MAUEtablissements Maurel & Prom SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,87 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €2,11 Mr | €1,96 Mr | €1,69 Mr | €1,57 Mr | €1,48 Mr | €1,37 Mr | €2,28 Mr | €2,16 Mr | €1,94 Mr | €2,25 Mr | €2,45 Mr | €2,12 Mr | €1,86 Mr | €1,65 Mr | €1,49 Mr | €1,85 Mr | €1,65 Mr | €1,90 Mr | €1,84 Mr | €1,43 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €391,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €797,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €1,32 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €240,93 Mn | €159,88 Mn | €201,66 Mn | €320,71 Mn | €471,38 Mn | €508,55 Mn | €623,67 Mn | €608,71 Mn | €579,63 Mn | €720,19 Mn | €734,93 Mn | €667,13 Mn | €662,15 Mn | €471,39 Mn | €422,21 Mn | €678,81 Mn | €456,50 Mn | €394,69 Mn | €381,92 Mn | €475,63 Mn |
| Net Borç† | -€150,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €511,73 Mn | €747,34 Mn | €630,97 Mn | €643,67 Mn | €422,74 Mn | €289,26 Mn | €449,97 Mn | €373,11 Mn | €354,76 Mn | €317,23 Mn | €275,63 Mn | €550,40 Mn | €570,71 Mn | €451,51 Mn | €373,57 Mn | €216,97 Mn | €191,85 Mn | €92,97 Mn | €289,55 Mn | €325,91 Mn |
| Brüt Kâr | €182,08 Mn | €303,30 Mn | €304,27 Mn | €421,60 Mn | €211,90 Mn | €13,50 Mn | €172,79 Mn | €153,15 Mn | €120,30 Mn | €58,69 Mn | €27,66 Mn | €305,31 Mn | €394,08 Mn | €262,72 Mn | €230,17 Mn | €97,95 Mn | €49,40 Mn | €1,46 Mn | €88,05 Mn | €116,61 Mn |
| FAVÖK | €220,80 Mn | €340,61 Mn | €331,84 Mn | €421,71 Mn | €236,98 Mn | €83,35 Mn | €255,65 Mn | €207,68 Mn | €168,19 Mn | €140,74 Mn | €55,34 Mn | €337,70 Mn | €420,48 Mn | €308,07 Mn | €237,27 Mn | €119,74 Mn | €64,50 Mn | -€7,42 Mn | €137,88 Mn | €181,86 Mn |
| Net Kâr | €363,36 Mn | €215,57 Mn | €194,42 Mn | €194,88 Mn | €101,30 Mn | -€516,66 Mn | €33,40 Mn | €49,22 Mn | €6,62 Mn | -€50,98 Mn | -€97,76 Mn | €13,16 Mn | €62,77 Mn | €41,00 Mn | €164,56 Mn | -€138,78 Mn | -€50,65 Mn | -€22,01 Mn | -€50,38 Mn | €180,66 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,81 | 1,08 | 0,97 | 0,98 | 0,51 | -2,63 | 0,17 | 0,26 | 0,03 | -0,27 | -0,82 | 0,09 | 0,38 | 0,25 | 1,04 | -1,21 | -0,44 | -0,19 | -0,43 | 1,47 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €25,81 Mn | €168,58 Mn | €119,88 Mn | €244,55 Mn | €102,02 Mn | €52,97 Mn | €40,34 Mn | €77,01 Mn | €109,55 Mn | €26,70 Mn | -€205,20 Mn | €33,27 Mn | €33,31 Mn | €22,91 Mn | €268,92 Mn | -€234,99 Mn | -€331,99 Mn | -€332,07 Mn | -€264,07 Mn | €9,42 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€163,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,4% | 8,2% | 12,0% | 20,4% | 31,8% | 37,2% | 27,3% | 28,2% | 29,9% | 32,0% | 30,0% | 31,5% | 35,5% | 28,6% | 28,4% | 36,7% | 27,7% | 20,8% | 20,7% | 33,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,24 | 0,38 | 0,37 | 0,41 | 0,29 | 0,21 | 0,20 | 0,17 | 0,18 | 0,14 | 0,11 | 0,26 | 0,31 | 0,27 | 0,25 | 0,12 | 0,12 | 0,05 | 0,16 | 0,23 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,39 | 0,57 | 0,48 | 0,49 | 0,32 | 0,22 | 0,34 | 0,28 | 0,27 | 0,24 | 0,21 | 0,42 | 0,43 | 0,34 | 0,28 | 0,16 | 0,15 | 0,07 | 0,22 | 0,25 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 35,6% | 40,6% | 48,2% | 65,5% | 50,1% | 4,7% | 38,4% | 41,0% | 33,9% | 18,5% | 10,0% | 55,5% | 69,1% | 58,2% | 61,6% | 45,1% | 25,7% | 1,6% | 30,4% | 35,8% |
| FAVÖK Marjı | 43,1% | 45,6% | 52,6% | 65,5% | 56,1% | 28,8% | 56,8% | 55,7% | 47,4% | 44,4% | 20,1% | 61,4% | 73,7% | 68,2% | 63,5% | 55,2% | 33,6% | -8,0% | 47,6% | 55,8% |
| Net Kâr Marjı | 71,0% | 28,8% | 30,8% | 30,3% | 24,0% | -178,6% | 7,4% | 13,2% | 1,9% | -16,1% | -35,5% | 2,4% | 11,0% | 9,1% | 44,1% | -64,0% | -26,4% | -23,7% | -17,4% | 55,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,0% | 22,6% | 19,0% | 38,0% | 24,1% | 18,3% | 9,0% | 20,6% | 30,9% | 8,4% | -74,4% | 6,0% | 5,8% | 5,1% | 72,0% | -108,3% | -173,0% | -357,2% | -91,2% | 2,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.