IPRImpresa SGPS SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $39,54 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €322,84 Mn | €340,47 Mn | €378,72 Mn | €389,62 Mn | €400,42 Mn | €391,21 Mn | €380,77 Mn | €396,71 Mn | €388,30 Mn | €413,98 Mn | €403,47 Mn | €407,08 Mn | €421,88 Mn | €421,04 Mn | €441,81 Mn | €484,40 Mn | €503,98 Mn | €519,07 Mn | €501,78 Mn | €468,85 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €12,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €231,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €91,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €139,07 Mn | €151,38 Mn | €128,70 Mn | €128,35 Mn | €162,54 Mn | €161,51 Mn | €168,92 Mn | €188,81 Mn | €182,25 Mn | €186,70 Mn | €182,29 Mn | €189,44 Mn | €200,75 Mn | €220,67 Mn | €235,90 Mn | €237,71 Mn | €253,36 Mn | €270,56 Mn | €227,30 Mn | €241,13 Mn |
| Net Borç† | €126,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €178,75 Mn | €176,99 Mn | €181,06 Mn | €184,61 Mn | €189,19 Mn | €176,53 Mn | €180,07 Mn | €170,15 Mn | €197,17 Mn | €204,36 Mn | €227,78 Mn | €235,47 Mn | €235,47 Mn | €226,06 Mn | €247,45 Mn | €268,39 Mn | €248,09 Mn | €269,49 Mn | €275,06 Mn | €252,57 Mn |
| Brüt Kâr | €19,97 Mn | €15,94 Mn | €25,11 Mn | €25,26 Mn | €40,54 Mn | €40,18 Mn | €32,27 Mn | €28,06 Mn | €12,79 Mn | €21,97 Mn | €18,20 Mn | €28,76 Mn | €27,01 Mn | €13,60 Mn | €47,62 Mn | €27,63 Mn | €22,39 Mn | €11,23 Mn | €36,72 Mn | €33,63 Mn |
| FAVÖK | €15,98 Mn | €8,34 Mn | €14,75 Mn | €16,44 Mn | €30,09 Mn | €30,06 Mn | €23,22 Mn | €16,44 Mn | €13,34 Mn | €17,65 Mn | €21,25 Mn | €29,98 Mn | €29,09 Mn | €17,67 Mn | €22,26 Mn | -€40,00 Mn | €29,80 Mn | -€56,32 Mn | -€20,79 Mn | -€16,30 Mn |
| Net Kâr | €1,15 Mn | -€66,21 Mn | -€1,99 Mn | €1,14 Mn | €12,62 Mn | €11,22 Mn | €7,84 Mn | €3,14 Mn | -€21,59 Mn | €2,76 Mn | €4,03 Mn | €11,01 Mn | €6,60 Mn | -€5,22 Mn | -€35,06 Mn | €10,06 Mn | €7,78 Mn | -€26,90 Mn | €18,09 Mn | €16,46 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,01 | -0,39 | -0,01 | 0,01 | 0,08 | 0,07 | 0,05 | 0,02 | -0,13 | 0,02 | 0,02 | 0,07 | 0,04 | -0,03 | -0,21 | 0,06 | 0,05 | -0,16 | 0,11 | 0,11 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €2,30 Mn | -€10,60 Mn | -€5,68 Mn | €34,22 Mn | €12,63 Mn | €18,26 Mn | €8,51 Mn | €2,02 Mn | €4,18 Mn | -€4,33 Mn | €4,07 Mn | €14,48 Mn | €19,71 Mn | €12,62 Mn | €10,91 Mn | €29,44 Mn | €22,36 Mn | -€10,44 Mn | €30,71 Mn | €9,90 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€1,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 43,1% | 44,5% | 34,0% | 32,9% | 40,6% | 41,3% | 44,4% | 47,6% | 46,9% | 45,1% | 45,2% | 46,5% | 47,6% | 52,4% | 53,4% | 49,1% | 50,3% | 52,1% | 45,3% | 51,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,55 | 0,52 | 0,48 | 0,47 | 0,47 | 0,45 | 0,47 | 0,43 | 0,51 | 0,49 | 0,56 | 0,58 | 0,56 | 0,54 | 0,56 | 0,55 | 0,49 | 0,52 | 0,55 | 0,54 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,95 | 1,93 | 1,98 | 2,02 | 2,07 | 1,93 | 1,97 | 1,86 | 2,15 | 2,23 | 2,49 | 2,57 | 2,57 | 2,47 | 2,70 | 2,93 | 2,71 | 2,94 | 3,00 | 2,76 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,2% | 9,0% | 13,9% | 13,7% | 21,4% | 22,8% | 17,9% | 16,5% | 6,5% | 10,7% | 8,0% | 12,2% | 11,5% | 6,0% | 19,2% | 10,3% | 9,0% | 4,2% | 13,4% | 13,3% |
| FAVÖK Marjı | 8,9% | 4,7% | 8,1% | 8,9% | 15,9% | 17,0% | 12,9% | 9,7% | 6,8% | 8,6% | 9,3% | 12,7% | 12,4% | 7,8% | 9,0% | -14,9% | 12,0% | -20,9% | -7,6% | -6,5% |
| Net Kâr Marjı | 0,6% | -37,4% | -1,1% | 0,6% | 6,7% | 6,4% | 4,4% | 1,8% | -11,0% | 1,4% | 1,8% | 4,7% | 2,8% | -2,3% | -14,2% | 3,7% | 3,1% | -10,0% | 6,6% | 6,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,3% | -6,0% | -3,1% | 18,5% | 6,7% | 10,3% | 4,7% | 1,2% | 2,1% | -2,1% | 1,8% | 6,1% | 8,4% | 5,6% | 4,4% | 11,0% | 9,0% | -3,9% | 11,2% | 3,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.