LNALNA Sante SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $380,47 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €1,60 Mr | €1,54 Mr | €1,51 Mr | €1,51 Mr | €1,53 Mr | €1,50 Mr | €1,22 Mr | €722,74 Mn | €723,28 Mn | €668,41 Mn | €631,76 Mn | €584,30 Mn | €502,14 Mn | €423,92 Mn | €345,87 Mn | €268,48 Mn | €251,56 Mn | €235,82 Mn | €183,91 Mn | €110,43 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €94,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €1,24 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €341,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €905,95 Mn | €875,18 Mn | €886,37 Mn | €910,28 Mn | €1,00 Mr | €973,38 Mn | €819,70 Mn | €315,97 Mn | €347,78 Mn | €327,02 Mn | €323,35 Mn | €284,29 Mn | €231,26 Mn | €181,91 Mn | €156,75 Mn | €107,83 Mn | €107,02 Mn | €106,58 Mn | €76,58 Mn | €37,76 Mn |
| Net Borç† | €811,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €912,67 Mn | €806,60 Mn | €736,09 Mn | €728,22 Mn | €689,49 Mn | €573,89 Mn | €527,86 Mn | €538,76 Mn | €486,67 Mn | €475,02 Mn | €424,82 Mn | €356,17 Mn | €324,17 Mn | €258,88 Mn | €221,57 Mn | €206,21 Mn | €201,86 Mn | €157,84 Mn | €120,50 Mn | €74,15 Mn |
| Brüt Kâr | €132,24 Mn | €133,71 Mn | €124,48 Mn | €112,77 Mn | €103,73 Mn | €81,28 Mn | €83,56 Mn | €133,84 Mn | €130,20 Mn | €53,81 Mn | €47,77 Mn | €37,72 Mn | €31,57 Mn | -€6,71 Mn | -€7,28 Mn | €22,63 Mn | €19,74 Mn | €13,13 Mn | €10,82 Mn | €5,78 Mn |
| FAVÖK | €144,28 Mn | €135,02 Mn | €128,27 Mn | €117,34 Mn | €120,92 Mn | €108,10 Mn | €110,97 Mn | €47,47 Mn | €44,91 Mn | €47,41 Mn | €43,36 Mn | €29,47 Mn | €26,94 Mn | €21,55 Mn | €19,35 Mn | €20,48 Mn | €18,18 Mn | €12,81 Mn | €9,26 Mn | €5,11 Mn |
| Net Kâr | €24,14 Mn | €21,82 Mn | €23,41 Mn | €25,81 Mn | €23,51 Mn | €7,81 Mn | €20,83 Mn | €21,52 Mn | €24,22 Mn | €21,62 Mn | €10,62 Mn | €7,03 Mn | €7,71 Mn | €6,22 Mn | €8,31 Mn | €8,04 Mn | €5,99 Mn | €4,96 Mn | €3,43 Mn | €2,35 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,35 | 2,13 | 2,29 | 2,49 | 2,45 | 0,81 | 2,16 | 2,23 | 2,50 | 2,40 | 1,20 | 0,83 | 0,91 | 0,73 | 0,97 | 0,94 | 0,74 | 0,63 | 0,45 | 0,34 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €59,30 Mn | €71,44 Mn | €59,53 Mn | €70,54 Mn | €50,93 Mn | €119,34 Mn | €94,78 Mn | €33,66 Mn | €47,51 Mn | €18,20 Mn | €3,28 Mn | -€6,79 Mn | €11,61 Mn | -€15,22 Mn | €3,19 Mn | €28,54 Mn | €15,22 Mn | €1,36 Mn | €8,26 Mn | €4,14 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€13,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 56,6% | 56,9% | 58,8% | 60,2% | 65,7% | 65,0% | 67,1% | 43,7% | 48,1% | 48,9% | 51,2% | 48,7% | 46,1% | 42,9% | 45,3% | 40,2% | 42,5% | 45,2% | 41,6% | 34,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,57 | 0,52 | 0,49 | 0,48 | 0,45 | 0,38 | 0,43 | 0,75 | 0,67 | 0,71 | 0,67 | 0,61 | 0,65 | 0,61 | 0,64 | 0,77 | 0,80 | 0,67 | 0,66 | 0,67 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,67 | 2,36 | 2,16 | 2,13 | 2,02 | 1,68 | 1,55 | 1,58 | 1,43 | 1,39 | 1,24 | 1,04 | 0,95 | 0,76 | 0,65 | 0,60 | 0,59 | 0,46 | 0,35 | 0,22 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 14,5% | 16,6% | 16,9% | 15,5% | 15,0% | 14,2% | 15,8% | 24,8% | 26,8% | 11,3% | 11,2% | 10,6% | 9,7% | -2,6% | -3,3% | 11,0% | 9,8% | 8,3% | 9,0% | 7,8% |
| FAVÖK Marjı | 15,8% | 16,7% | 17,4% | 16,1% | 17,5% | 18,8% | 21,0% | 8,8% | 9,2% | 10,0% | 10,2% | 8,3% | 8,3% | 8,3% | 8,7% | 9,9% | 9,0% | 8,1% | 7,7% | 6,9% |
| Net Kâr Marjı | 2,6% | 2,7% | 3,2% | 3,5% | 3,4% | 1,4% | 3,9% | 4,0% | 5,0% | 4,6% | 2,5% | 2,0% | 2,4% | 2,4% | 3,8% | 3,9% | 3,0% | 3,1% | 2,8% | 3,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,5% | 8,9% | 8,1% | 9,7% | 7,4% | 20,8% | 18,0% | 6,2% | 9,8% | 3,8% | 0,8% | -1,9% | 3,6% | -5,9% | 1,4% | 13,8% | 7,5% | 0,9% | 6,9% | 5,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.