EXEEXEL Industries SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $145,71 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €840,40 Mn | €887,29 Mn | €888,99 Mn | €893,33 Mn | €781,36 Mn | €764,63 Mn | €710,67 Mn | €708,84 Mn | €702,17 Mn | €697,42 Mn | €642,59 Mn | €684,19 Mn | €603,84 Mn | €428,88 Mn | €363,77 Mn | €326,45 Mn | €326,76 Mn | €364,38 Mn | €240,84 Mn | €210,31 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €41,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €373,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €467,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €140,31 Mn | €178,76 Mn | €182,66 Mn | €226,09 Mn | €125,88 Mn | €186,89 Mn | €150,84 Mn | €163,92 Mn | €165,17 Mn | €203,59 Mn | €155,26 Mn | €207,68 Mn | €164,78 Mn | €50,17 Mn | €57,31 Mn | €45,73 Mn | €72,71 Mn | €81,75 Mn | €8,36 Mn | €13,21 Mn |
| Net Borç† | €98,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €983,01 Mn | €1,10 Mr | €1,09 Mr | €977,03 Mn | €876,77 Mn | €754,38 Mn | €776,69 Mn | €839,07 Mn | €874,21 Mn | €756,26 Mn | €725,19 Mn | €775,40 Mn | €740,16 Mn | €525,29 Mn | €430,08 Mn | €381,53 Mn | €452,17 Mn | €456,16 Mn | €295,99 Mn | €276,70 Mn |
| Brüt Kâr | €54,90 Mn | €69,23 Mn | €83,14 Mn | €48,31 Mn | €66,45 Mn | €37,86 Mn | €47,89 Mn | €63,45 Mn | €82,59 Mn | €48,18 Mn | €53,77 Mn | €64,23 Mn | €60,28 Mn | €43,30 Mn | €26,18 Mn | €25,50 Mn | €29,38 Mn | €44,75 Mn | €34,64 Mn | €29,73 Mn |
| FAVÖK | €68,54 Mn | €86,47 Mn | €94,33 Mn | €63,50 Mn | €75,44 Mn | €55,53 Mn | €48,09 Mn | €76,83 Mn | €84,67 Mn | €62,14 Mn | €60,88 Mn | €67,09 Mn | €58,23 Mn | €40,84 Mn | €27,84 Mn | €25,34 Mn | €29,24 Mn | €44,60 Mn | €33,59 Mn | €28,46 Mn |
| Net Kâr | €16,24 Mn | €31,16 Mn | €42,50 Mn | €28,58 Mn | €43,48 Mn | -€10,69 Mn | €4,10 Mn | €39,22 Mn | €45,31 Mn | €31,55 Mn | €31,59 Mn | €34,00 Mn | €28,26 Mn | €26,11 Mn | €13,10 Mn | €16,75 Mn | €10,25 Mn | €25,63 Mn | €20,22 Mn | €16,80 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,39 | 4,59 | 6,27 | 4,21 | 6,41 | -1,58 | 0,60 | 5,78 | 6,70 | 4,60 | 4,70 | 5,00 | 4,20 | 3,85 | 1,90 | 2,50 | 1,50 | 3,80 | 2,98 | 2,50 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €45,92 Mn | €19,31 Mn | €62,34 Mn | -€68,84 Mn | €45,56 Mn | €42,82 Mn | €29,36 Mn | -€12,15 Mn | €48,72 Mn | €33,85 Mn | €25,68 Mn | €2,68 Mn | -€6,60 Mn | €30,01 Mn | -€12,53 Mn | €18,05 Mn | €27,23 Mn | €15,28 Mn | €17,27 Mn | €8,95 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€24,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 16,7% | 20,1% | 20,5% | 25,3% | 16,1% | 24,4% | 21,2% | 23,1% | 23,5% | 29,2% | 24,2% | 30,4% | 27,3% | 11,7% | 15,8% | 14,0% | 22,3% | 22,4% | 3,5% | 6,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,17 | 1,24 | 1,23 | 1,09 | 1,12 | 0,99 | 1,09 | 1,18 | 1,24 | 1,08 | 1,13 | 1,13 | 1,23 | 1,22 | 1,18 | 1,17 | 1,38 | 1,25 | 1,23 | 1,32 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,10 | 2,35 | 2,34 | 2,09 | 1,88 | 1,61 | 1,66 | 1,80 | 1,87 | 1,62 | 1,55 | 1,66 | 1,58 | 1,12 | 0,92 | 0,82 | 0,97 | 0,98 | 0,63 | 0,59 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 5,6% | 6,3% | 7,6% | 4,9% | 7,6% | 5,0% | 6,2% | 7,6% | 9,4% | 6,4% | 7,4% | 8,3% | 8,1% | 8,2% | 6,1% | 6,7% | 6,5% | 9,8% | 11,7% | 10,7% |
| FAVÖK Marjı | 7,0% | 7,9% | 8,6% | 6,5% | 8,6% | 7,4% | 6,2% | 9,2% | 9,7% | 8,2% | 8,4% | 8,7% | 7,9% | 7,8% | 6,5% | 6,6% | 6,5% | 9,8% | 11,3% | 10,3% |
| Net Kâr Marjı | 1,7% | 2,8% | 3,9% | 2,9% | 5,0% | -1,4% | 0,5% | 4,7% | 5,2% | 4,2% | 4,4% | 4,4% | 3,8% | 5,0% | 3,0% | 4,4% | 2,3% | 5,6% | 6,8% | 6,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,7% | 1,8% | 5,7% | -7,0% | 5,2% | 5,7% | 3,8% | -1,4% | 5,6% | 4,5% | 3,5% | 0,3% | -0,9% | 5,7% | -2,9% | 4,7% | 6,0% | 3,4% | 5,8% | 3,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.