EEMElectricite et Eaux de Madagascar SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $12,52 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €17,76 Mn | €22,93 Mn | €32,26 Mn | €18,58 Mn | €20,08 Mn | €23,07 Mn | €23,86 Mn | €25,62 Mn | €25,28 Mn | €25,68 Mn | €26,46 Mn | €29,83 Mn | €29,05 Mn | €36,99 Mn | €95,45 Mn | €92,31 Mn | €91,12 Mn | €95,06 Mn | €101,28 Mn | €98,34 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €7,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €4,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €13,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €885.000 | €4,36 Mn | €4,17 Mn | €767.000 | €3,07 Mn | €3,46 Mn | €3,66 Mn | €3,90 Mn | €4,22 Mn | €4,62 Mn | €5,41 Mn | €10,10 Mn | €10,50 Mn | €11,50 Mn | €12,28 Mn | €12,32 Mn | €12,73 Mn | €17,44 Mn | €21,82 Mn | €18,09 Mn |
| Net Borç† | -€6,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €0,00 | €281.000 | €552.000 | €152.000 | €70.000 | €87.000 | €153.000 | €165.000 | €887.000 | €520.000 | €11,46 Mn | €5,77 Mn | €5,29 Mn | €4,74 Mn | €5,87 Mn | €471.000 | €13,72 Mn | €18,50 Mn | €18,35 Mn | €15,40 Mn |
| Brüt Kâr | -€467.000 | -€3,55 Mn | -€2,83 Mn | -€2,68 Mn | -€2,27 Mn | -€1,68 Mn | -€1,27 Mn | -€1,57 Mn | -€2,65 Mn | -€1,33 Mn | €299.000 | -€1,03 Mn | -€2,49 Mn | -€2,44 Mn | -€3,31 Mn | -€2,87 Mn | -€565.000 | -€1,42 Mn | -€1,70 Mn | -€2,76 Mn |
| FAVÖK | -€73.000 | -€3,44 Mn | -€2,51 Mn | -€2,44 Mn | -€1,98 Mn | -€1,96 Mn | -€1,31 Mn | -€1,61 Mn | -€2,00 Mn | -€1,12 Mn | €636.000 | -€2,50 Mn | -€1,98 Mn | -€2,02 Mn | -€3,04 Mn | -€2,14 Mn | €1,11 Mn | €500.000 | €838.000 | -€768.000 |
| Net Kâr | €2,80 Mn | -€7,18 Mn | €8,13 Mn | -€2,32 Mn | -€1,77 Mn | -€2,38 Mn | -€1,78 Mn | -€1,38 Mn | -€3,87 Mn | -€846.000 | €475.000 | €361.000 | -€6,84 Mn | -€44,49 Mn | €10,27 Mn | -€834.000 | -€911.000 | -€4,14 Mn | €1,19 Mn | -€4,67 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,49 | -1,26 | 1,43 | -0,41 | -0,31 | -0,42 | -0,31 | -0,26 | -0,97 | -0,24 | 0,14 | 0,10 | -1,99 | -12,68 | 2,87 | -0,24 | -0,25 | -1,12 | 0,32 | -1,22 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -€3,86 Mn | -€4,21 Mn | -€2,80 Mn | -€2,45 Mn | -€3,76 Mn | -€885.000 | -€670.000 | -€2,45 Mn | -€4,15 Mn | -€268.000 | €4,76 Mn | €3,54 Mn | -€946.000 | -€4,31 Mn | -€6,82 Mn | €1,24 Mn | €294.730 | -€2,98 Mn | -€5,95 Mn | -€8,23 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€11.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 5,0% | 19,0% | 12,9% | 4,1% | 15,3% | 15,0% | 15,3% | 15,2% | 16,7% | 18,0% | 20,4% | 33,9% | 36,2% | 31,1% | 12,9% | 13,4% | 14,0% | 18,3% | 21,5% | 18,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,01 | 0,02 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,04 | 0,02 | 0,43 | 0,19 | 0,18 | 0,13 | 0,06 | 0,01 | 0,15 | 0,19 | 0,18 | 0,16 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,00 | 0,02 | 0,04 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,07 | 0,04 | 0,84 | 0,42 | 0,39 | 0,35 | 0,43 | 0,03 | 1,01 | 1,36 | 1,35 | 1,13 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | -1.261,9% | -513,4% | -1.765,1% | -3.247,1% | -1.928,7% | -830,1% | -949,1% | -298,3% | -255,0% | 2,6% | -17,9% | -47,2% | -51,4% | -56,3% | -609,1% | -4,1% | -7,7% | -9,3% | -17,9% |
| FAVÖK Marjı | — | -1.225,6% | -455,1% | -1.606,6% | -2.824,3% | -2.256,3% | -855,6% | -977,0% | -226,0% | -216,2% | 5,5% | -43,4% | -37,5% | -42,7% | -51,9% | -454,1% | 8,1% | 2,7% | 4,6% | -5,0% |
| Net Kâr Marjı | — | -2.555,9% | 1.473,6% | -1.523,7% | -2.535,7% | -2.735,6% | -1.165,4% | -837,6% | -436,4% | -162,7% | 4,1% | 6,3% | -129,3% | -938,1% | 175,0% | -177,1% | -6,6% | -22,4% | 6,5% | -30,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | -1.497,5% | -507,1% | -1.610,5% | -5.377,1% | -1.017,2% | -437,9% | -1.482,4% | -467,9% | -51,5% | 41,5% | 61,4% | -17,9% | -90,8% | -116,3% | 262,8% | 2,1% | -16,1% | -32,4% | -53,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.