CROSCrosswood SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $107,44 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €105,15 Mn | €101,30 Mn | €99,73 Mn | €104,44 Mn | €99,24 Mn | €100,34 Mn | €91,45 Mn | €82,63 Mn | €78,26 Mn | €69,69 Mn | €68,97 Mn | €66,78 Mn | €71,88 Mn | €78,25 Mn | €81,14 Mn | €77,62 Mn | €66,81 Mn | €69,61 Mn | €3,14 Mn | €10,62 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €4,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €17,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €87,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €36.000 | €108.000 | €4,57 Mn | €5,16 Mn | €6,58 Mn | €13,30 Mn | €14,04 Mn | €10,16 Mn | €10,96 Mn | €6,63 Mn | €9,34 Mn | €12,79 Mn | €16,89 Mn | €25,12 Mn | €30,09 Mn | €37,05 Mn | €42,69 Mn | €25,49 Mn | €102.000 | €101.000 |
| Net Borç† | -€4,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €73.000 | €888.000 | €1,01 Mn | €1,12 Mn | €1,31 Mn | €1,75 Mn | €1,65 Mn | €5,94 Mn | €7,38 Mn | €4,58 Mn | €21,87 Mn | €17,82 Mn | €14,16 Mn | €3,66 Mn | €4,38 Mn | €4,37 Mn | €3,85 Mn | €1,56 Mn | €42.000 | €4,00 Mn |
| Brüt Kâr | €51.000 | €594.000 | €998.000 | €821.000 | €927.000 | €1,24 Mn | €1,57 Mn | €2,02 Mn | €1,53 Mn | €359.000 | €4,41 Mn | -€555.000 | €80.000 | €1,19 Mn | €2,92 Mn | €3,07 Mn | €2,68 Mn | €852.000 | -€467.000 | -€598.000 |
| FAVÖK | -€624.000 | €254.000 | €414.000 | €623.000 | €653.000 | €1,06 Mn | €1,04 Mn | €926.000 | €1,04 Mn | -€717.000 | — | — | €468.000 | €542.000 | €2,62 Mn | — | €334.000 | €377.000 | -€599.000 | — |
| Net Kâr | €4,30 Mn | €5,46 Mn | -€1,79 Mn | €6,03 Mn | €7,83 Mn | €8,44 Mn | €6,63 Mn | €2,63 Mn | €3,68 Mn | €3,70 Mn | €4,61 Mn | €3,14 Mn | €1,11 Mn | €3,03 Mn | €4,39 Mn | €8,42 Mn | -€2,21 Mn | -€4,45 Mn | -€1,38 Mn | -€7,07 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,40 | 0,51 | -0,17 | 0,57 | 0,74 | 0,79 | 0,62 | 0,25 | 0,35 | 0,35 | 0,43 | 0,30 | 0,10 | 0,28 | 0,41 | 0,78 | -0,21 | -1,45 | -1,59 | -8,16 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -€1,04 Mn | €1,99 Mn | — | -€582.000 | — | — | -€1,58 Mn | €954.000 | -€1,21 Mn | €2,69 Mn | €2,74 Mn | -€4,59 Mn | €8,35 Mn | €933.000 | €2,04 Mn | €2,65 Mn | €3,14 Mn | -€428.000 | -€74.000 | €7,83 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | €0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,1% | 4,6% | 4,9% | 6,6% | 13,3% | 15,4% | 12,3% | 14,0% | 9,5% | 13,5% | 19,2% | 23,5% | 32,1% | 37,1% | 47,7% | 63,9% | 36,6% | 3,3% | 1,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,02 | 0,07 | 0,09 | 0,07 | 0,32 | 0,27 | 0,20 | 0,05 | 0,05 | 0,06 | 0,06 | 0,02 | 0,01 | 0,38 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,02 | 0,07 | 0,08 | 0,05 | 0,25 | 0,20 | 0,16 | 0,04 | 0,05 | 0,05 | 0,04 | 0,02 | 0,00 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 69,9% | 66,9% | 98,3% | 73,1% | 70,8% | 71,2% | 94,9% | 34,0% | 20,8% | 7,8% | 20,2% | -3,1% | 0,6% | 32,5% | 66,8% | 70,1% | 69,7% | 54,6% | -1.111,9% | -15,0% |
| FAVÖK Marjı | -854,8% | 28,6% | 40,8% | 55,5% | 49,8% | 60,9% | 63,0% | 15,6% | 14,1% | -15,7% | — | — | 3,3% | 14,8% | 59,8% | — | 8,7% | 24,2% | -1.426,2% | — |
| Net Kâr Marjı | 5.886,3% | 615,2% | -176,5% | 537,3% | 597,6% | 483,6% | 401,0% | 44,3% | 49,8% | 80,9% | 21,1% | 17,6% | 7,8% | 82,8% | 100,3% | 192,5% | -57,4% | -285,5% | -3.283,3% | -176,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1.428,8% | 224,2% | — | -51,8% | — | — | -95,9% | 16,1% | -16,4% | 58,8% | 12,5% | -25,8% | 58,9% | 25,5% | 46,6% | 60,6% | 81,6% | -27,4% | -176,2% | 196,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.