GDSRamsay Generale de Sante SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,34 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €6,68 Mr | €6,84 Mr | €6,90 Mr | €6,96 Mr | €6,79 Mr | €6,68 Mr | €6,71 Mr | €4,36 Mr | €2,50 Mr | €2,35 Mr | €2,35 Mr | €1,72 Mr | €1,68 Mr | €1,60 Mr | €1,77 Mr | €1,86 Mr | €1,90 Mr | €2,02 Mr | €2,14 Mr | €2,06 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €302,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €5,53 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €1,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €4,05 Mr | €4,08 Mr | €4,06 Mr | €4,15 Mr | €3,97 Mr | €3,85 Mr | €3,92 Mr | €2,02 Mr | €1,26 Mr | €1,15 Mr | €1,16 Mr | €854,80 Mn | €861,70 Mn | €610,60 Mn | €763,50 Mn | €851,30 Mn | €875,40 Mn | €862,20 Mn | €898,90 Mn | €954,70 Mn |
| Net Borç† | €3,74 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €5,38 Mr | €5,24 Mr | €5,01 Mr | €4,70 Mr | €4,30 Mr | €4,02 Mr | €3,75 Mr | €3,40 Mr | €2,24 Mr | €2,23 Mr | €2,23 Mr | €1,79 Mr | €1,71 Mr | €1,87 Mr | €1,93 Mr | €1,96 Mr | €1,93 Mr | €2,05 Mr | €1,98 Mr | €1,91 Mr |
| Brüt Kâr | €1,05 Mr | €994,00 Mn | €945,10 Mn | €820,70 Mn | €156,80 Mn | €136,70 Mn | €142,40 Mn | €490,80 Mn | €380,30 Mn | €688,20 Mn | €687,60 Mn | €564,20 Mn | €520,70 Mn | €574,30 Mn | €568,60 Mn | €583,10 Mn | €418,20 Mn | €469,80 Mn | €461,00 Mn | €458,50 Mn |
| FAVÖK | €637,70 Mn | €621,40 Mn | €605,90 Mn | €621,30 Mn | €658,40 Mn | €643,80 Mn | €546,80 Mn | €330,80 Mn | €255,60 Mn | €265,90 Mn | €252,50 Mn | €215,80 Mn | €205,20 Mn | €218,20 Mn | €228,50 Mn | €239,20 Mn | €217,50 Mn | €222,00 Mn | €229,60 Mn | €239,20 Mn |
| Net Kâr | -€48,30 Mn | -€54,10 Mn | -€53,90 Mn | €49,40 Mn | €118,40 Mn | €65,00 Mn | €13,40 Mn | €8,20 Mn | €7,30 Mn | €57,00 Mn | €36,90 Mn | €9,80 Mn | €19,70 Mn | €111,30 Mn | €55,70 Mn | -€28,50 Mn | €35,00 Mn | €42,40 Mn | €87,20 Mn | €45,60 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,44 | -0,49 | -0,49 | 0,45 | 1,07 | 0,59 | 0,12 | 0,10 | 0,09 | 0,70 | 0,45 | 0,16 | 0,32 | 1,83 | 0,92 | -0,46 | 0,58 | 0,71 | 1,48 | 0,76 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €278,80 Mn | €445,50 Mn | €327,10 Mn | €349,70 Mn | €16,00 Mn | €424,40 Mn | €502,80 Mn | -€22,90 Mn | €112,80 Mn | €67,80 Mn | €44,20 Mn | €32,20 Mn | €68,40 Mn | €52,80 Mn | €119,00 Mn | €66,40 Mn | €69,80 Mn | -€9,60 Mn | €50,10 Mn | -€12,90 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€143,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 60,7% | 59,7% | 58,9% | 59,6% | 58,4% | 57,6% | 58,4% | 46,4% | 50,3% | 49,2% | 49,5% | 49,8% | 51,4% | 38,2% | 43,1% | 45,9% | 46,0% | 42,8% | 42,1% | 46,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,81 | 0,77 | 0,73 | 0,68 | 0,63 | 0,60 | 0,56 | 0,78 | 0,90 | 0,95 | 0,95 | 1,04 | 1,02 | 1,17 | 1,09 | 1,05 | 1,01 | 1,02 | 0,93 | 0,92 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 4,66 | 4,54 | 4,33 | 4,07 | 3,72 | 3,48 | 3,24 | 2,94 | 1,94 | 1,93 | 1,93 | 1,55 | 1,48 | 1,62 | 1,67 | 1,69 | 1,67 | 1,77 | 1,72 | 1,65 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,6% | 19,0% | 18,9% | 17,5% | 3,6% | 3,4% | 3,8% | 14,4% | 17,0% | 30,8% | 30,9% | 31,6% | 30,4% | 30,7% | 29,5% | 29,8% | 21,7% | 23,0% | 23,2% | 24,1% |
| FAVÖK Marjı | 11,9% | 11,9% | 12,1% | 13,2% | 15,3% | 16,0% | 14,6% | 9,7% | 11,4% | 11,9% | 11,3% | 12,1% | 12,0% | 11,7% | 11,8% | 12,2% | 11,3% | 10,8% | 11,6% | 12,5% |
| Net Kâr Marjı | -0,9% | -1,0% | -1,1% | 1,1% | 2,8% | 1,6% | 0,4% | 0,2% | 0,3% | 2,6% | 1,7% | 0,5% | 1,2% | 6,0% | 2,9% | -1,5% | 1,8% | 2,1% | 4,4% | 2,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,2% | 8,5% | 6,5% | 7,4% | 0,4% | 10,6% | 13,4% | -0,7% | 5,0% | 3,0% | 2,0% | 1,8% | 4,0% | 2,8% | 6,2% | 3,4% | 3,6% | -0,5% | 2,5% | -0,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.