn | €6,42 Mn | €5,34 Mn | €7,42 Mn | €23,15 Mn | €12,62 Mn | €8,97 Mn |
| Brüt Kâr | -€736.000 | -€501.000 | -€83.000 | €1,06 Mn | €95.000 | €578.000 | €600.000 | — | — | — | -€90.000 | €112.000 | €1,19 Mn | €941.000 | €792.000 | €272.000 | €901.000 | €4,81 Mn | €1,65 Mn | €1,50 Mn |
| FAVÖK | -€1,29 Mn | -€550.000 | -€288.000 | €930.000 | -€49.000 | €178.000 | €523.000 | — | — | — | -€1.000 | -€130.000 | €372.000 | €383.000 | €623.000 | €141.000 | €706.000 | €4,26 Mn | €1,39 Mn | €603.000 |
| Net Kâr | -€383.000 | -€347.000 | -€168.000 | €672.000 | -€52.000 | €199.000 | €172.000 | €554.000 | €504.000 | €732.000 | €406.000 | €241.000 | €356.000 | €734.000 | €448.000 | €793.000 | €364.000 | €2,75 Mn | €1,07 Mn | €765.000 |
| Hisse Başı Kâr | -5,29 | -4,80 | -2,32 | 9,29 | -0,72 | 2,75 | 2,37 | — | — | — | 5,60 | 3,33 | 4,92 | 10,12 | 6,18 | 10,89 | 5,00 | 37,82 | 14,69 | 10,52 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -€4,24 Mn | -€1,07 Mn | -€2,85 Mn | €5,39 Mn | -€391.000 | €97.000 | -€1,17 Mn | — | — | — | €3,40 Mn | €4,91 Mn | €5,12 Mn | €5,04 Mn | -€16,26 Mn | -€3,19 Mn | €2,92 Mn | €2,26 Mn | €4,30 Mn | -€3,52 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€4,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 16,6% | 14,6% | 15,1% | 8,4% | 21,1% | 15,9% | 14,8% | — | — | — | 10,1% | 10,2% | 31,5% | 36,6% | 11,8% | 2,8% | 13,1% | 12,4% | 8,5% | 29,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,09 | 0,04 | 0,06 | 0,36 | 0,14 | 0,14 | 0,18 | — | — | — | 0,23 | 0,27 | 0,30 | 0,27 | 0,16 | 0,20 | 0,35 | 0,72 | 0,27 | 0,41 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,14 | 0,05 | 0,08 | 0,50 | 0,23 | 0,25 | 0,32 | 0,14 | 0,14 | 0,28 | 0,30 | 0,38 | 0,50 | 0,51 | 0,35 | 0,29 | 0,41 | 1,27 | 0,69 | 0,49 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -27,8% | -52,8% | -5,9% | 11,7% | 2,3% | 12,6% | 10,1% | — | — | — | -1,7% | 1,6% | 13,0% | 10,2% | 12,3% | 5,1% | 12,1% | 20,8% | 13,1% | 16,7% |
| FAVÖK Marjı | -48,8% | -58,0% | -20,4% | 10,3% | -1,2% | 3,9% | 8,8% | — | — | — | -0,0% | -1,9% | 4,1% | 4,1% | 9,7% | 2,6% | 9,5% | 18,4% | 11,0% | 6,7% |
| Net Kâr Marjı | -14,5% | -36,6% | -11,9% | 7,4% | -1,3% | 4,3% | 2,9% | 22,3% | 20,0% | 14,5% | 7,5% | 3,4% | 3,9% | 7,9% | 7,0% | 14,9% | 4,9% | 11,9% | 8,5% | 8,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -160,2% | -112,8% | -202,1% | 59,5% | -9,5% | 2,1% | -19,8% | — | — | — | 62,7% | 69,8% | 55,8% | 54,5% | -253,2% | -59,7% | 39,4% | 9,8% | 34,0% | -39,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.