FORELa Forestiere Equatoriale SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $142,81 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €22,13 Mn | €22,17 Mn | €22,00 Mn | €21,84 Mn | €24,30 Mn | €98,61 Mn | €110,95 Mn | €103,36 Mn | €91,34 Mn | €92,71 Mn | €81,10 Mn | €66,27 Mn | €66,01 Mn | €62,17 Mn | €54,67 Mn | €56,61 Mn | €49,39 Mn | €47,87 Mn | €46,42 Mn | €43,37 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €34.308 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €220.877 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €21,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €0,00 | €0,00 | €681 | €5.671 | €1,93 Mn | €39,08 Mn | €49,08 Mn | €36,12 Mn | €30,62 Mn | €5,23 Mn | €2,44 Mn | €577.584 | €573.144 | €543.389 | €549.701 | €3,34 Mn | €3,23 Mn | €3,06 Mn | €4,69 Mn | €4,72 Mn |
| Net Borç† | -€34.308 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €186 | €27,54 | €27,80 | €27,57 | €0,00 | €0,00 | €65,13 Mn | €60,50 Mn | €56,15 Mn | €55,82 Mn | €54,06 Mn | €53,02 Mn | €58,14 Mn | €54,85 Mn | €39,61 Mn | €53,15 Mn | €49,96 Mn | €43,66 Mn | €43,88 Mn | €36,74 Mn |
| Brüt Kâr | €401 | -€1.165 | -€5.132 | -€6.099 | -€210.075 | -€124.398 | €16,95 Mn | €15,99 Mn | €15,93 Mn | €1,07 Mn | €2,90 Mn | €5,08 Mn | €10,35 Mn | €8,28 Mn | €2,23 Mn | — | — | €2,32 Mn | €5,08 Mn | €4,48 Mn |
| FAVÖK | — | — | — | — | -€223.330 | -€162.510 | €8,88 Mn | €4,59 Mn | €1,37 Mn | €4,19 Mn | €5,76 Mn | €4,44 Mn | €8,44 Mn | €6,34 Mn | €2,76 Mn | €6,11 Mn | €4,21 Mn | -€43,30 Mn | €362.570 | €40,41 Mn |
| Net Kâr | €634.021 | €988.821 | €671.343 | €243.921 | €455.975 | €1,95 Mn | -€217.545 | -€1,12 Mn | -€1,20 Mn | -€375.329 | €968.321 | €1,11 Mn | €1,67 Mn | €1,36 Mn | -€156.090 | €1,19 Mn | €2,42 Mn | €703.551 | €804.941 | €1,67 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 4,49 | 7,00 | 4,75 | 1,73 | 3,23 | 13,83 | -1,54 | -7,93 | -8,49 | -2,66 | 6,85 | 7,84 | 11,81 | 9,62 | -1,10 | 8,42 | 17,16 | 4,98 | 5,70 | 11,79 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €668.410 | €879.040 | €165.790 | €62.820 | €108.850 | €451.100 | -€3,26 Mn | -€800.360 | -€24,87 Mn | -€3,93 Mn | -€7,98 Mn | -€1,56 Mn | -€1,37 Mn | €969.190 | €4,64 Mn | €3,78 Mn | €34.800 | -€450.770 | €4,77 Mn | €972.840 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | €0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 7,9% | 39,6% | 44,2% | 34,9% | 33,5% | 5,6% | 3,0% | 0,9% | 0,9% | 0,9% | 1,0% | 5,9% | 6,5% | 6,4% | 10,1% | 10,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,59 | 0,59 | 0,61 | 0,60 | 0,67 | 0,80 | 0,88 | 0,88 | 0,72 | 0,94 | 1,01 | 0,91 | 0,95 | 0,85 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 2,97 | 2,76 | 2,56 | 2,55 | 2,47 | 2,42 | 2,65 | 2,50 | 1,81 | 2,43 | 2,28 | 1,99 | 2,00 | 1,68 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 215,6% | -4.230,6% | -18.458,3% | -22.120,3% | — | — | 26,0% | 26,4% | 28,4% | 1,9% | 5,4% | 9,6% | 17,8% | 15,1% | 5,6% | — | — | 5,3% | 11,6% | 12,2% |
| FAVÖK Marjı | — | — | — | — | — | — | 13,6% | 7,6% | 2,4% | 7,5% | 10,7% | 8,4% | 14,5% | 11,6% | 7,0% | 11,5% | 8,4% | -99,2% | 0,8% | 110,0% |
| Net Kâr Marjı | 341.134,3% | 3.590.301,7% | 2.414.584,2% | 884.672,2% | — | — | -0,3% | -1,9% | -2,1% | -0,7% | 1,8% | 2,1% | 2,9% | 2,5% | -0,4% | 2,2% | 4,9% | 1,6% | 1,8% | 4,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 359.637,3% | 3.191.699,5% | 596.288,6% | 227.840,4% | — | — | -5,0% | -1,3% | -44,3% | -7,0% | -14,8% | -2,9% | -2,4% | 1,8% | 11,7% | 7,1% | 0,1% | -1,0% | 10,9% | 2,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.