GLOGL events SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $862,48 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €3,27 Mr | €3,12 Mr | €3,04 Mr | €3,00 Mr | €2,83 Mr | €2,41 Mr | €2,56 Mr | €1,76 Mr | €1,66 Mr | €1,62 Mr | €1,40 Mr | €1,38 Mr | €1,27 Mr | €1,19 Mr | €1,17 Mr | €1,01 Mr | €930,60 Mn | €1,03 Mr | €907,86 Mn | €632,95 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €579,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €2,64 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €631,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €1,64 Mr | €1,57 Mr | €1,55 Mr | €1,63 Mr | €1,65 Mr | €1,50 Mr | €1,33 Mr | €641,29 Mn | €651,08 Mn | €595,02 Mn | €530,36 Mn | €502,71 Mn | €458,94 Mn | €380,26 Mn | €431,29 Mn | €306,15 Mn | €335,98 Mn | €403,90 Mn | €317,96 Mn | €178,42 Mn |
| Net Borç† | €1,06 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €1,72 Mr | €1,63 Mr | €1,42 Mr | €1,31 Mr | €741,24 Mn | €479,36 Mn | €1,17 Mr | €1,04 Mr | €953,84 Mn | €953,01 Mn | €942,42 Mn | €939,38 Mn | €809,13 Mn | €824,24 Mn | €782,71 Mn | €727,19 Mn | €581,38 Mn | €605,70 Mn | €633,49 Mn | €495,70 Mn |
| Brüt Kâr | €363,10 Mn | €349,15 Mn | €274,73 Mn | €244,24 Mn | €105,55 Mn | -€24,85 Mn | €264,29 Mn | €254,83 Mn | €226,05 Mn | €243,58 Mn | €221,93 Mn | €251,04 Mn | €183,50 Mn | €183,44 Mn | €184,81 Mn | €157,83 Mn | €123,93 Mn | €142,32 Mn | €59,06 Mn | €48,65 Mn |
| FAVÖK | €306,11 Mn | €274,17 Mn | €251,40 Mn | €201,13 Mn | €114,53 Mn | €22,34 Mn | €224,07 Mn | €146,16 Mn | €126,21 Mn | €121,66 Mn | €111,51 Mn | €102,06 Mn | €79,64 Mn | €78,64 Mn | €49,45 Mn | €72,62 Mn | €60,66 Mn | €70,92 Mn | €66,20 Mn | €59,95 Mn |
| Net Kâr | €81,74 Mn | €73,44 Mn | €59,95 Mn | €52,70 Mn | €15,15 Mn | -€77,37 Mn | €52,11 Mn | €42,24 Mn | €35,10 Mn | €31,86 Mn | €30,80 Mn | €29,63 Mn | €10,10 Mn | €28,25 Mn | €14,55 Mn | €26,35 Mn | €25,24 Mn | €28,70 Mn | €32,09 Mn | €23,53 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,73 | 2,45 | 2,01 | 1,74 | 0,51 | -2,64 | 1,75 | 1,68 | 1,45 | 1,32 | 1,31 | 1,26 | 0,43 | 1,18 | 0,76 | 1,37 | 1,33 | 1,50 | 1,69 | 1,35 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €121,89 Mn | €19,00 Mn | €124,74 Mn | €122,94 Mn | €53,24 Mn | -€169,98 Mn | €97,36 Mn | €12,87 Mn | €2,06 Mn | €15,77 Mn | -€53,18 Mn | -€10,39 Mn | €5,96 Mn | -€23,49 Mn | -€3,98 Mn | €31,86 Mn | €16,87 Mn | €22,07 Mn | €3,58 Mn | €41,74 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€83,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 50,2% | 50,4% | 50,8% | 54,2% | 58,5% | 62,3% | 51,8% | 36,4% | 39,3% | 36,7% | 37,8% | 36,3% | 36,2% | 32,0% | 37,0% | 30,2% | 36,1% | 39,1% | 35,0% | 28,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,53 | 0,52 | 0,47 | 0,44 | 0,26 | 0,20 | 0,46 | 0,59 | 0,58 | 0,59 | 0,67 | 0,68 | 0,64 | 0,69 | 0,67 | 0,72 | 0,62 | 0,59 | 0,70 | 0,78 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,72 | 2,59 | 2,25 | 2,08 | 1,17 | 0,76 | 1,86 | 1,65 | 1,51 | 1,51 | 1,49 | 1,49 | 1,28 | 1,31 | 1,24 | 1,15 | 0,92 | 0,96 | 1,00 | 0,79 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,1% | 21,4% | 19,4% | 18,6% | 14,2% | -5,2% | 22,5% | 24,5% | 23,7% | 25,6% | 23,5% | 26,7% | 22,7% | 22,3% | 23,6% | 21,7% | 21,3% | 23,5% | 9,3% | 9,8% |
| FAVÖK Marjı | 17,8% | 16,8% | 17,7% | 15,4% | 15,5% | 4,7% | 19,1% | 14,0% | 13,2% | 12,8% | 11,8% | 10,9% | 9,8% | 9,5% | 6,3% | 10,0% | 10,4% | 11,7% | 10,4% | 12,1% |
| Net Kâr Marjı | 4,8% | 4,5% | 4,2% | 4,0% | 2,0% | -16,1% | 4,4% | 4,1% | 3,7% | 3,3% | 3,3% | 3,2% | 1,2% | 3,4% | 1,9% | 3,6% | 4,3% | 4,7% | 5,1% | 4,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,1% | 1,2% | 8,8% | 9,4% | 7,2% | -35,5% | 8,3% | 1,2% | 0,2% | 1,7% | -5,6% | -1,1% | 0,7% | -2,9% | -0,5% | 4,4% | 2,9% | 3,6% | 0,6% | 8,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.