HCOHighCo SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $75,97 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €211,04 Mn | €206,82 Mn | €203,79 Mn | €214,75 Mn | €218,65 Mn | €263,62 Mn | €242,66 Mn | €228,52 Mn | €217,75 Mn | €199,97 Mn | €201,59 Mn | €207,92 Mn | €194,00 Mn | €211,00 Mn | €222,78 Mn | €181,40 Mn | €159,87 Mn | €185,42 Mn | €185,15 Mn | €176,53 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €94,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €137,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €73,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €21,80 Mn | €6,10 Mn | €12,56 Mn | €15,04 Mn | €15,88 Mn | €53,28 Mn | €23,26 Mn | €10,55 Mn | €14,16 Mn | €11,80 Mn | €14,40 Mn | €15,33 Mn | €15,25 Mn | €17,85 Mn | €21,20 Mn | €5,71 Mn | €7,19 Mn | €15,76 Mn | €21,52 Mn | €31,04 Mn |
| Net Borç† | -€73,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €98,65 Mn | €86,20 Mn | €145,44 Mn | €144,57 Mn | €137,45 Mn | €136,45 Mn | €159,80 Mn | €173,77 Mn | €149,18 Mn | €155,53 Mn | €149,39 Mn | €129,78 Mn | €123,18 Mn | €132,22 Mn | €137,13 Mn | €141,65 Mn | €133,95 Mn | €145,91 Mn | €132,71 Mn | €124,46 Mn |
| Brüt Kâr | €9,53 Mn | €9,94 Mn | €20,36 Mn | €14,88 Mn | €16,70 Mn | €14,73 Mn | €18,91 Mn | €16,45 Mn | €13,98 Mn | €14,72 Mn | €12,80 Mn | €11,08 Mn | €9,79 Mn | €10,29 Mn | €11,29 Mn | €13,41 Mn | €11,99 Mn | €14,86 Mn | €13,21 Mn | €15,01 Mn |
| FAVÖK | €10,59 Mn | €13,35 Mn | €20,66 Mn | €21,63 Mn | €24,94 Mn | €20,41 Mn | €21,84 Mn | €17,79 Mn | €14,17 Mn | €14,86 Mn | €12,32 Mn | €10,68 Mn | €9,85 Mn | €10,14 Mn | €10,61 Mn | €11,62 Mn | €9,70 Mn | €12,72 Mn | €12,48 Mn | €14,14 Mn |
| Net Kâr | €4,85 Mn | €7,47 Mn | €11,12 Mn | €1,79 Mn | €11,17 Mn | €6,19 Mn | €9,32 Mn | €9,33 Mn | €6,97 Mn | €7,64 Mn | €6,77 Mn | €2,43 Mn | -€7,01 Mn | €6,00 Mn | €5,76 Mn | €8,10 Mn | €6,19 Mn | €4,34 Mn | €10,33 Mn | €8,30 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,25 | 0,38 | 0,56 | 0,09 | 0,54 | 0,30 | 0,44 | 0,44 | 0,33 | 0,37 | 0,17 | 0,12 | -0,34 | 0,29 | 0,27 | 0,38 | 0,29 | 0,22 | 0,44 | 0,36 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €17,73 Mn | €24,24 Mn | €11,05 Mn | €10,27 Mn | €9,93 Mn | €16,96 Mn | €24,29 Mn | €17,41 Mn | €4,29 Mn | €14,30 Mn | €11,61 Mn | €10,46 Mn | €5,46 Mn | €3,24 Mn | €13,92 Mn | €16,89 Mn | €9,89 Mn | €11,33 Mn | €11,51 Mn | €13,21 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€1,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,3% | 2,9% | 6,2% | 7,0% | 7,3% | 20,2% | 9,6% | 4,6% | 6,5% | 5,9% | 7,1% | 7,4% | 7,9% | 8,5% | 9,5% | 3,1% | 4,5% | 8,5% | 11,6% | 17,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,47 | 0,42 | 0,71 | 0,67 | 0,63 | 0,52 | 0,66 | 0,76 | 0,69 | 0,78 | 0,74 | 0,62 | 0,63 | 0,63 | 0,62 | 0,78 | 0,84 | 0,79 | 0,72 | 0,71 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,34 | 1,17 | 1,98 | 1,97 | 1,87 | 1,86 | 2,17 | 2,36 | 2,03 | 2,12 | 2,03 | 1,77 | 1,68 | 1,80 | 1,87 | 1,93 | 1,82 | 1,98 | 1,81 | 1,69 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,7% | 11,5% | 14,0% | 10,3% | 12,2% | 10,8% | 11,8% | 9,5% | 9,4% | 9,5% | 8,6% | 8,5% | 7,9% | 7,8% | 8,2% | 9,5% | 8,9% | 10,2% | 10,0% | 12,1% |
| FAVÖK Marjı | 10,7% | 15,5% | 14,2% | 15,0% | 18,1% | 15,0% | 13,7% | 10,2% | 9,5% | 9,6% | 8,2% | 8,2% | 8,0% | 7,7% | 7,7% | 8,2% | 7,2% | 8,7% | 9,4% | 11,4% |
| Net Kâr Marjı | 4,9% | 8,7% | 7,6% | 1,2% | 8,1% | 4,5% | 5,8% | 5,4% | 4,7% | 4,9% | 4,5% | 1,9% | -5,7% | 4,5% | 4,2% | 5,7% | 4,6% | 3,0% | 7,8% | 6,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 18,0% | 28,1% | 7,6% | 7,1% | 7,2% | 12,4% | 15,2% | 10,0% | 2,9% | 9,2% | 7,8% | 8,1% | 4,4% | 2,5% | 10,2% | 11,9% | 7,4% | 7,8% | 8,7% | 10,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.