CTACCtac NV
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $46,63 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €69,76 Mn | €71,96 Mn | €71,31 Mn | €75,58 Mn | €74,01 Mn | €64,52 Mn | €45,37 Mn | €40,41 Mn | €39,62 Mn | €39,84 Mn | €40,37 Mn | €36,08 Mn | €35,85 Mn | €39,89 Mn | €37,36 Mn | €50,10 Mn | €42,77 Mn | €50,39 Mn | €45,78 Mn | €19,41 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €4,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €36,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €32,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €8,01 Mn | €8,78 Mn | €10,56 Mn | €12,16 Mn | €13,84 Mn | €14,57 Mn | €6,87 Mn | €656.000 | €2,16 Mn | €1,69 Mn | €2,78 Mn | €3,75 Mn | €3,55 Mn | €8,84 Mn | €6,48 Mn | €5,68 Mn | €4,36 Mn | €2,98 Mn | €20,50 Mn | €0,00 |
| Net Borç† | €3,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €125,71 Mn | €124,33 Mn | €127,23 Mn | €117,67 Mn | €106,42 Mn | €87,31 Mn | €81,23 Mn | €83,00 Mn | €81,60 Mn | €86,23 Mn | €86,09 Mn | €83,39 Mn | €77,03 Mn | €79,86 Mn | €72,98 Mn | €71,40 Mn | €68,37 Mn | €72,32 Mn | €50,30 Mn | €38,12 Mn |
| Brüt Kâr | €12,95 Mn | €17,28 Mn | €17,44 Mn | €19,09 Mn | €17,33 Mn | €15,38 Mn | €14,05 Mn | €16,54 Mn | €17,81 Mn | €18,02 Mn | €17,61 Mn | €15,99 Mn | €14,75 Mn | €14,86 Mn | €13,80 Mn | €13,10 Mn | €9,99 Mn | €17,75 Mn | €11,81 Mn | €9,67 Mn |
| FAVÖK | €10,34 Mn | €10,46 Mn | €9,92 Mn | €12,53 Mn | €13,24 Mn | €11,04 Mn | €7,39 Mn | €10,62 Mn | €4,78 Mn | €4,42 Mn | €4,73 Mn | €3,93 Mn | €3,50 Mn | €3,67 Mn | €2,38 Mn | €3,82 Mn | €1,13 Mn | €10,11 Mn | €5,25 Mn | €4,62 Mn |
| Net Kâr | €3,60 Mn | €3,91 Mn | €951.000 | €4,73 Mn | €4,46 Mn | €3,03 Mn | €1,26 Mn | €1,72 Mn | €2,80 Mn | €2,61 Mn | €2,36 Mn | €1,66 Mn | €1,10 Mn | €809.000 | -€12,74 Mn | €201.000 | -€2,12 Mn | €4,95 Mn | €1,69 Mn | €2,12 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,25 | 0,28 | 0,07 | 0,34 | 0,32 | 0,22 | 0,09 | 0,13 | 0,21 | 0,20 | 0,18 | 0,12 | 0,07 | 0,05 | -1,05 | 0,01 | — | 0,43 | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -€211.000 | €8,47 Mn | €9,42 Mn | €5,33 Mn | €9,30 Mn | €15,02 Mn | €7,59 Mn | €5,06 Mn | €1,74 Mn | €1,99 Mn | -€1,33 Mn | €1,26 Mn | €5,21 Mn | €2,22 Mn | €525.000 | -€838.000 | €4,41 Mn | €6,51 Mn | -€397.000 | €1,21 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€1,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,5% | 12,2% | 14,8% | 16,1% | 18,7% | 22,6% | 15,1% | 1,6% | 5,4% | 4,2% | 6,9% | 10,4% | 9,9% | 22,2% | 17,4% | 11,3% | 10,2% | 5,9% | 44,8% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,80 | 1,73 | 1,78 | 1,56 | 1,44 | 1,35 | 1,79 | 2,05 | 2,06 | 2,16 | 2,13 | 2,31 | 2,15 | 2,00 | 1,95 | 1,43 | 1,60 | 1,44 | 1,10 | 1,96 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,82 | 3,78 | 3,87 | 3,58 | 3,23 | 2,65 | 2,47 | 2,52 | 2,48 | 2,62 | 2,62 | 2,53 | 2,34 | 2,43 | 2,22 | 2,17 | 2,08 | 2,20 | 1,53 | 1,16 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,3% | 13,9% | 13,7% | 16,2% | 16,3% | 17,6% | 17,3% | 19,9% | 21,8% | 20,9% | 20,5% | 19,2% | 19,1% | 18,6% | 18,9% | 18,3% | 14,6% | 24,5% | 23,5% | 25,4% |
| FAVÖK Marjı | 8,2% | 8,4% | 7,8% | 10,6% | 12,4% | 12,6% | 9,1% | 12,8% | 5,9% | 5,1% | 5,5% | 4,7% | 4,5% | 4,6% | 3,3% | 5,3% | 1,6% | 14,0% | 10,4% | 12,1% |
| Net Kâr Marjı | 2,9% | 3,1% | 0,7% | 4,0% | 4,2% | 3,5% | 1,6% | 2,1% | 3,4% | 3,0% | 2,7% | 2,0% | 1,4% | 1,0% | -17,5% | 0,3% | -3,1% | 6,8% | 3,4% | 5,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,2% | 6,8% | 7,4% | 4,5% | 8,7% | 17,2% | 9,3% | 6,1% | 2,1% | 2,3% | -1,5% | 1,5% | 6,8% | 2,8% | 0,7% | -1,2% | 6,4% | 9,0% | -0,8% | 3,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.