MONTMONTEA NV
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,70 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €3,26 Mr | €2,89 Mr | €2,43 Mr | €2,33 Mr | €1,75 Mr | €1,40 Mr | €1,19 Mr | €949,48 Mn | €748,43 Mn | €594,76 Mn | €549,68 Mn | €453,87 Mn | €339,80 Mn | €307,50 Mn | €269,48 Mn | €258,80 Mn | €216,26 Mn | €224,28 Mn | €143,81 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €6,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €1,37 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €1,89 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €1,26 Mr | €985,42 Mn | €851,49 Mn | €932,89 Mn | €649,45 Mn | €508,54 Mn | €451,08 Mn | €462,05 Mn | €376,82 Mn | €296,17 Mn | €267,17 Mn | €177,39 Mn | €144,52 Mn | €121,91 Mn | €104,32 Mn | €61,42 Mn | €118,99 Mn | €47,73 Mn | €50,29 Mn |
| Net Borç† | €1,26 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | €167,37 Mn | €138,03 Mn | €130,75 Mn | €111,38 Mn | €94,67 Mn | €82,64 Mn | €75,54 Mn | €61,62 Mn | €52,34 Mn | €48,50 Mn | €41,97 Mn | €33,81 Mn | €29,54 Mn | €25,25 Mn | €23,55 Mn | €21,08 Mn | €19,36 Mn | €17,55 Mn | €11,33 Mn |
| Brüt Kâr | €145,03 Mn | €119,75 Mn | €112,90 Mn | €97,69 Mn | €82,06 Mn | €71,91 Mn | €65,87 Mn | €50,33 Mn | €42,63 Mn | €40,09 Mn | €33,42 Mn | €26,37 Mn | €23,95 Mn | €19,88 Mn | €18,50 Mn | €16,47 Mn | €15,98 Mn | €14,99 Mn | €9,82 Mn |
| FAVÖK | €132,60 Mn | €109,23 Mn | €103,11 Mn | €91,45 Mn | €77,62 Mn | €67,91 Mn | €61,97 Mn | €46,26 Mn | €39,04 Mn | €36,51 Mn | €29,74 Mn | €23,18 Mn | €20,10 Mn | €16,91 Mn | €14,68 Mn | €13,99 Mn | €13,63 Mn | €12,70 Mn | €8,30 Mn |
| Net Kâr | €163,26 Mn | €171,53 Mn | €118,53 Mn | €204,50 Mn | €227,69 Mn | €155,01 Mn | €108,47 Mn | €64,58 Mn | €36,55 Mn | €32,20 Mn | €24,01 Mn | €6,11 Mn | €15,97 Mn | -€3,10 Mn | -€297.000 | €8,22 Mn | -€10,68 Mn | -€7,76 Mn | €11,81 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 7,09 | 8,17 | 6,38 | 12,24 | 13,97 | 9,64 | 7,05 | 5,10 | 3,36 | 3,11 | 2,51 | 0,66 | 2,20 | — | — | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €81,33 Mn | €93,39 Mn | €99,04 Mn | €63,20 Mn | €60,06 Mn | €61,19 Mn | €64,16 Mn | €55,96 Mn | €64,85 Mn | €28,96 Mn | €28,52 Mn | €22,41 Mn | €23,05 Mn | €17,27 Mn | €24,66 Mn | €12,78 Mn | €8,13 Mn | -€68,56 Mn | -€25,47 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€4,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 38,7% | 34,2% | 35,0% | 40,1% | 37,0% | 36,4% | 37,8% | 48,7% | 50,3% | 49,8% | 48,6% | 39,1% | 42,5% | 39,6% | 38,7% | 23,7% | 55,0% | 21,3% | 35,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,07 | 0,08 | 0,08 | 0,07 | 0,09 | 0,08 | 0,09 | 0,08 | 0,09 | 0,08 | 0,08 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,09 | 0,07 | 0,07 | 0,06 | 0,05 | 0,04 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 86,7% | 86,8% | 86,3% | 87,7% | 86,7% | 87,0% | 87,2% | 81,7% | 81,5% | 82,7% | 79,6% | 78,0% | 81,1% | 78,7% | 78,6% | 78,1% | 82,5% | 85,4% | 86,7% |
| FAVÖK Marjı | 79,2% | 79,1% | 78,9% | 82,1% | 82,0% | 82,2% | 82,0% | 75,1% | 74,6% | 75,3% | 70,9% | 68,6% | 68,0% | 67,0% | 62,3% | 66,4% | 70,4% | 72,4% | 73,3% |
| Net Kâr Marjı | 97,5% | 124,3% | 90,7% | 183,6% | 240,5% | 187,6% | 143,6% | 104,8% | 69,8% | 66,4% | 57,2% | 18,1% | 54,1% | -12,3% | -1,3% | 39,0% | -55,2% | -44,2% | 104,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 48,6% | 67,7% | 75,7% | 56,7% | 63,4% | 74,0% | 84,9% | 90,8% | 123,9% | 59,7% | 68,0% | 66,3% | 78,0% | 68,4% | 104,7% | 60,6% | 42,0% | -390,7% | -224,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.