GEAGrenobloise d'Electronique et d'Automatismes SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $90,61 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €72,08 Mn | €69,57 Mn | €93,22 Mn | €86,12 Mn | €91,80 Mn | €96,70 Mn | €99,27 Mn | €112,84 Mn | €103,10 Mn | €97,57 Mn | €95,57 Mn | €91,77 Mn | €91,89 Mn | €83,99 Mn | €68,19 Mn | €64,85 Mn | €52,70 Mn | €41,19 Mn | €33,90 Mn | €33,41 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €40,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €16,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €55,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €9.245 | €6.845 | €7.966 | €6.897 | €3.611 | €4.779 | €3.536 | €4.173 | €8.068 | €5.963 | €38.145 | €4.871 | €7.857 | €4.270 | €4.408 | €11.840 | €3.541 | €6.610 | €2.583 | €5.943 |
| Net Borç† | -€40,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €40,23 Mn | €49,46 Mn | €40,20 Mn | €37,92 Mn | €33,15 Mn | €33,16 Mn | €39,01 Mn | €44,19 Mn | €40,84 Mn | €50,58 Mn | €57,94 Mn | €55,58 Mn | €78,08 Mn | €69,69 Mn | €70,60 Mn | €60,52 Mn | €55,44 Mn | €42,09 Mn | €39,44 Mn | €44,45 Mn |
| Brüt Kâr | €4,58 Mn | €3,16 Mn | €2,27 Mn | €2,93 Mn | €2,27 Mn | €4,24 Mn | €6,85 Mn | €7,90 Mn | €7,55 Mn | €8,92 Mn | €12,29 Mn | €12,43 Mn | €21,13 Mn | €16,62 Mn | €15,00 Mn | €14,54 Mn | €11,04 Mn | €4,67 Mn | €1,89 Mn | -€416.081 |
| FAVÖK | €3,77 Mn | €2,62 Mn | €1,77 Mn | €2,90 Mn | €1,78 Mn | €3,41 Mn | €5,86 Mn | €7,10 Mn | €7,63 Mn | €8,52 Mn | €11,91 Mn | €11,74 Mn | €2,35 Mn | -€2,23 Mn | -€2,87 Mn | -€2,02 Mn | -€3,95 Mn | -€8,03 Mn | -€9,99 Mn | -€11,76 Mn |
| Net Kâr | €3,38 Mn | €2,88 Mn | €1,62 Mn | €2,33 Mn | €1,21 Mn | €2,95 Mn | €4,23 Mn | €6,03 Mn | €6,20 Mn | €6,89 Mn | €7,77 Mn | €8,13 Mn | €13,42 Mn | €9,98 Mn | €9,19 Mn | €8,72 Mn | €6,89 Mn | €2,47 Mn | €1,13 Mn | -€1,23 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 3,08 | 2,62 | 1,47 | 2,12 | 1,09 | 2,58 | 3,63 | 5,05 | 5,19 | 5,77 | 6,51 | 6,81 | 11,22 | 8,35 | 7,69 | 7,27 | 5,74 | 2,06 | 0,94 | -1,02 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €11,24 Mn | -€4,01 Mn | -€631.000 | €4,81 Mn | -€4,84 Mn | €3,44 Mn | -€2,62 Mn | €3,46 Mn | €8,28 Mn | €2,26 Mn | €14,48 Mn | €923.000 | €23,21 Mn | €2,50 Mn | €10,12 Mn | €3,96 Mn | €11,82 Mn | €11,32 Mn | €2,84 Mn | €2,51 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€438.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,56 | 0,71 | 0,43 | 0,44 | 0,36 | 0,34 | 0,39 | 0,39 | 0,40 | 0,52 | 0,61 | 0,61 | 0,85 | 0,83 | 1,04 | 0,93 | 1,05 | 1,02 | 1,16 | 1,33 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,72 | 0,89 | 0,72 | 0,68 | 0,60 | 0,60 | 0,70 | 0,80 | 0,73 | 0,91 | 1,04 | 1,00 | 1,41 | 1,25 | 1,27 | 1,09 | 1,00 | 0,76 | 0,71 | 0,80 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,4% | 6,4% | 5,6% | 7,7% | 6,9% | 12,8% | 17,6% | 17,9% | 18,5% | 17,6% | 21,2% | 22,4% | 27,1% | 23,9% | 21,3% | 24,0% | 19,9% | 11,1% | 4,8% | -0,9% |
| FAVÖK Marjı | 9,4% | 5,3% | 4,4% | 7,7% | 5,4% | 10,3% | 15,0% | 16,1% | 18,7% | 16,8% | 20,6% | 21,1% | 3,0% | -3,2% | -4,1% | -3,3% | -7,1% | -19,1% | -25,3% | -26,5% |
| Net Kâr Marjı | 8,4% | 5,8% | 4,0% | 6,1% | 3,6% | 8,9% | 10,8% | 13,6% | 15,2% | 13,6% | 13,4% | 14,6% | 17,2% | 14,3% | 13,0% | 14,4% | 12,4% | 5,9% | 2,9% | -2,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 27,9% | -8,1% | -1,6% | 12,7% | -14,6% | 10,4% | -6,7% | 7,8% | 20,3% | 4,5% | 25,0% | 1,7% | 29,7% | 3,6% | 14,3% | 6,5% | 21,3% | 26,9% | 7,2% | 5,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.