FAGRFagron SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,86 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €1,24 Mr | €1,08 Mr | €1,01 Mr | €971,01 Mn | €800,42 Mn | €752,83 Mn | €801,24 Mn | €682,77 Mn | €594,05 Mn | €868,05 Mn | €689,38 Mn | €973,75 Mn | €804,69 Mn | €748,89 Mn | €680,23 Mn | €552,81 Mn | €472,16 Mn | €417,73 Mn | €333,85 Mn | €285,46 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €184,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €686,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €556,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €468,23 Mn | €385,70 Mn | €366,74 Mn | €399,38 Mn | €335,59 Mn | €355,54 Mn | €391,53 Mn | €329,87 Mn | €296,97 Mn | €580,99 Mn | €599,32 Mn | €557,21 Mn | €423,70 Mn | €305,47 Mn | €260,34 Mn | €220,03 Mn | €153,52 Mn | €126,86 Mn | €78,35 Mn | €105,71 Mn |
| Net Borç† | €283,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €952,17 Mn | €871,96 Mn | €762,99 Mn | €683,88 Mn | €573,81 Mn | €555,97 Mn | €534,70 Mn | €471,68 Mn | €433,53 Mn | €421,84 Mn | €427,56 Mn | €447,06 Mn | €342,71 Mn | €337,50 Mn | €492,33 Mn | €424,06 Mn | €391,31 Mn | €354,51 Mn | €304,37 Mn | €276,97 Mn |
| Brüt Kâr | €204,72 Mn | €187,87 Mn | €156,05 Mn | €138,76 Mn | €122,16 Mn | €123,46 Mn | €117,72 Mn | €105,10 Mn | €73,57 Mn | €68,94 Mn | €72,20 Mn | €92,72 Mn | €65,05 Mn | €55,88 Mn | €50,06 Mn | €36,58 Mn | €30,97 Mn | €26,73 Mn | €27,47 Mn | €25,55 Mn |
| FAVÖK | €183,38 Mn | €166,70 Mn | €139,96 Mn | €115,08 Mn | €111,38 Mn | €115,03 Mn | €108,36 Mn | €87,99 Mn | €85,08 Mn | €87,50 Mn | €84,22 Mn | €107,33 Mn | €73,92 Mn | -€874.000 | €63,04 Mn | €49,21 Mn | €39,12 Mn | €34,70 Mn | €32,40 Mn | €30,47 Mn |
| Net Kâr | €91,02 Mn | €80,55 Mn | €70,55 Mn | €69,61 Mn | €61,00 Mn | €59,60 Mn | €41,06 Mn | €42,49 Mn | €46,66 Mn | -€20,56 Mn | -€202,33 Mn | €43,69 Mn | -€32,10 Mn | €43,91 Mn | €28,15 Mn | €22,36 Mn | €19,55 Mn | €14,87 Mn | €16,26 Mn | €12,12 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,24 | 1,10 | 0,97 | 0,96 | 0,84 | 0,82 | 0,56 | 0,59 | 0,65 | -0,38 | -6,00 | 1,30 | -0,98 | 1,32 | 0,85 | 0,70 | 0,60 | 0,45 | 0,57 | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €113,03 Mn | €57,27 Mn | €68,91 Mn | €79,05 Mn | €43,92 Mn | €59,97 Mn | €40,06 Mn | €39,21 Mn | €45,66 Mn | €16,47 Mn | €20,27 Mn | €56,37 Mn | €27,85 Mn | €38,74 Mn | €44,40 Mn | €16,58 Mn | €17,25 Mn | €1,24 Mn | €3,93 Mn | €4,79 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€30,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 37,7% | 35,6% | 36,4% | 41,1% | 41,9% | 47,2% | 48,9% | 48,3% | 50,0% | 66,9% | 86,9% | 57,2% | 52,7% | 40,8% | 38,3% | 39,8% | 32,5% | 30,4% | 23,5% | 37,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,77 | 0,80 | 0,76 | 0,70 | 0,72 | 0,74 | 0,67 | 0,69 | 0,73 | 0,49 | 0,62 | 0,46 | 0,43 | 0,45 | 0,72 | 0,77 | 0,83 | 0,85 | 0,91 | 0,97 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,71 | 1,57 | 1,37 | 1,23 | 1,03 | 1,00 | 0,96 | 0,85 | 0,78 | 0,76 | 0,77 | 0,80 | 0,62 | 0,61 | 0,89 | 0,76 | 0,70 | 0,64 | 0,55 | 0,50 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,5% | 21,5% | 20,5% | 20,3% | 21,3% | 22,2% | 22,0% | 22,3% | 17,0% | 16,3% | 16,9% | 20,7% | 19,0% | 16,6% | 10,2% | 8,6% | 7,9% | 7,5% | 9,0% | 9,2% |
| FAVÖK Marjı | 19,3% | 19,1% | 18,3% | 16,8% | 19,4% | 20,7% | 20,3% | 18,7% | 19,6% | 20,7% | 19,7% | 24,0% | 21,6% | -0,3% | 12,8% | 11,6% | 10,0% | 9,8% | 10,6% | 11,0% |
| Net Kâr Marjı | 9,6% | 9,2% | 9,2% | 10,2% | 10,6% | 10,7% | 7,7% | 9,0% | 10,8% | -4,9% | -47,3% | 9,8% | -9,4% | 13,0% | 5,7% | 5,3% | 5,0% | 4,2% | 5,3% | 4,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 11,9% | 6,6% | 9,0% | 11,6% | 7,7% | 10,8% | 7,5% | 8,3% | 10,5% | 3,9% | 4,7% | 12,6% | 8,1% | 11,5% | 9,0% | 3,9% | 4,4% | 0,3% | 1,3% | 1,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.