PORFN.V. Koninklijke Porceleyne Fles
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $17,41 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €37,63 Mn | €37,40 Mn | €37,54 Mn | €37,66 Mn | €35,33 Mn | €33,04 Mn | €31,77 Mn | €25,64 Mn | €20,12 Mn | €18,42 Mn | €19,86 Mn | €20,39 Mn | €22,49 Mn | €21,19 Mn | €19,21 Mn | €21,08 Mn | €19,47 Mn | €19,75 Mn | €4,95 Mn | €4,91 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €895.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €19,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €18,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €16,11 Mn | €16,78 Mn | €16,20 Mn | €17,30 Mn | €15,88 Mn | €14,33 Mn | €12,81 Mn | €8,69 Mn | €2,46 Mn | €4,19 Mn | €5,02 Mn | €6,37 Mn | €7,83 Mn | €7,01 Mn | €5,90 Mn | €6,89 Mn | €4,89 Mn | €4,77 Mn | €112.000 | €562.000 |
| Net Borç† | €15,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €9,54 Mn | €8,72 Mn | €8,40 Mn | €7,10 Mn | €4,94 Mn | €3,91 Mn | €7,13 Mn | €6,20 Mn | €5,43 Mn | €4,83 Mn | €23,41 Mn | €24,42 Mn | €22,90 Mn | €24,44 Mn | €23,61 Mn | €24,80 Mn | €23,91 Mn | €10,01 Mn | €3,83 Mn | €4,14 Mn |
| Brüt Kâr | €2,60 Mn | €2,19 Mn | €2,34 Mn | €2,14 Mn | €760.000 | -€202.000 | €3,18 Mn | €1,24 Mn | €854.000 | -€1,67 Mn | €4,85 Mn | €6,21 Mn | €5,38 Mn | €5,80 Mn | €5,83 Mn | €509.000 | €5,64 Mn | €1,58 Mn | €1,29 Mn | €1,17 Mn |
| FAVÖK | €1,28 Mn | €1,12 Mn | €1,41 Mn | €1,49 Mn | €168.000 | -€707.000 | €2,84 Mn | €464.000 | €271.000 | €311.000 | €1,05 Mn | €1,56 Mn | €1,26 Mn | €1,49 Mn | €1,28 Mn | €342.000 | €995.000 | -€1,08 Mn | €249.000 | €214.000 |
| Net Kâr | €626.000 | -€57.000 | €147.000 | €508.000 | €535.000 | -€768.000 | €770.000 | €132.000 | -€83.000 | €24.000 | €169.000 | €149.000 | €106.000 | €174.000 | €135.000 | -€751.000 | €87.000 | €516.000 | €53.000 | €13.000 |
| Hisse Başı Kâr | 0,57 | -0,06 | 0,15 | 0,53 | 0,56 | -0,80 | 0,81 | 0,17 | -0,11 | 0,03 | 0,22 | 0,20 | 0,14 | 0,20 | 0,16 | -0,87 | 0,10 | 1,18 | 0,16 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -€146.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -€2,75 Mn | €571.000 | €2,27 Mn | -€862.000 | €728.000 | -€1,41 Mn | -€459.000 | -€910.000 | -€677.000 | €187.000 | €1,72 Mn | €2,36 Mn | -€419.000 | -€1,02 Mn | -€207.000 | -€654.000 | €15.000 | €9.000 | -€112.000 | €512.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€662.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 42,8% | 44,9% | 43,2% | 45,9% | 44,9% | 43,4% | 40,3% | 33,9% | 12,2% | 22,8% | 25,3% | 31,3% | 34,8% | 33,1% | 30,7% | 32,7% | 25,1% | 24,1% | 2,3% | 11,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,25 | 0,23 | 0,22 | 0,19 | 0,14 | 0,12 | 0,22 | 0,24 | 0,27 | 0,26 | 1,18 | 1,20 | 1,02 | 1,15 | 1,23 | 1,18 | 1,23 | 0,51 | 0,77 | 0,84 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,52 | 0,48 | 0,46 | 0,39 | 0,27 | 0,21 | 0,39 | 0,34 | 0,30 | 0,26 | 1,28 | 1,34 | 1,25 | 1,34 | 1,29 | 1,36 | 1,31 | 0,55 | 0,21 | 0,23 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 27,2% | 25,1% | 27,9% | 30,1% | 15,4% | -5,2% | 44,6% | 20,0% | 15,7% | -34,6% | 20,7% | 25,4% | 23,5% | 23,8% | 24,7% | 2,1% | 23,6% | 15,8% | 33,7% | 28,4% |
| FAVÖK Marjı | 13,5% | 12,8% | 16,7% | 21,0% | 3,4% | -18,1% | 39,8% | 7,5% | 5,0% | 6,4% | 4,5% | 6,4% | 5,5% | 6,1% | 5,4% | 1,4% | 4,2% | -10,8% | 6,5% | 5,2% |
| Net Kâr Marjı | 6,6% | -0,7% | 1,8% | 7,2% | 10,8% | -19,7% | 10,8% | 2,1% | -1,5% | 0,5% | 0,7% | 0,6% | 0,5% | 0,7% | 0,6% | -3,0% | 0,4% | 5,2% | 1,4% | 0,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -28,8% | 6,5% | 27,0% | -12,1% | 14,7% | -36,1% | -6,4% | -14,7% | -12,5% | 3,9% | 7,4% | 9,7% | -1,8% | -4,2% | -0,9% | -2,6% | 0,1% | 0,1% | -2,9% | 12,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.