EQSEquasens SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $533,78 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €438,99 Mn | €398,01 Mn | €394,05 Mn | €350,81 Mn | €329,95 Mn | €295,78 Mn | €258,10 Mn | €223,81 Mn | €178,16 Mn | €150,70 Mn | €123,98 Mn | €113,55 Mn | €109,41 Mn | €101,91 Mn | €90,86 Mn | €84,21 Mn | €79,58 Mn | €78,07 Mn | €70,02 Mn | €66,75 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €34,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €175,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €263,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €53,84 Mn | €48,45 Mn | €69,27 Mn | €66,71 Mn | €84,06 Mn | €71,81 Mn | €57,48 Mn | €43,19 Mn | €16,88 Mn | €10,40 Mn | €1,58 Mn | €1,57 Mn | €2,48 Mn | €3,35 Mn | €4,84 Mn | €7,11 Mn | €10,25 Mn | €17,85 Mn | €17,09 Mn | €15,62 Mn |
| Net Borç† | -€33,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €236,52 Mn | €216,75 Mn | €219,79 Mn | €214,07 Mn | €193,07 Mn | €171,75 Mn | €158,57 Mn | €148,48 Mn | €129,67 Mn | €128,38 Mn | €113,48 Mn | €114,56 Mn | €113,41 Mn | €108,72 Mn | €97,06 Mn | €91,55 Mn | €81,62 Mn | €74,80 Mn | €70,95 Mn | €67,36 Mn |
| Brüt Kâr | €49,74 Mn | €47,13 Mn | €56,66 Mn | €59,01 Mn | €53,81 Mn | €49,44 Mn | €44,49 Mn | €42,01 Mn | €37,34 Mn | €37,90 Mn | €33,98 Mn | €27,69 Mn | €24,78 Mn | €21,79 Mn | €19,09 Mn | €19,52 Mn | €16,48 Mn | €15,72 Mn | €13,32 Mn | €12,63 Mn |
| FAVÖK | €65,30 Mn | €59,44 Mn | €68,63 Mn | €68,53 Mn | €61,59 Mn | €55,66 Mn | €48,29 Mn | €44,12 Mn | €38,54 Mn | €34,85 Mn | €30,91 Mn | €24,56 Mn | -€16,76 Mn | -€21,93 Mn | -€19,66 Mn | -€15,59 Mn | -€15,47 Mn | -€13,46 Mn | €13,36 Mn | €12,09 Mn |
| Net Kâr | €39,33 Mn | €36,23 Mn | €47,05 Mn | €46,25 Mn | €39,12 Mn | €30,71 Mn | €28,40 Mn | €25,43 Mn | €23,20 Mn | €20,57 Mn | €18,79 Mn | €17,01 Mn | €15,82 Mn | €13,52 Mn | €11,75 Mn | €10,72 Mn | €9,40 Mn | €8,89 Mn | €8,02 Mn | €7,30 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,62 | 2,39 | 3,10 | 3,05 | 2,58 | 2,04 | 1,89 | 1,70 | 1,55 | 1,36 | 1,24 | 1,12 | 1,04 | 0,89 | 0,77 | 0,71 | 0,62 | 0,59 | 0,53 | 0,48 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €58,84 Mn | €49,52 Mn | €50,24 Mn | €48,36 Mn | €38,02 Mn | €28,87 Mn | €25,59 Mn | €18,56 Mn | €20,92 Mn | €17,87 Mn | €19,66 Mn | €17,05 Mn | €12,56 Mn | €17,84 Mn | €14,39 Mn | €12,00 Mn | €18,49 Mn | €5,64 Mn | €6,96 Mn | €4,68 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€12,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 12,3% | 12,2% | 17,6% | 19,0% | 25,5% | 24,3% | 22,3% | 19,3% | 9,5% | 6,9% | 1,3% | 1,4% | 2,3% | 3,3% | 5,3% | 8,4% | 12,9% | 22,9% | 24,4% | 23,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,54 | 0,54 | 0,56 | 0,61 | 0,59 | 0,58 | 0,61 | 0,66 | 0,73 | 0,85 | 0,92 | 1,01 | 1,04 | 1,07 | 1,07 | 1,09 | 1,03 | 0,96 | 1,01 | 1,01 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,90 | 0,82 | 0,84 | 0,81 | 0,73 | 0,65 | 0,60 | 0,56 | 0,49 | 0,49 | 0,43 | 0,44 | 0,43 | 0,41 | 0,37 | 0,35 | 0,31 | 0,28 | 0,27 | 0,26 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,0% | 21,7% | 25,8% | 27,6% | 27,9% | 28,8% | 28,1% | 28,3% | 28,8% | 29,5% | 29,9% | 24,2% | 21,9% | 20,0% | 19,7% | 21,3% | 20,2% | 21,0% | 18,8% | 18,8% |
| FAVÖK Marjı | 27,6% | 27,4% | 31,2% | 32,0% | 31,9% | 32,4% | 30,5% | 29,7% | 29,7% | 27,1% | 27,2% | 21,4% | -14,8% | -20,2% | -20,3% | -17,0% | -19,0% | -18,0% | 18,8% | 17,9% |
| Net Kâr Marjı | 16,6% | 16,7% | 21,4% | 21,6% | 20,3% | 17,9% | 17,9% | 17,1% | 17,9% | 16,0% | 16,6% | 14,8% | 14,0% | 12,4% | 12,1% | 11,7% | 11,5% | 11,9% | 11,3% | 10,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 24,9% | 22,8% | 22,9% | 22,6% | 19,7% | 16,8% | 16,1% | 12,5% | 16,1% | 13,9% | 17,3% | 14,9% | 11,1% | 16,4% | 14,8% | 13,1% | 22,6% | 7,5% | 9,8% | 6,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.