RAMRamada Investimentos e Industria,S.A.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $199,62 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €103,13 Mn | €142,55 Mn | €205,53 Mn | €239,22 Mn | €255,05 Mn | €227,59 Mn | €234,59 Mn | €258,09 Mn | €314,12 Mn | €215,77 Mn | €194,54 Mn | €184,07 Mn | €173,17 Mn | €167,63 Mn | €183,89 Mn | €186,13 Mn | €160,99 Mn | €196,78 Mn | €223,22 Mn | €97,99 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €1,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €3,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €99,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €60.517 | €3,49 Mn | €47,42 Mn | €54,77 Mn | €66,15 Mn | €65,93 Mn | €85,07 Mn | €96,35 Mn | €112,97 Mn | €90,19 Mn | €88,73 Mn | €79,43 Mn | €82,08 Mn | €86,52 Mn | €95,35 Mn | €104,46 Mn | €94,44 Mn | €113,87 Mn | €116,40 Mn | €33,60 Mn |
| Net Borç† | -€1,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €10,26 Mn | €10,20 Mn | €9,79 Mn | €193,66 Mn | €142,77 Mn | €102,69 Mn | €114,03 Mn | €127,42 Mn | €77,91 Mn | €135,90 Mn | €125,81 Mn | €118,20 Mn | €104,40 Mn | €109,34 Mn | €107,89 Mn | €90,49 Mn | €97,08 Mn | €125,09 Mn | €108,40 Mn | €102,71 Mn |
| Brüt Kâr | €8,99 Mn | €8,60 Mn | €7,83 Mn | €44,47 Mn | €29,40 Mn | €19,35 Mn | €19,34 Mn | €23,76 Mn | €17,30 Mn | €28,04 Mn | €16,53 Mn | €15,23 Mn | €14,74 Mn | €14,47 Mn | €14,28 Mn | €11,30 Mn | €7,31 Mn | €13,20 Mn | €11,83 Mn | €13,59 Mn |
| FAVÖK | €8,57 Mn | €8,00 Mn | €7,79 Mn | €32,15 Mn | €20,51 Mn | €14,49 Mn | €14,91 Mn | €17,64 Mn | €16,75 Mn | €20,68 Mn | €17,70 Mn | €15,23 Mn | €15,00 Mn | €15,18 Mn | €15,38 Mn | €12,55 Mn | €8,17 Mn | €10,22 Mn | €11,12 Mn | €11,84 Mn |
| Net Kâr | €6,72 Mn | €7,70 Mn | €10,41 Mn | €20,03 Mn | €15,09 Mn | €6,99 Mn | €8,13 Mn | €10,68 Mn | €56,71 Mn | €13,86 Mn | €11,03 Mn | €8,08 Mn | €6,22 Mn | €6,17 Mn | €6,41 Mn | €5,11 Mn | €1,85 Mn | €2,72 Mn | €7,34 Mn | €7,64 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,26 | 0,30 | 0,41 | 0,78 | 0,59 | 0,27 | 0,32 | 0,42 | 2,34 | 0,60 | 0,48 | 0,35 | 0,27 | 0,27 | 0,25 | 0,20 | 0,07 | 0,11 | 0,29 | 0,30 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €7,29 Mn | €11,74 Mn | €17,54 Mn | -€4,89 Mn | €15,37 Mn | €20,92 Mn | €14,49 Mn | €3,04 Mn | €16,36 Mn | €8,23 Mn | €3,91 Mn | €11,33 Mn | €14,81 Mn | €1,74 Mn | €3,90 Mn | €6,53 Mn | €24,35 Mn | -€45,55 Mn | -€20,67 Mn | -€7,52 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€660.183 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,1% | 2,5% | 23,1% | 22,9% | 25,9% | 29,0% | 36,3% | 37,3% | 36,0% | 41,8% | 45,6% | 43,2% | 47,4% | 51,6% | 51,9% | 56,1% | 58,7% | 57,9% | 52,1% | 34,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,10 | 0,07 | 0,05 | 0,81 | 0,56 | 0,45 | 0,49 | 0,49 | 0,25 | 0,63 | 0,65 | 0,64 | 0,60 | 0,65 | 0,59 | 0,49 | 0,60 | 0,64 | 0,49 | 1,05 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,10 | 0,10 | 0,10 | 1,94 | 1,43 | 1,03 | 1,14 | 1,28 | 0,78 | 1,36 | 1,26 | 1,19 | 1,05 | 1,10 | 1,08 | 0,91 | 0,97 | 1,26 | 1,09 | 1,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 87,7% | 84,3% | 79,9% | 23,0% | 20,6% | 18,8% | 17,0% | 18,6% | 22,2% | 20,6% | 13,1% | 12,9% | 14,1% | 13,2% | 13,2% | 12,5% | 7,5% | 10,5% | 10,9% | 13,2% |
| FAVÖK Marjı | 83,5% | 78,4% | 79,6% | 16,6% | 14,4% | 14,1% | 13,1% | 13,8% | 21,5% | 15,2% | 14,1% | 12,9% | 14,4% | 13,9% | 14,3% | 13,9% | 8,4% | 8,2% | 10,3% | 11,5% |
| Net Kâr Marjı | 65,5% | 75,5% | 106,3% | 10,3% | 10,6% | 6,8% | 7,1% | 8,4% | 72,8% | 10,2% | 8,8% | 6,8% | 6,0% | 5,6% | 5,9% | 5,7% | 1,9% | 2,2% | 6,8% | 7,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 71,1% | 115,0% | 179,1% | -2,5% | 10,8% | 20,4% | 12,7% | 2,4% | 21,0% | 6,1% | 3,1% | 9,6% | 14,2% | 1,6% | 3,6% | 7,2% | 25,1% | -36,4% | -19,1% | -7,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.