HYSGHybrid Software Group PLC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $147,79 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €131,22 Mn | €131,03 Mn | €137,47 Mn | €141,56 Mn | €146,51 Mn | €36,33 Mn | €36,33 Mn | €30,36 Mn | €27,22 Mn | €29,14 Mn | €25,42 Mn | €19,16 Mn | €15,86 Mn | €18,78 Mn | €18,72 Mn | €18,04 Mn | €20,05 Mn | €20,80 Mn | €24,90 Mn | €23,99 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €14,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €18,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €112,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €4,58 Mn | €8,49 Mn | €10,40 Mn | €11,49 Mn | €3,82 Mn | €1,35 Mn | €1,88 Mn | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €234.000 |
| Net Borç† | -€9,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €54,37 Mn | €51,50 Mn | €48,04 Mn | €46,69 Mn | €48,56 Mn | €22,49 Mn | €18,48 Mn | €23,92 Mn | €20,54 Mn | €16,03 Mn | €15,27 Mn | €11,36 Mn | €7,88 Mn | €9,71 Mn | €8,95 Mn | €9,61 Mn | €9,36 Mn | €11,17 Mn | €16,38 Mn | €17,02 Mn |
| Brüt Kâr | €39,57 Mn | €35,93 Mn | €38,05 Mn | €37,72 Mn | €38,60 Mn | €16,07 Mn | €13,89 Mn | €17,81 Mn | €13,91 Mn | €11,06 Mn | €10,62 Mn | €8,69 Mn | €5,43 Mn | €7,61 Mn | €7,53 Mn | €8,00 Mn | €7,98 Mn | €10,74 Mn | €15,85 Mn | €16,40 Mn |
| FAVÖK | €13,09 Mn | €12,04 Mn | €1,51 Mn | €2,13 Mn | €7,81 Mn | €3,54 Mn | €1,97 Mn | €4,36 Mn | €3,56 Mn | €3,61 Mn | €5,20 Mn | €3,79 Mn | €224.000 | €1,79 Mn | €1,33 Mn | -€290.000 | -€272.000 | €1,03 Mn | €5,63 Mn | €4,76 Mn |
| Net Kâr | €4,24 Mn | -€2,71 Mn | €1,32 Mn | €1,06 Mn | €4,91 Mn | €1,55 Mn | €452.000 | €2,37 Mn | -€266.000 | €596.000 | €1,90 Mn | €1,63 Mn | -€1,88 Mn | -€42.000 | €153.000 | -€2,60 Mn | -€1,61 Mn | -€565.000 | €3,27 Mn | €2,99 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,13 | -0,08 | 0,04 | 0,03 | 0,15 | 0,13 | 0,04 | 0,20 | -0,02 | 0,05 | 0,18 | 0,16 | -0,19 | 0,00 | 0,01 | -0,26 | -0,16 | -0,06 | 0,32 | 0,29 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -€7,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €13,89 Mn | €8,29 Mn | €6,38 Mn | €3,21 Mn | €8,20 Mn | €1,28 Mn | €3,73 Mn | €1,78 Mn | €3,45 Mn | €3,26 Mn | €2,74 Mn | €4,66 Mn | €477.000 | €1,56 Mn | €1,67 Mn | -€608.000 | -€228.000 | €2,46 Mn | €4,99 Mn | €4,71 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€5,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,5% | 6,5% | 7,6% | 8,1% | 2,6% | 3,7% | 5,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 1,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,41 | 0,39 | 0,35 | 0,33 | 0,33 | 0,62 | 0,51 | 0,79 | 0,75 | 0,55 | 0,60 | 0,59 | 0,50 | 0,52 | 0,48 | 0,53 | 0,47 | 0,54 | 0,66 | 0,71 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,48 | 0,46 | 0,43 | 0,41 | 0,43 | 0,20 | 0,16 | 0,21 | 0,18 | 0,14 | 0,14 | 0,10 | 0,07 | 0,09 | 0,08 | 0,09 | 0,08 | 0,10 | 0,15 | 0,15 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 72,8% | 69,8% | 79,2% | 80,8% | 79,5% | 71,5% | 75,2% | 74,5% | 67,7% | 69,0% | 69,6% | 76,5% | 69,0% | 78,3% | 84,1% | 83,3% | 85,2% | 96,1% | 96,8% | 96,3% |
| FAVÖK Marjı | 24,1% | 23,4% | 3,2% | 4,6% | 16,1% | 15,7% | 10,7% | 18,2% | 17,3% | 22,5% | 34,1% | 33,4% | 2,8% | 18,4% | 14,8% | -3,0% | -2,9% | 9,3% | 34,4% | 28,0% |
| Net Kâr Marjı | 7,8% | -5,3% | 2,7% | 2,3% | 10,1% | 6,9% | 2,4% | 9,9% | -1,3% | 3,7% | 12,5% | 14,4% | -23,8% | -0,4% | 1,7% | -27,0% | -17,2% | -5,1% | 20,0% | 17,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 25,5% | 16,1% | 13,3% | 6,9% | 16,9% | 5,7% | 20,2% | 7,4% | 16,8% | 20,3% | 17,9% | 41,1% | 6,1% | 16,1% | 18,6% | -6,3% | -2,4% | 22,0% | 30,5% | 27,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.