GUIGuillemot Corp. SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $71,21 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €155,73 Mn | €152,53 Mn | €163,70 Mn | €180,20 Mn | €166,20 Mn | €141,17 Mn | €95,05 Mn | €101,10 Mn | €86,32 Mn | €62,09 Mn | €63,72 Mn | €42,32 Mn | €48,07 Mn | €46,93 Mn | €48,76 Mn | €47,27 Mn | €50,28 Mn | €52,86 Mn | €70,86 Mn | €50,47 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €23,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €59,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €96,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €3,97 Mn | €6,88 Mn | €9,07 Mn | €13,98 Mn | €6,87 Mn | €10,87 Mn | €16,03 Mn | €11,87 Mn | €10,56 Mn | €10,31 Mn | €11,05 Mn | €7,32 Mn | €9,43 Mn | €9,15 Mn | €5,70 Mn | €3,16 Mn | €4,22 Mn | €6,69 Mn | €5,29 Mn | €8,43 Mn |
| Net Borç† | -€22,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €127,22 Mn | €125,12 Mn | €119,13 Mn | €188,05 Mn | €176,75 Mn | €120,62 Mn | €60,88 Mn | €81,22 Mn | €80,45 Mn | €64,23 Mn | €65,80 Mn | €40,28 Mn | €43,68 Mn | €48,98 Mn | €60,78 Mn | €60,47 Mn | €61,25 Mn | €49,55 Mn | €43,29 Mn | €36,34 Mn |
| Brüt Kâr | €11,51 Mn | €13,05 Mn | €10,99 Mn | €49,74 Mn | €47,50 Mn | €30,64 Mn | €2,54 Mn | €14,59 Mn | €12,48 Mn | €5,41 Mn | €9,44 Mn | €643.000 | €1,21 Mn | -€864.000 | €3,45 Mn | €8,45 Mn | €1,37 Mn | €2,28 Mn | €4,08 Mn | €3,33 Mn |
| FAVÖK | €8,35 Mn | €12,25 Mn | €9,03 Mn | €39,69 Mn | €37,45 Mn | €22,59 Mn | €831.000 | €15,65 Mn | €7,10 Mn | €3,25 Mn | €5,00 Mn | €150.000 | €529.000 | -€1,52 Mn | €1,89 Mn | €3,18 Mn | -€2,60 Mn | -€7,00 Mn | -€7,01 Mn | €2,02 Mn |
| Net Kâr | -€2,43 Mn | €1,18 Mn | €964.000 | €20,35 Mn | €13,71 Mn | €29,78 Mn | -€6,41 Mn | €12,15 Mn | €17,54 Mn | €3,06 Mn | €7,04 Mn | -€931.000 | -€822.000 | -€270.000 | -€2,54 Mn | €832.000 | -€4,50 Mn | -€22,31 Mn | €26,42 Mn | €4,36 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,17 | 0,08 | 0,06 | 1,34 | 0,89 | 1,95 | -0,42 | 0,80 | 1,15 | 0,20 | 0,45 | -0,06 | -0,06 | -0,02 | -0,17 | 0,05 | -0,31 | -1,36 | 1,70 | 0,24 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €444.000 | €15,35 Mn | €3,64 Mn | €29,84 Mn | -€6,11 Mn | €30,76 Mn | €4,45 Mn | -€4,71 Mn | €8,99 Mn | -€2,20 Mn | €3,13 Mn | €1,07 Mn | €476.000 | -€5,89 Mn | €895.000 | -€2,67 Mn | €8,22 Mn | -€7,46 Mn | €1,79 Mn | -€650.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€5,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,6% | 4,5% | 5,5% | 7,8% | 4,1% | 7,7% | 16,9% | 11,7% | 12,2% | 16,6% | 17,3% | 17,3% | 19,6% | 19,5% | 11,7% | 6,7% | 8,4% | 12,7% | 7,5% | 16,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,82 | 0,82 | 0,73 | 1,04 | 1,06 | 0,85 | 0,64 | 0,80 | 0,93 | 1,03 | 1,03 | 0,95 | 0,91 | 1,04 | 1,25 | 1,28 | 1,22 | 0,94 | 0,61 | 0,72 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,32 | 1,29 | 1,23 | 1,94 | 1,83 | 1,25 | 0,63 | 0,84 | 0,83 | 0,66 | 0,68 | 0,42 | 0,45 | 0,51 | 0,63 | 0,63 | 0,63 | 0,51 | 0,45 | 0,38 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,0% | 10,4% | 9,2% | 26,5% | 26,9% | 25,4% | 4,2% | 18,0% | 15,5% | 8,4% | 14,3% | 1,6% | 2,8% | -1,8% | 5,7% | 14,0% | 2,2% | 4,6% | 9,4% | 9,2% |
| FAVÖK Marjı | 6,6% | 9,8% | 7,6% | 21,1% | 21,2% | 18,7% | 1,4% | 19,3% | 8,8% | 5,1% | 7,6% | 0,4% | 1,2% | -3,1% | 3,1% | 5,3% | -4,3% | -14,1% | -16,2% | 5,6% |
| Net Kâr Marjı | -1,9% | 0,9% | 0,8% | 10,8% | 7,8% | 24,7% | -10,5% | 15,0% | 21,8% | 4,8% | 10,7% | -2,3% | -1,9% | -0,6% | -4,2% | 1,4% | -7,3% | -45,0% | 61,0% | 12,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,3% | 12,3% | 3,1% | 15,9% | -3,5% | 25,5% | 7,3% | -5,8% | 11,2% | -3,4% | 4,8% | 2,7% | 1,1% | -12,0% | 1,5% | -4,4% | 13,4% | -15,0% | 4,1% | -1,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.