LVIDELavide Holding N.V.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $6,68 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €193.376 | €412.558 | €1.000 | €100 | €79.000 | €166.000 | €322.000 | €469.000 | €1,12 Mn | €986.000 | €827.000 | €81.000 | €171.000 | €1,00 Mn | €73,18 Mn | €83,18 Mn | €95,51 Mn | €118,58 Mn | €138,85 Mn | €87,77 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €182.389 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €1,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -€985.068 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €457.400 | €440.000 | €219.000 | €70.000 | €0,00 | €80.000 | €77.000 | €161.000 | €303.000 | €210.000 | €139.000 | €93.000 | €0,00 | €79.000 | €9,89 Mn | €12,06 Mn | €15,20 Mn | €19,85 Mn | €10,36 Mn | €24,76 Mn |
| Net Borç† | €275.011 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €375.000 | €183.000 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €74,52 Mn | €98,47 Mn | €117,20 Mn | €143,89 Mn | €114,76 Mn | €41,86 Mn |
| Brüt Kâr | -€150 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | -€273.000 | -€132.000 | €0,00 | €0,00 | €0,00 | -€160.000 | -€1,68 Mn | €6,29 Mn | €4,70 Mn | €11,37 Mn | €20,12 Mn | €78,72 Mn | €11,11 Mn |
| FAVÖK | -€1,67 Mn | -€298.190 | -€183.000 | -€212.240 | -€91.000 | -€141.000 | -€220.000 | -€583.000 | -€431.000 | -€230.000 | -€153.000 | — | -€414.000 | -€760.000 | €2,64 Mn | -€2,73 Mn | €5,30 Mn | €5,67 Mn | €7,62 Mn | €5,15 Mn |
| Net Kâr | -€1,83 Mn | -€326.049 | -€220.000 | -€216.694 | -€50.000 | -€144.000 | -€233.000 | -€1,02 Mn | -€540.000 | -€216.000 | -€165.000 | -€173.000 | -€658.000 | -€28,08 Mn | -€9,00 Mn | -€8,16 Mn | -€9,04 Mn | -€22,50 Mn | €2,60 Mn | €3,20 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,21 | -0,05 | -0,04 | -0,04 | -0,01 | -0,03 | -0,05 | -0,24 | -0,15 | -0,07 | -0,08 | -0,41 | -1,94 | -84,00 | -28,68 | -28,00 | -36,00 | -84,00 | 8,00 | 24,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -€1,23 Mn | -€309.470 | -€148.000 | -€182.000 | -€59.000 | -€97.000 | -€463.000 | -€387.000 | -€549.000 | -€292.000 | -€144.000 | -€233.000 | €110.000 | -€8,60 Mn | -€1,89 Mn | -€1,03 Mn | €7,97 Mn | -€3,66 Mn | -€4,76 Mn | €2,39 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€1.003 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 236,5% | 106,7% | 21.900,0% | 70.000,0% | 0,0% | 48,2% | 23,9% | 34,3% | 27,0% | 21,3% | 16,8% | 114,8% | 0,0% | 7,9% | 13,5% | 14,5% | 15,9% | 16,7% | 7,5% | 28,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,80 | 0,16 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 1,02 | 1,18 | 1,23 | 1,21 | 0,83 | 0,48 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,38 | -0,19 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -0,00 | -75,64 | -99,96 | -118,98 | -146,07 | -116,50 | -42,49 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | — | — | — | — | — | — | -72,8% | -72,1% | — | — | — | — | — | 8,4% | 4,8% | 9,7% | 14,0% | 68,6% | 26,5% |
| FAVÖK Marjı | — | — | — | — | — | — | — | -155,5% | -235,5% | — | — | — | — | — | 3,5% | -2,8% | 4,5% | 3,9% | 6,6% | 12,3% |
| Net Kâr Marjı | — | — | — | — | — | — | — | -273,1% | -295,1% | — | — | — | — | — | -12,1% | -8,3% | -7,7% | -15,6% | 2,3% | 7,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | — | — | — | — | — | — | -103,2% | -300,0% | — | — | — | — | — | -2,5% | -1,1% | 6,8% | -2,5% | -4,1% | 5,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.