RBTRobertet SA
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar EUR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,65 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | €1,00 Mr | €1,01 Mr | €939,00 Mn | €847,21 Mn | €783,29 Mn | €669,71 Mn | €656,84 Mn | €619,52 Mn | €582,68 Mn | €561,46 Mn | €499,36 Mn | €448,07 Mn | €404,95 Mn | €386,70 Mn | €373,26 Mn | €334,02 Mn | €291,04 Mn | €292,74 Mn | €275,73 Mn | €180,16 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | €142,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | €399,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | €602,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | €233,33 Mn | €291,16 Mn | €325,63 Mn | €297,87 Mn | €112,73 Mn | €87,27 Mn | €100,68 Mn | €110,65 Mn | €117,12 Mn | €116,35 Mn | €96,88 Mn | €93,34 Mn | €90,60 Mn | €86,18 Mn | €93,59 Mn | €78,69 Mn | €75,11 Mn | €83,95 Mn | €77,81 Mn | €15,46 Mn |
| Net Borç† | €52,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | €843,93 Mn | €807,61 Mn | €721,13 Mn | €703,04 Mn | €606,09 Mn | €538,32 Mn | €554,27 Mn | €524,90 Mn | €504,40 Mn | €468,29 Mn | €435,32 Mn | €390,06 Mn | €389,49 Mn | €395,60 Mn | €373,28 Mn | €362,25 Mn | €305,09 Mn | €303,17 Mn | €241,14 Mn | €221,13 Mn |
| Brüt Kâr | €146,61 Mn | €132,79 Mn | €103,05 Mn | €108,48 Mn | €101,89 Mn | €82,08 Mn | €79,58 Mn | €76,42 Mn | €77,29 Mn | €68,75 Mn | €58,77 Mn | €46,49 Mn | €45,43 Mn | €48,73 Mn | €45,20 Mn | €48,00 Mn | €31,52 Mn | €28,08 Mn | €28,27 Mn | €28,21 Mn |
| FAVÖK | €168,31 Mn | €148,39 Mn | €120,54 Mn | €120,47 Mn | €114,35 Mn | €92,14 Mn | €93,23 Mn | €85,05 Mn | €81,46 Mn | €72,37 Mn | €61,84 Mn | €49,34 Mn | €47,81 Mn | €52,81 Mn | €45,74 Mn | €47,96 Mn | €30,68 Mn | €28,52 Mn | €28,32 Mn | €30,97 Mn |
| Net Kâr | €103,43 Mn | €90,07 Mn | €74,60 Mn | €76,02 Mn | €71,71 Mn | €50,58 Mn | €53,05 Mn | €51,75 Mn | €48,54 Mn | €41,64 Mn | €35,98 Mn | €29,06 Mn | €25,09 Mn | €27,45 Mn | €23,29 Mn | €24,06 Mn | €14,36 Mn | €13,22 Mn | €18,42 Mn | €14,19 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 47,29 | 43,05 | 35,71 | 36,41 | 31,00 | 21,88 | 22,96 | 22,41 | 21,07 | 18,10 | 15,66 | 12,67 | 11,00 | 12,09 | 10,32 | 10,73 | 6,44 | 5,93 | 8,17 | 6,33 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | €67,13 Mn | €73,82 Mn | €84,47 Mn | €24,11 Mn | €64,34 Mn | €86,24 Mn | €47,22 Mn | €33,59 Mn | €16,36 Mn | €6,22 Mn | €6,64 Mn | €10,75 Mn | €17,57 Mn | €24,56 Mn | -€2,72 Mn | €13,23 Mn | €16,42 Mn | -€13,19 Mn | -€8,41 Mn | €14,54 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -€44,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,3% | 28,9% | 34,7% | 35,2% | 14,4% | 13,0% | 15,3% | 17,9% | 20,1% | 20,7% | 19,4% | 20,8% | 22,4% | 22,3% | 25,1% | 23,6% | 25,8% | 28,7% | 28,2% | 8,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,84 | 0,80 | 0,77 | 0,83 | 0,77 | 0,80 | 0,84 | 0,85 | 0,87 | 0,83 | 0,87 | 0,87 | 0,96 | 1,02 | 1,00 | 1,08 | 1,05 | 1,04 | 0,87 | 1,23 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,40 | 1,34 | 1,20 | 1,17 | 1,01 | 0,89 | 0,92 | 0,87 | 0,84 | 0,78 | 0,72 | 0,65 | 0,65 | 0,66 | 0,62 | 0,60 | 0,51 | 0,50 | 0,40 | 0,37 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar EUR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,4% | 16,4% | 14,3% | 15,4% | 16,8% | 15,2% | 14,4% | 14,6% | 15,3% | 14,7% | 13,5% | 11,9% | 11,7% | 12,3% | 12,1% | 13,3% | 10,3% | 9,3% | 11,7% | 12,8% |
| FAVÖK Marjı | 19,9% | 18,4% | 16,7% | 17,1% | 18,9% | 17,1% | 16,8% | 16,2% | 16,2% | 15,5% | 14,2% | 12,6% | 12,3% | 13,3% | 12,3% | 13,2% | 10,1% | 9,4% | 11,7% | 14,0% |
| Net Kâr Marjı | 12,3% | 11,2% | 10,3% | 10,8% | 11,8% | 9,4% | 9,6% | 9,9% | 9,6% | 8,9% | 8,3% | 7,4% | 6,4% | 6,9% | 6,2% | 6,6% | 4,7% | 4,4% | 7,6% | 6,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,0% | 9,1% | 11,7% | 3,4% | 10,6% | 16,0% | 8,5% | 6,4% | 3,2% | 1,3% | 1,5% | 2,8% | 4,5% | 6,2% | -0,7% | 3,7% | 5,4% | -4,4% | -3,5% | 6,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.