LINLinedata Services SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $268,99 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €300,61 Mn | €324,10 Mn | €309,41 Mn | €308,46 Mn | — | €297,59 Mn | — | €276,32 Mn | €276,34 Mn | €262,64 Mn | €255,22 Mn | €229,55 Mn | €231,05 Mn | €191,16 Mn | €199,96 Mn | €188,41 Mn | €190,35 Mn | €206,62 Mn | €229,78 Mn | €231,18 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €14,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €180,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €120,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €92,64 Mn | €100,93 Mn | €119,32 Mn | €129,67 Mn | — | €114,31 Mn | — | €99,14 Mn | €95,07 Mn | €71,50 Mn | €55,97 Mn | €55,50 Mn | €69,72 Mn | €49,58 Mn | €21,62 Mn | €25,75 Mn | €34,24 Mn | €49,43 Mn | €60,73 Mn | €51,34 Mn |
| Net Borç† | €77,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €169,63 Mn | €183,72 Mn | €183,29 Mn | €172,67 Mn | €160,20 Mn | €161,01 Mn | €169,70 Mn | €173,24 Mn | €179,00 Mn | €166,81 Mn | €172,33 Mn | €157,97 Mn | €160,29 Mn | €144,01 Mn | €137,31 Mn | €136,24 Mn | €144,53 Mn | €160,74 Mn | €164,84 Mn | €148,34 Mn |
| Brüt Kâr | €53,15 Mn | €65,49 Mn | €60,35 Mn | €64,59 Mn | — | €55,22 Mn | — | €52,09 Mn | €51,56 Mn | €73,81 Mn | €57,80 Mn | €34,31 Mn | €38,15 Mn | €32,56 Mn | €31,96 Mn | €28,38 Mn | €24,47 Mn | €13,13 Mn | €42,71 Mn | €48,82 Mn |
| FAVÖK | €36,45 Mn | €54,31 Mn | €53,01 Mn | €51,02 Mn | — | €48,56 Mn | — | €42,38 Mn | €41,76 Mn | €49,21 Mn | €48,62 Mn | €42,00 Mn | €40,07 Mn | €33,87 Mn | €31,89 Mn | €30,51 Mn | €24,49 Mn | €21,92 Mn | €30,98 Mn | €28,29 Mn |
| Net Kâr | €14,65 Mn | €28,12 Mn | €25,50 Mn | €26,46 Mn | €28,30 Mn | €20,26 Mn | €17,50 Mn | €19,65 Mn | €19,79 Mn | €23,57 Mn | €26,07 Mn | €16,21 Mn | €17,69 Mn | €15,20 Mn | €14,53 Mn | €12,93 Mn | €9,14 Mn | €5,30 Mn | €13,33 Mn | €12,79 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,98 | 5,69 | 5,14 | 4,30 | — | 3,09 | — | 2,85 | 2,75 | 3,27 | 3,49 | 2,26 | 2,33 | 1,70 | 1,36 | 1,19 | 0,82 | 0,44 | 1,12 | 1,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -€19,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €10,68 Mn | €38,82 Mn | €28,08 Mn | €36,43 Mn | — | €23,69 Mn | — | €23,67 Mn | €13,50 Mn | €31,78 Mn | €28,30 Mn | €16,76 Mn | -€3,69 Mn | €14,46 Mn | €16,23 Mn | €18,98 Mn | €11,87 Mn | €19,88 Mn | €21,54 Mn | €8,87 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€12,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 30,8% | 31,1% | 38,6% | 42,0% | — | 38,4% | — | 35,9% | 34,4% | 27,2% | 21,9% | 24,2% | 30,2% | 25,9% | 10,8% | 13,7% | 18,0% | 23,9% | 26,4% | 22,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,56 | 0,57 | 0,59 | 0,56 | — | 0,54 | — | 0,63 | 0,65 | 0,64 | 0,68 | 0,69 | 0,69 | 0,75 | 0,69 | 0,72 | 0,76 | 0,78 | 0,72 | 0,64 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,41 | 1,52 | 1,52 | 1,43 | 1,33 | 1,33 | 1,41 | 1,44 | 1,48 | 1,38 | 1,43 | 1,31 | 1,33 | 1,19 | 1,14 | 1,13 | 1,20 | 1,33 | 1,37 | 1,23 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 31,3% | 35,6% | 32,9% | 37,4% | — | 34,3% | — | 30,1% | 28,8% | 44,2% | 33,5% | 21,7% | 23,8% | 22,6% | 23,3% | 20,8% | 16,9% | 8,2% | 25,9% | 32,9% |
| FAVÖK Marjı | 21,5% | 29,6% | 28,9% | 29,5% | — | 30,2% | — | 24,5% | 23,3% | 29,5% | 28,2% | 26,6% | 25,0% | 23,5% | 23,2% | 22,4% | 16,9% | 13,6% | 18,8% | 19,1% |
| Net Kâr Marjı | 8,6% | 15,3% | 13,9% | 15,3% | 17,7% | 12,6% | 10,3% | 11,3% | 11,1% | 14,1% | 15,1% | 10,3% | 11,0% | 10,6% | 10,6% | 9,5% | 6,3% | 3,3% | 8,1% | 8,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,3% | 21,1% | 15,3% | 21,1% | — | 14,7% | — | 13,7% | 7,5% | 19,1% | 16,4% | 10,6% | -2,3% | 10,0% | 11,8% | 13,9% | 8,2% | 12,4% | 13,1% | 6,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.