ENVIEnvipco Holding N.V.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $229,21 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €158,45 Mn | €135,93 Mn | €99,02 Mn | €79,90 Mn | €52,28 Mn | €38,75 Mn | €39,95 Mn | €40,00 Mn | €35,05 Mn | €40,75 Mn | €32,74 Mn | €24,88 Mn | €34,96 Mn | €40,53 Mn | €45,16 Mn | €40,67 Mn | €31,08 Mn | €36,86 Mn | €39,63 Mn | €44,32 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €59,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €55,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €103,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €25,47 Mn | €33,32 Mn | €19,69 Mn | €31,45 Mn | €7,89 Mn | €9,50 Mn | €4,90 Mn | €4,43 Mn | €5,50 Mn | €7,24 Mn | €5,61 Mn | €3,60 Mn | €8,14 Mn | €12,42 Mn | €13,08 Mn | €7,38 Mn | €5,56 Mn | €6,93 Mn | €10,79 Mn | €10,53 Mn |
| Net Borç† | -€34,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €89,37 Mn | €112,52 Mn | €89,05 Mn | €54,30 Mn | €38,93 Mn | €31,57 Mn | €36,21 Mn | €34,32 Mn | €32,32 Mn | €33,89 Mn | €27,59 Mn | €20,09 Mn | €21,62 Mn | €26,35 Mn | €50,98 Mn | €48,82 Mn | €34,91 Mn | €35,41 Mn | €43,71 Mn | €38,31 Mn |
| Brüt Kâr | €29,80 Mn | €39,24 Mn | €29,91 Mn | €17,36 Mn | €13,23 Mn | €11,64 Mn | €14,27 Mn | €12,22 Mn | €10,53 Mn | €11,04 Mn | €9,15 Mn | €5,60 Mn | €5,88 Mn | €7,66 Mn | €9,24 Mn | €10,48 Mn | €6,44 Mn | €6,95 Mn | €8,73 Mn | €7,29 Mn |
| FAVÖK | -€2,79 Mn | €10,12 Mn | €6,63 Mn | -€991.093 | €1,52 Mn | €1,72 Mn | -€42.949 | €4,75 Mn | €3,90 Mn | €4,63 Mn | €3,33 Mn | €580.800 | €1,93 Mn | €2,91 Mn | €2,97 Mn | €3,26 Mn | -€676.152 | €2,59 Mn | €3,62 Mn | €4,64 Mn |
| Net Kâr | -€10,64 Mn | -€2,93 Mn | €612.939 | -€4,03 Mn | €593.441 | -€1,76 Mn | -€1,88 Mn | €1,79 Mn | -€2,41 Mn | €5,36 Mn | €1,32 Mn | €4,27 Mn | -€6,20 Mn | -€4,17 Mn | -€510.206 | €317.156 | -€2,98 Mn | -€261.442 | -€417.206 | €549.935 |
| Hisse Başı Kâr | -0,18 | -0,05 | 0,01 | -0,09 | 0,01 | -0,04 | -0,05 | 0,05 | -0,07 | 0,15 | 0,04 | 0,12 | -0,22 | -0,17 | -0,02 | 0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | 0,00 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -€4,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -€15,76 Mn | -€11,19 Mn | -€2,98 Mn | -€7,42 Mn | -€2,11 Mn | -€2,79 Mn | -€1,18 Mn | €2,26 Mn | €574.329 | €623.185 | -€1,54 Mn | €6,57 Mn | -€8,38 Mn | €3,19 Mn | -€7,50 Mn | -€989.445 | -€835.432 | -€3,18 Mn | -€790.974 | €5,59 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€8,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 16,1% | 24,5% | 19,9% | 39,4% | 15,1% | 24,5% | 12,3% | 11,1% | 15,7% | 17,8% | 17,1% | 14,5% | 23,3% | 30,6% | 29,0% | 18,1% | 17,9% | 18,8% | 27,2% | 23,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,56 | 0,83 | 0,90 | 0,68 | 0,74 | 0,81 | 0,91 | 0,86 | 0,92 | 0,83 | 0,84 | 0,81 | 0,62 | 0,65 | 1,13 | 1,20 | 1,12 | 0,96 | 1,10 | 0,86 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,87 | 1,09 | 0,86 | 0,53 | 0,38 | 0,31 | 0,35 | 0,33 | 0,31 | 0,33 | 0,27 | 0,19 | 0,21 | 0,26 | 0,49 | 0,47 | 0,34 | 0,34 | 0,42 | 0,37 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 33,3% | 34,9% | 33,6% | 32,0% | 34,0% | 36,9% | 39,4% | 35,6% | 32,6% | 32,6% | 33,2% | 27,9% | 27,2% | 29,1% | 18,1% | 21,5% | 18,5% | 19,6% | 20,0% | 19,0% |
| FAVÖK Marjı | -3,1% | 9,0% | 7,4% | -1,8% | 3,9% | 5,4% | -0,1% | 13,8% | 12,1% | 13,7% | 12,1% | 2,9% | 8,9% | 11,1% | 5,8% | 6,7% | -1,9% | 7,3% | 8,3% | 12,1% |
| Net Kâr Marjı | -11,9% | -2,6% | 0,7% | -7,4% | 1,5% | -5,6% | -5,2% | 5,2% | -7,5% | 15,8% | 4,8% | 21,2% | -28,7% | -15,8% | -1,0% | 0,6% | -8,5% | -0,7% | -1,0% | 1,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -17,6% | -9,9% | -3,3% | -13,7% | -5,4% | -8,9% | -3,2% | 6,6% | 1,8% | 1,8% | -5,6% | 32,7% | -38,8% | 12,1% | -14,7% | -2,0% | -2,4% | -9,0% | -1,8% | 14,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.