JENJensen-Group NV
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $833,84 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €524,26 Mn | €516,39 Mn | €450,54 Mn | €340,88 Mn | €329,60 Mn | €278,39 Mn | €276,67 Mn | €255,66 Mn | €231,93 Mn | €210,57 Mn | €186,60 Mn | €157,74 Mn | €137,43 Mn | €148,22 Mn | €151,89 Mn | €150,95 Mn | €152,04 Mn | €162,96 Mn | €152,38 Mn | €150,84 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €28,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €220,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €303,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €67,56 Mn | €69,43 Mn | €46,33 Mn | €55,85 Mn | €59,26 Mn | €55,98 Mn | €49,73 Mn | €27,98 Mn | €15,98 Mn | €18,23 Mn | €16,29 Mn | €6,63 Mn | €11,31 Mn | €20,76 Mn | €16,98 Mn | €22,74 Mn | €32,39 Mn | €48,89 Mn | €46,33 Mn | €47,86 Mn |
| Net Borç† | €38,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €540,78 Mn | €453,17 Mn | €400,12 Mn | €341,64 Mn | €259,72 Mn | €245,24 Mn | €332,18 Mn | €343,78 Mn | €338,09 Mn | €318,17 Mn | €286,30 Mn | €239,63 Mn | €221,42 Mn | €229,87 Mn | €216,17 Mn | €226,98 Mn | €175,09 Mn | €223,13 Mn | €213,31 Mn | €175,28 Mn |
| Brüt Kâr | €66,51 Mn | €52,95 Mn | €40,94 Mn | €20,71 Mn | €21,13 Mn | €10,58 Mn | €20,79 Mn | €28,50 Mn | €35,15 Mn | €31,63 Mn | €31,20 Mn | €21,73 Mn | €22,48 Mn | €21,82 Mn | €15,11 Mn | €20,74 Mn | €13,70 Mn | €25,01 Mn | €17,91 Mn | €9,81 Mn |
| FAVÖK | €77,02 Mn | €58,41 Mn | €45,30 Mn | €26,37 Mn | €27,16 Mn | €17,20 Mn | €26,59 Mn | €33,26 Mn | €34,28 Mn | €28,86 Mn | €22,86 Mn | €18,39 Mn | €17,98 Mn | €19,48 Mn | €11,60 Mn | €20,12 Mn | €11,71 Mn | €22,02 Mn | €20,81 Mn | €11,32 Mn |
| Net Kâr | €58,69 Mn | €41,17 Mn | €31,03 Mn | €16,32 Mn | €14,57 Mn | €7,60 Mn | €15,71 Mn | €19,11 Mn | €21,11 Mn | €17,12 Mn | €17,54 Mn | €12,98 Mn | €9,80 Mn | €10,40 Mn | €4,74 Mn | €8,50 Mn | €4,99 Mn | €12,33 Mn | €9,26 Mn | €32,46 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 6,26 | 4,31 | 3,39 | 2,10 | 1,86 | 0,97 | 2,01 | 2,44 | 2,70 | 2,19 | 2,24 | 1,65 | 1,23 | 1,30 | 0,59 | 1,06 | 0,62 | — | 1,12 | 3,93 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €56,76 Mn | €17,93 Mn | €11,88 Mn | -€25,65 Mn | €21,08 Mn | €34,23 Mn | €14,86 Mn | -€6,66 Mn | €28,76 Mn | €10,33 Mn | -€3,56 Mn | €6,34 Mn | €19,62 Mn | €16,20 Mn | -€164.000 | €3,58 Mn | €19,39 Mn | €2,34 Mn | -€4,31 Mn | €21,02 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€7,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 12,9% | 13,4% | 10,3% | 16,4% | 18,0% | 20,1% | 18,0% | 10,9% | 6,9% | 8,7% | 8,7% | 4,2% | 8,2% | 14,0% | 11,2% | 15,1% | 21,3% | 30,0% | 30,4% | 31,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,03 | 0,88 | 0,89 | 1,00 | 0,79 | 0,88 | 1,20 | 1,34 | 1,46 | 1,51 | 1,53 | 1,52 | 1,61 | 1,55 | 1,42 | 1,50 | 1,15 | 1,37 | 1,40 | 1,16 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,78 | 1,49 | 1,32 | 1,12 | 0,86 | 0,81 | 1,09 | 1,13 | 1,11 | 1,05 | 0,94 | 0,79 | 0,73 | 0,76 | 0,71 | 0,75 | 0,58 | 0,73 | 0,70 | 0,58 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,3% | 11,7% | 10,2% | 6,1% | 8,1% | 4,3% | 6,3% | 8,3% | 10,4% | 9,9% | 10,9% | 9,1% | 10,2% | 9,5% | 7,0% | 9,1% | 7,8% | 11,2% | 8,4% | 5,6% |
| FAVÖK Marjı | 14,2% | 12,9% | 11,3% | 7,7% | 10,5% | 7,0% | 8,0% | 9,7% | 10,1% | 9,1% | 8,0% | 7,7% | 8,1% | 8,5% | 5,4% | 8,9% | 6,7% | 9,9% | 9,8% | 6,5% |
| Net Kâr Marjı | 10,9% | 9,1% | 7,8% | 4,8% | 5,6% | 3,1% | 4,7% | 5,6% | 6,2% | 5,4% | 6,1% | 5,4% | 4,4% | 4,5% | 2,2% | 3,7% | 2,9% | 5,5% | 4,3% | 18,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,5% | 4,0% | 3,0% | -7,5% | 8,1% | 14,0% | 4,5% | -1,9% | 8,5% | 3,2% | -1,2% | 2,6% | 8,9% | 7,0% | -0,1% | 1,6% | 11,1% | 1,1% | -2,0% | 12,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.