GRVOGraines Voltz SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $28,04 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €131,13 Mn | €143,67 Mn | €154,92 Mn | €150,48 Mn | €107,73 Mn | €86,52 Mn | €75,98 Mn | €58,49 Mn | €64,10 Mn | €62,22 Mn | €71,46 Mn | €75,49 Mn | €65,37 Mn | €48,11 Mn | €41,11 Mn | €30,27 Mn | €25,84 Mn | €18,40 Mn | €17,53 Mn | €15,06 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €4,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €62,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €68,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €42,02 Mn | €58,91 Mn | €62,96 Mn | €58,63 Mn | €43,27 Mn | €41,84 Mn | €24,02 Mn | €10,59 Mn | €15,63 Mn | €19,54 Mn | €23,38 Mn | €33,72 Mn | €31,83 Mn | €20,61 Mn | €16,52 Mn | €10,56 Mn | €6,59 Mn | €4,50 Mn | €4,97 Mn | €3,62 Mn |
| Net Borç† | €37,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €137,95 Mn | €134,40 Mn | €133,04 Mn | €132,24 Mn | €122,30 Mn | €86,84 Mn | €83,11 Mn | €76,89 Mn | €78,12 Mn | €83,84 Mn | €83,53 Mn | €88,31 Mn | €82,94 Mn | €68,49 Mn | €64,12 Mn | €55,59 Mn | €46,42 Mn | €39,97 Mn | €37,55 Mn | €33,57 Mn |
| Brüt Kâr | €6,45 Mn | €6,09 Mn | €3,65 Mn | €9,80 Mn | €15,88 Mn | €8,80 Mn | €7,66 Mn | €9,45 Mn | €9,65 Mn | €11,63 Mn | €10,00 Mn | €11,22 Mn | €8,64 Mn | €3,77 Mn | €5,57 Mn | €4,43 Mn | €3,46 Mn | €2,87 Mn | €2,83 Mn | €3,07 Mn |
| FAVÖK | €7,54 Mn | €8,10 Mn | €6,63 Mn | €9,92 Mn | €15,62 Mn | €8,65 Mn | €12,90 Mn | €10,29 Mn | €9,14 Mn | €11,38 Mn | €11,05 Mn | €9,73 Mn | €9,62 Mn | €4,18 Mn | €5,71 Mn | €4,20 Mn | €961.000 | €1,26 Mn | €889.850 | €1,64 Mn |
| Net Kâr | €1,63 Mn | -€5,83 Mn | €661.000 | €5,19 Mn | €9,38 Mn | €4,22 Mn | €9,18 Mn | €5,39 Mn | €3,31 Mn | €2,82 Mn | €4,26 Mn | €4,78 Mn | €4,63 Mn | €1,80 Mn | €3,73 Mn | €2,76 Mn | €1,31 Mn | €682.000 | €971.400 | €1,48 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,10 | -3,94 | 0,45 | 3,69 | 7,24 | 3,26 | 6,84 | 3,93 | 2,41 | 2,06 | 2,90 | 3,25 | 3,30 | 1,31 | 2,73 | 2,02 | 0,81 | 0,42 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | €0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €12,62 Mn | €1,76 Mn | -€7,46 Mn | -€20,21 Mn | €692.000 | -€11,50 Mn | -€480.000 | €5,99 Mn | €11,12 Mn | €28.000 | €9,78 Mn | €6,83 Mn | -€2,11 Mn | -€1,84 Mn | -€1,98 Mn | -€6,00 Mn | €1,45 Mn | €374.000 | -€927.370 | -€845.260 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€1,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 32,0% | 41,0% | 40,6% | 39,0% | 40,2% | 48,4% | 31,6% | 18,1% | 24,4% | 31,4% | 32,7% | 44,7% | 48,7% | 42,8% | 40,2% | 34,9% | 25,5% | 24,5% | 28,4% | 24,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,05 | 0,94 | 0,86 | 0,88 | 1,14 | 1,00 | 1,09 | 1,31 | 1,22 | 1,35 | 1,17 | 1,17 | 1,27 | 1,42 | 1,56 | 1,84 | 1,80 | 2,17 | 2,14 | 2,23 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,00 | 1,95 | 1,93 | 1,92 | 1,78 | 1,26 | 1,21 | 1,12 | 1,13 | 1,22 | 1,21 | 1,28 | 1,20 | 0,99 | 0,93 | 0,81 | 0,67 | 0,58 | 0,55 | 0,49 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 4,7% | 4,5% | 2,7% | 7,4% | 13,0% | 10,1% | 9,2% | 12,3% | 12,4% | 13,9% | 12,0% | 12,7% | 10,4% | 5,5% | 8,7% | 8,0% | 7,4% | 7,2% | 7,5% | 9,1% |
| FAVÖK Marjı | 5,5% | 6,0% | 5,0% | 7,5% | 12,8% | 10,0% | 15,5% | 13,4% | 11,7% | 13,6% | 13,2% | 11,0% | 11,6% | 6,1% | 8,9% | 7,5% | 2,1% | 3,1% | 2,4% | 4,9% |
| Net Kâr Marjı | 1,2% | -4,3% | 0,5% | 3,9% | 7,7% | 4,9% | 11,0% | 7,0% | 4,2% | 3,4% | 5,1% | 5,4% | 5,6% | 2,6% | 5,8% | 5,0% | 2,8% | 1,7% | 2,6% | 4,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,1% | 1,3% | -5,6% | -15,3% | 0,6% | -13,2% | -0,6% | 7,8% | 14,2% | 0,0% | 11,7% | 7,7% | -2,5% | -2,7% | -3,1% | -10,8% | 3,1% | 0,9% | -2,5% | -2,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.