EXOEXOR N.V.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $25,19 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €34,13 Mr | €40,30 Mr | €13,36 Mr | €11,90 Mr | €12,67 Mr | €11,09 Mr | €10,74 Mr | €10,25 Mr | €9,85 Mr | €10,09 Mr | €9,10 Mr | €5,11 Mr | €4,74 Mr | €125,76 Mr | €4,57 Mr | €4,87 Mr | €7,59 Mr | €7,73 Mr | €7,76 Mr | €10,55 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €961,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €3,75 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €30,38 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €3,67 Mr | €4,09 Mr | €4,41 Mr | €3,83 Mr | €4,25 Mr | €4,02 Mr | €3,39 Mr | €3,50 Mr | €2,99 Mr | €3,11 Mr | €2,63 Mr | €1,62 Mr | €1,23 Mr | €50,08 Mr | €1,07 Mr | €1,25 Mr | €1,32 Mr | €1,41 Mr | €1,36 Mr | €1,52 Mr |
| Net Borç† | €2,71 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €1,04 Mr | €1,90 Mr | €2,62 Mr | €648,06 Mn | €1,49 Mr | €51,03 Mn | €1,03 Mr | €532,89 Mn | €500,65 Mn | €30,09 Mn | €2,64 Mr | €134,37 Mn | €213,56 Mn | €110,67 Mr | €210,85 Mn | €269,99 Mn | €2,43 Mr | €2,68 Mr | €2,66 Mr | €1,49 Mr |
| Brüt Kâr | €1,02 Mr | €1,89 Mr | €2,60 Mr | €601,31 Mn | €1,48 Mr | €36,37 Mn | €1,01 Mr | €514,22 Mn | €475,28 Mn | €28,66 Mn | €2,62 Mr | €117,16 Mn | €195,82 Mn | €17,34 Mr | €180,54 Mn | €232,41 Mn | €47,00 Mn | €55,00 Mn | €112,00 Mn | -€26,00 Mn |
| FAVÖK | — | — | €2,59 Mr | €561,35 Mn | €1,47 Mr | €20,89 Mn | — | — | — | — | €2,61 Mr | €115,05 Mn | €181,88 Mn | €10,75 Mr | €165,71 Mn | €209,57 Mn | €156,00 Mn | €50,00 Mn | €150,00 Mn | -€41,00 Mn |
| Net Kâr | -€4,67 Mr | €27,28 Mr | €2,30 Mr | €404,46 Mn | €562,07 Mn | -€143,06 Mn | €879,31 Mn | €42,68 Mn | €111,95 Mn | €21,69 Mn | €2,55 Mr | €51,75 Mn | €92,73 Mn | €298,00 Mn | €58,69 Mn | €151,86 Mn | -€389,00 Mn | €302,00 Mn | €444,30 Mn | €221,00 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -23,10 | 127,64 | 10,65 | 1,78 | 2,43 | -0,62 | 3,80 | 0,18 | 0,48 | 0,09 | 10,89 | 0,23 | 0,42 | 1,29 | 0,26 | 0,66 | -1,63 | 1,15 | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €2,77 Mr | €14,00 Mn | €2,49 Mr | -€255,09 Mn | €998,31 Mn | -€64,58 Mn | €910,09 Mn | €49,16 Mn | -€115,82 Mn | €21,15 Mn | €2,53 Mr | €79,98 Mn | €44,16 Mn | -€800,00 Mn | €12,73 Mn | €69,67 Mn | -€7,00 Mn | €71,00 Mn | €249,00 Mn | -€41,00 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | €0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,7% | 10,1% | 33,0% | 32,1% | 33,6% | 36,2% | 31,6% | 34,1% | 30,3% | 30,8% | 28,8% | 31,8% | 25,9% | 39,8% | 23,4% | 25,7% | 17,4% | 18,2% | 17,6% | 14,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,03 | 0,05 | 0,20 | 0,05 | 0,12 | 0,00 | 0,10 | 0,05 | 0,05 | 0,00 | 0,29 | 0,03 | 0,05 | 0,88 | 0,05 | 0,06 | 0,32 | 0,35 | 0,34 | 0,14 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,03 | 0,06 | 0,09 | 0,02 | 0,05 | 0,00 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,00 | 0,09 | 0,00 | 0,01 | 3,64 | 0,01 | 0,01 | 0,08 | 0,09 | 0,09 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 98,1% | 99,3% | 99,5% | 92,8% | 99,2% | 71,3% | 98,0% | 96,5% | 94,9% | 95,3% | 99,3% | 87,2% | 91,7% | 15,7% | 85,6% | 86,1% | 1,9% | 2,1% | 4,2% | -1,7% |
| FAVÖK Marjı | — | — | 98,8% | 86,6% | 98,2% | 40,9% | — | — | — | — | 98,9% | 85,6% | 85,2% | 9,7% | 78,6% | 77,6% | 6,4% | 1,9% | 5,6% | -2,8% |
| Net Kâr Marjı | -448,3% | 1.436,7% | 87,8% | 62,4% | 37,6% | -280,3% | 85,6% | 8,0% | 22,4% | 72,1% | 96,6% | 38,5% | 43,4% | 0,3% | 27,8% | 56,2% | -16,0% | 11,3% | 16,7% | 14,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 266,2% | 0,7% | 95,1% | -39,4% | 66,8% | -126,6% | 88,6% | 9,2% | -23,1% | 70,3% | 95,8% | 59,5% | 20,7% | -0,7% | 6,0% | 25,8% | -0,3% | 2,6% | 9,4% | -2,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.