IR5BIrish Continental Group PLC
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,35 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €714,60 Mn | €639,10 Mn | €573,30 Mn | €573,90 Mn | €511,90 Mn | €578,90 Mn | €591,80 Mn | €514,30 Mn | €393,30 Mn | €291,60 Mn | €244,40 Mn | €219,50 Mn | €237,90 Mn | €258,70 Mn | €254,60 Mn | €275,10 Mn | €273,90 Mn | €311,30 Mn | €387,50 Mn | €374,40 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €36,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €431,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €283,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €292,80 Mn | €203,50 Mn | €190,50 Mn | €210,10 Mn | €180,70 Mn | €238,90 Mn | €239,90 Mn | €205,00 Mn | €50,70 Mn | €80,10 Mn | €69,30 Mn | €84,00 Mn | €111,90 Mn | €138,30 Mn | €17,60 Mn | €23,50 Mn | €38,70 Mn | €77,20 Mn | €96,90 Mn | €124,80 Mn |
| Net Borç† | €256,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €666,70 Mn | €603,80 Mn | €572,00 Mn | €584,90 Mn | €334,50 Mn | €277,10 Mn | €357,40 Mn | €330,20 Mn | €335,10 Mn | €325,40 Mn | €320,60 Mn | €290,10 Mn | €264,70 Mn | €256,10 Mn | €251,70 Mn | €262,20 Mn | €258,90 Mn | €342,90 Mn | €355,80 Mn | €312,10 Mn |
| Brüt Kâr | €86,10 Mn | €69,20 Mn | €68,30 Mn | €68,60 Mn | -€2,10 Mn | €1,80 Mn | €49,70 Mn | €45,20 Mn | €59,80 Mn | €64,70 Mn | €55,70 Mn | €31,40 Mn | €30,30 Mn | €25,80 Mn | €26,60 Mn | €55,40 Mn | €209,30 Mn | €45,80 Mn | €292,80 Mn | €251,60 Mn |
| FAVÖK | €151,10 Mn | €133,60 Mn | €132,50 Mn | €129,10 Mn | €50,40 Mn | €40,80 Mn | €86,50 Mn | €67,30 Mn | €80,50 Mn | €85,70 Mn | €74,10 Mn | €49,30 Mn | €49,60 Mn | €45,20 Mn | €47,00 Mn | €56,60 Mn | €49,10 Mn | €70,10 Mn | €80,40 Mn | €58,80 Mn |
| Net Kâr | €74,90 Mn | €59,90 Mn | €61,60 Mn | €59,80 Mn | -€4,90 Mn | -€19,00 Mn | €60,20 Mn | €57,80 Mn | €83,30 Mn | €58,80 Mn | €53,70 Mn | €56,00 Mn | €23,30 Mn | €21,40 Mn | €27,70 Mn | €39,00 Mn | €25,20 Mn | €40,50 Mn | €38,30 Mn | €32,30 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,46 | 0,36 | 0,36 | 0,33 | -0,03 | -0,10 | 0,32 | 0,30 | 0,44 | 0,31 | 0,29 | 0,30 | 0,13 | 0,09 | 0,11 | 0,16 | 0,10 | 0,16 | 0,16 | 0,14 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €47,90 Mn | €101,90 Mn | €86,70 Mn | €50,60 Mn | €1,60 Mn | €17,00 Mn | €30,90 Mn | -€114,60 Mn | €54,80 Mn | €25,50 Mn | €33,90 Mn | €32,10 Mn | €27,40 Mn | €18,90 Mn | €30,60 Mn | €36,00 Mn | €47,10 Mn | €45,20 Mn | €20,80 Mn | -€2,40 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€102,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 41,0% | 31,8% | 33,2% | 36,6% | 35,3% | 41,3% | 40,5% | 39,9% | 12,9% | 27,5% | 28,4% | 38,3% | 47,0% | 53,5% | 6,9% | 8,5% | 14,1% | 24,8% | 25,0% | 33,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,93 | 0,94 | 1,00 | 1,02 | 0,65 | 0,48 | 0,60 | 0,64 | 0,85 | 1,12 | 1,31 | 1,32 | 1,11 | 0,99 | 0,99 | 0,95 | 0,95 | 1,10 | 0,92 | 0,83 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,35 | 2,13 | 2,02 | 2,06 | 1,18 | 0,98 | 1,26 | 1,16 | 1,18 | 1,15 | 1,13 | 1,02 | 0,93 | 0,90 | 0,89 | 0,92 | 0,91 | 1,21 | 1,25 | 1,10 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,9% | 11,5% | 11,9% | 11,7% | -0,6% | 0,6% | 13,9% | 13,7% | 17,8% | 19,9% | 17,4% | 10,8% | 11,4% | 10,1% | 10,6% | 21,1% | 80,8% | 13,4% | 82,3% | 80,6% |
| FAVÖK Marjı | 22,7% | 22,1% | 23,2% | 22,1% | 15,1% | 14,7% | 24,2% | 20,4% | 24,0% | 26,3% | 23,1% | 17,0% | 18,7% | 17,6% | 18,7% | 21,6% | 19,0% | 20,4% | 22,6% | 18,8% |
| Net Kâr Marjı | 11,2% | 9,9% | 10,8% | 10,2% | -1,5% | -6,9% | 16,8% | 17,5% | 24,9% | 18,1% | 16,7% | 19,3% | 8,8% | 8,4% | 11,0% | 14,9% | 9,7% | 11,8% | 10,8% | 10,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,2% | 16,9% | 15,2% | 8,7% | 0,5% | 6,1% | 8,6% | -34,7% | 16,4% | 7,8% | 10,6% | 11,1% | 10,4% | 7,4% | 12,2% | 13,7% | 18,2% | 13,2% | 5,8% | -0,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.